• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
holky fičím mějte se a hezky večer papa :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jejda tak mony ahojky, no já tu budu beztak sama až do noci,bojím bojim
12. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Magnosolv-je to krabička s 30ti sáčky...Ptal se mě, jestli chci užívat tablety 3x denně nebo si jednou za den vypít skleničku, tak jsem zvolila tu rozpustnou formu. Moje ségra to brala taky, takže jsem se ho ani neptala, proč mi to dává...Sice jsem měla křeče v nohách, takže mi to možná napsal kvůli toho. Ale klidně se ji na to zeptej...to ti neublíží :wink: A ty už jsi u té nové byla?
12. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Suny, neboj :wink: Já jsem taky sama...ještě, že tady mám hafana :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Nebyla musím jí zavolat jeslti bere i těhulky když přestupujou no. ale pořád se bojím, aby mě sedla víš???

Luci nevíš co může být když mě píchá ve vaječníku je to jen trochu ale nic moc příjemný.
No křeče spíš ta bolest zad je docela mazec no. takže mám to magnézko koupit?
křeče mám fakt jen občasek, jinak třeba bych ho mohla pít jen občas ne??
12. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Suny, mě občas taky píchá na veječnících...myslím, že je to normální. Doktor mi říkal, že pokud mě sem tam někde píchne, tak se nemám plašit, že je to normální...navíc se po zvětšování dělohy začíná natahovat bříško a to taky není moc příjemné...mě to dělá hlavně večer.
Ohledně té doktorky ti držím palce, určo bude dobrá, takovou smůlu přece mít nemůžeš :wink: A k doktorovi se stydíš?
12. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Zeptej se na to magnesium v lékárně, tam ti určo poradí :wink:
12. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
holky taky se tak tesite na pohyby:slight_smile:??
12. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
:grinning: Nene dřív jo ale ted je mi jedno jestli dr nebo dr jako doktor nebo doktorka.

Už je mě to fuk halvně aby měl v ordinaci utz a tak no. ale spíš aby mě sedla může byt sebevíc dobrá a když mě nesedne tak se naštvu no.
12. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Car už se na ně moc těšímale na to mám ještě hafo času jsem v 16tt to tak ještě měsíc
12. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Car, já se těším, ale včera jsem byla s kámoškou, která je v 7 měsíci a říkala, že je to o nervy, když se třeba mimčo dlouho nehýbe, že je z toho celkem na prášky a říkala, že už se těší, až vyleze :grinning: Že z toho začíná pakatět :grinning:
12. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ježiš to mimčo se nemůže pořád hýbat ne??? jejda teda tak to teda nevím jak se na to těším, spíš kamoška říkala že nemůže spát, že ju kope docela dost když si lehne blbě
12. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Suny, na to jsem se jí taky ptala a říkala, že tak co hodinu kopne...někdy silně, někdy jen tak malinko :sweat_smile:
Já měla prvně doktorku a teď mám super dokyho, je to zlatý člověk a už bych k ženské nešla (teda aspoň, co se mých zkušeností týče).
12. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
no mě je to fakt jedno no, chjo teda, ale uvidím co mi řekne ta dr, měla jsem vyhlídnutýho dr ale on nebere nový pacientky. takže smůla no je to kapacita.
Ta telka mě neba asi se tu ukoušu nudou
12. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojte
Uf, jsem si sedla a taková úleva :frowning2:
Celé dopol. klídek a po obědě jsme jeli s mamkou do mobelixu, pak Ikei a nakonec kaufland, tašek jsem měla skoro plné auto, takže jsem si to natahala do výtahu z výtahu domů, vybalovala mezitím mi malý stačil udělat pěkný bordel, který jsem dala do rohu a zítra mám co dělat :confounded:
Jsem úplně totál ko :pensive: Malý už konečně usnul, dneska to byla zase radost sním nakupovat, myslí si asi, že peníze kadíme a tak chtěl dneska tolik věcí, že by mi ani výplata od drahého nestačila a to vydělává slušně :grinning:
No mazéc ty děcka, by chtěla všechno, ale neuvědomí si, že vše něco stojí. Dočítat vás nebudu bylo by to na dlouho :wink:
12. zář 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Mony nemusíš dočítat , řešíme pohyby mimísků, magnesium a doktory.

