• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Čaute kočky :dizzy_face:
Tak já už mám uklizeno...fůj...mě to nebavilo :rolling_eyes: Manža ještě dovytírá obývák a kuchyň a je zase na chvíli klid :wink:

Car, se Ti nedivím, že se Ti nechce... :grinning: Uklízení (a ještě ke všemu baráku) je děs!!!
30. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
luci..no ja pecu kralika,pujdu udelat spenat a vrhnu se na koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no jo no ale prece neschnijem.

luci,jak zvladala segra ty zacatky s malym..pohoda,zahul nebo mega zahul a jk zvlada ted?
30. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Car já měla taky nevolnosti jen večer nebo v noci a ted se mi to jaksi vrací tak já nevím. ale jíst něco musím že??

Luci šikulka největší seš teda. uklízení baráku je fakt děs, protože někde začneš a pak skončíš a můžeš znovu.

Car já mám pocit že uklízím pořád už mě to neba asi mě to čeká zítra.

HOlky už máme postýlku padla v ložnici jak prdel na hrnec ještě matraci a objednám peřinku a ušijem povlečení a je to jupííí.
30. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Car, ty jsi teda taky moc šikovná :dizzy_face: Mě poslala po švagrovi ségra sekanou, tak si dáme na véču :grinning:
No, ze začátku to bylo náročné...první dva týdny jsme ji s mamkou vařily a nakupovaly, byla hotová...navíc dostala horečky a zánět do prsou a pak ztratila mlíko, takže nastouil Nutrilon a ten malému moc za chutnal, takže cca od 2. měsíce jí začal spát celou noc :slight_smile: No, ale za to nespal přes den...třeba jen pár minut a to jni vysilovalo totálně. Víš, jak...pořád něco...skončí prdíky a začnou zoubky a furt něco.
Ale je to šikulka, akorát si hodně vynucuje pozornost a ségra lituje, že si ho strašně naučila na ruce. Už je těžký a její záda a ruce to nedávají...

Suny, tak to máte super :slight_smile: Manža dneska přestavěl ložnici, aby se nám tam vešla postýlka :wink: Ještě ji ale musíme objednat :wink:
30. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Car, v telce jsou Kluci v akci a dělají Štolu :grinning: jsem si na Tebe hned vzpoměla :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
luci..takze zahul furt,co...jsem si rikala ze se to pak uklidni a budem zvladat v pohode..ale asi neee.no uvidime

sun..tak pak musis postylku vyfotit :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja mela koupenou teda
30. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Car, každý to má jinak...třeba švagrovka má ročního prcka a ten jí prořval 4 měsíce...Málem z toho zešedivěla, zkoušela všechny možné finty a už byla nešťastná. No, a pak se to uklidnilo a už nezabrečel vůbec :wink: A je z něj šikulka :dizzy_face:
30. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Zatím se s vámi loučím, děkuji za rady. Musím si jít lehnout, jsem nějaká utahaná a přetažená. Normálka jsem teď zapomněla na kuře v troubě, to byl smrad. Proto ta delší přestávka. Ještě, že to skončilo jen černým uškvařeným kuřetem a smradem. :slight_smile: Zatím pa a opatrujte se
30. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Pampelko, měj se :wink: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já už jsem od rána na nohách. Ráno jsem byla na krev na vyšetření dalších vad miminka a pak jsem jela k obvodačce na kontrolu, kvůli nemocenské. A už mám další problém, nahlasila jsem špatné bydliště, místo 54 jsem řekla 56 a byla mě hledat kontrola a samozřejmě nenašla :frowning2: . Tak se uvidí jestli mi to nějak prominou nebo ne.

Odpoledne byl u mě kamarád, pak jsem uvařila hrachovku, kterou jsem ještě nejedla. Pak mi volala babička, že prababička je v nemocnici. Tak jsem se jela za ní se podívat s babčou, protože nikdy nevíte, kdy jí můžete vidět naposledy :frowning2: . Ale měli zakáz návštěv kvůli chřipce, tak jsem ji viděla asi 5 minut. na chvili jsem se stavila k babičce pozdravit dědu, tam jsem potkala mamku a ted jsem došla. A to bych se měla začít učit a nějak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

jak se daří vám :dizzy_face: ?
30. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Moni, ty jsi měla teda den :confounded:
Ohledně té kontroly-a řekla Ti k tomu doktorka něco? Protože mám dojem, že pokud by byl nějaký problém, tak oni se pak obracejí na ni...nevím, myslím si to.
S prababičkou mě to mrzí, snad bude líp :wink:
Už jsi viděla ty své nové fotky s bříškem?
30. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Luci no doktorka jen věděla, že mě ten pán hleda.. No a jak jsem tam byla tak mu volala, že byl problém v to, že jsem si spletla čislo, no a on řekl, že uvidí co se dá s tím dělat. Tak uvidíme....