to jsi měla teda docela záhul ale seš dobrá
12. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
holky no ale stejne jsem na to zvedava :grinning: ale jestli me ulicnik rozkope,tak ho budu za to stouchat :grinning:
12. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
No ty ho car štouchneš a on ti bude kopat tam kde to budeš nejmín čekat
12. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky Moni, no už jsem Tě vzpomínala :wink: A copak jsi nakupovala? Psala jsem Moně o těch teplácích, měly by být v úterý, tak pokud by jsi chtěla, tak dej vědět...snad budou vypadat tak dobře, jak ta známá popisovala :wink:
12. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Magnézko chci taky jelikož mi u malého hodně tvrdlo břicho, takže si chci o něm poradit na poradně s dr. a začnu ho brát taky. :slight_smile:
No já mám s malým záhul každý den, je opravdu hyperaktivní, neposedí, nedrží tu svojí užvaněnou pusu aspon na chvíli, takže mám veselo a musím kolem něj pořád lítat, pořád "otravuje" takže si spočnu v hrobě :wink:
Ono jak chodí do školky, tak aspon to dopol. mám klid i když to uteče strašně rychle, ale aspon něco.
12. zář 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
Mony školka je dobrá věc ale mohla by být i o víkendu. :grinning:
Magnesko asi koupím bez dr protože ta mi nic nedala a to ví že mám křeče občas no.
12. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
moni a vem si ze za chvilku pribyde dalsi zlobidlo :grinning:
12. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Car tak snad druhý bude klidnější ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci, jasně, potom pošli fotečku a já bych Ti písla. Na doma teploše mám spíš bych potřebovala na ven :slight_smile:
No různé věci do domácnosti, hlavně do kuchyně. Vše co jsme si koupili jsme nechali na starém bytě, tak ted jsem kupovala znova. Ještě nás čeká komoda, skřín a pračka, ale to až přijede drahý, sama bych se stím netahala, měla jsem dost z těch těžkých tašek, nechtěla jsem je tahat, ale nic mi jiného nezbývalo. :rolling_eyes:
12. zář 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já jsem asi natvrdlá, ale co se děje, když tvrdne břicho? Je to velký problém? :confused:
12. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mony no jo ženská musí zvládnout všechno a kde máš manžílka???
12. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Car, jo jo, já už jsem právě zvyklá, takže si myslím, že mě nepřekvapí nic, někdy toho mám až nad hlavu, že řvu a jsem protivná, ale zvykla jsem si a počítám stím. To bude mít malý skoro 4, chodí do té školky tak já doufám, že bude aspon trochu hodnější jak ted :grinning:
12. zář 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ano je. Já kvůli tomu rodila dřív. Když Ti tvrdne břicho co třeba půl hodiny i mín, tak se chystají porodní cesty a jak Ti břicho tvrdne často, tak se pomalu otvíráš a já se otvírala a udrželi mi to v nemocnici jen měsíc, po měsíci už se to nedalo, začla jsem se otvírat moc a tak jsem šla rodit v 8 měs. Proto je i to magnézko dobré, ale někdy nepomůže ani to :frowning2:
12. zář 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
luci já hlavně nevím jka se to projevuje? tvrdý bříško přeci bude ne? když je tam mimi ale jak to nevím no.
takže si mám naordinovat magnézko sama?
12. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Drahá půlka dělá v Praze, přišel tady o práci, nemohl žádnou sehnat a jel tam a sehnal si hned. Tady to byla hrůza, chodil z pohovoru na pohovor 2 měsíce a nic. Ale chce se sem vracet až si sežene práci.
Já se mu tak ptávám po známích, hodně známích mi slíbilo, že se poptá a vykašlali se na mě :frowning2:
Tak nebudem spoléhat a podíváme se spolu, nebo on se poptá známích kamarádů jestli o něčem neví, aby mohl přijet, jezdí tady co 14 dní tak na 3 dny někdy týden.
12. zář 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.