S prababičkou je to špatné už delší dobu, takže opravdu čekáme všechno. Ale stale doufáme, zítra má další vyšetření tak uvidíme....

A fotečky jsem ještě neviděla :angry: , ono je problém v to, že ten kamoš ještě pracuje tak trošku nestíhá a ještě když udělal nějak 500 fotek :sweat_smile: . Snad to bude co nejdříve, už jsem taky zvědavá... Navíc on bydlí v praze, tak mi to bude posílat přes net a to bude teda trvat, už to vidím :unamused: .
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
mona..ahojky..tys teda dneska mela veci..ale urco vse bude dobry :wink: a na fotecky se moooc tesim az ukazes :dizzy_face: :dizzy_face:

luci..no uvidime,snad budeme mit hodne deti :sweat_smile:
30. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Moni, já myslím, že to bude v pohodě...ale nerozumím tomu, proč chodí kontrola těhulce? A navíc ani nejsi doma tak dlouho. Já byla na nemocenské s Boreliózou 8 měsíců a žádná mi nepřišla...
Fotek se dočkáš, určo to bude dělat postupně a třeba něco brzy pošle :wink:
30. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Luci taky nechápu tu kontrolu, ale dr. říkala, že to prý nějak spřísnili, kurna já mám fakt štěstí :angry: .

Holky taky se těším na fotečky a taky trošku děsím. Protože kamaár říkal, že jsem byla moooc nervozní a tak doufá, že to na těch fotkách nebude vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Moni, neboj...fotky budou určo krásné...navíc, když jste jich udělali tolik...to se určo něco vybere :wink:

Holky, já mám taky pech :angry: Objednala jsem prckovi povlečení+mantinely a prostěradla, hned jsem to zaplatila na účet a dnes to kontroluju a jim ty prachy nepřišly :rolling_eyes: Tak tam volám a paní mi říká, že je to divné, tak jsem se přihlásila na internet banking a kontrolovaly jsme spolu údaje, vše jsem měla ok. Říkala, že to pozjišťuje a dá mi vědět. No, to jsem zvědavá...z méé banky už ty prachy odešly, tak někde přece musí být. Je to bez pár kaček 1500,-, tak doufám, že se to vyjasní :angry:
30. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
luci..to je fakt pech..ja radsi vse beru na dobirku-mam tak nejak strach..a jaky si nakonec vzala?
30. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj, tak mě psali že kočár je na cestě :grinning: ,a zrovna te´d se to vůbec nehodí :unamused: . manžel se akorát pustil do přestavby předsíně :slight_smile: . Ale jde to českou poštou tak asi nejdřív na konci týdne, snad :slight_smile: . te´d přijela PPL amam doma vše do postýlky a kdo váhá a´t koupí na ebutik.cz. super ceny a kvalitní.))))
30. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoj market :wink:
30. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Luci tak snad se ti to taky nějak vyřeší, jde vidět, že bordel je fakt všude :angry: .

market ty jsi to pěkně rozjela teda:slight_smile: za chvili budete mít všechno co??
30. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj, jak je :wink: . manžel se ráno vzbudil aprý jestli mě nebudou vadit menší přesuny :grinning: a celou obr skříň co byla na předsíni teď je v pokoji. Ono se sem normálně vešla :wink: a přebalovák stejně pak půjde do nového pokojíku :wink: a prý zítra si to vymaluje tak uvidíme. Ale slíbil že možná do vánoc bude druhý pokoj komplet hotovej, což by bylo super a od začátku ledna bych mohla možná začít prát :wink:
30. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
mona..a uz mate objednany kocarek?

market..no tak supeer..pak mi pokojik musis ukazat :wink: ..

holky tak dovareno :grinning: aspon neco..kos vynesenej...ete ten uklid
30. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
carcul ještě ne, pořát nějak vyčkávám:slight_smile:...ale do vánoc si ho chci zamluvit a po Vánocich vyzvednout a dát ho k rodičům, nejspíš. uvidíme ještě....
30. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Holky začly mě strašně nějak pálet prsa, nevíte z čeho to je??? :confused:
30. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Jsem zpátky vysprchovaná a trochu najezená. dneska jím jen samý sladký :frowning2: ale manža dělá ovocnou mísu.

MOny co dělají zase za vyšetření???? já myslela že už všechno mám za sebou
30. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
moni to netusim... :frowning2:
30. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Mony jinak to nevím třeba jak se napínají nebo tak něco???
30. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
car s tim se počítá :grinning: , manžel je stejně od rána do večera pryč takže bude času dost a klidu taky :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
market,tak jsem moooc zvedava :grinning:
30. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.