• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky já teda nevím jak je možný že se těhu nevolnosti zase ke konci vracejí???

Já furt nevím jaký vyšetření se zase dělá v tom 30tt?? já myslela že když vyšly tripply dobře že je vše ok chjo teda.
30. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Suny já nevím co to jsou za testy, brali mi jen krev tak nevím. Dozvím se to na poradně.

Jinak nechápu proč mě ty prsa palí, jako bych se opalovala a spálila se :sweat_smile: .
30. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
sun co vim,tak se dela velky utz..o nicem jinem nevim..a pak ster na streptokoka...
30. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Suny to je jen UTZ :wink: . Koukají jak se miminku daří a jak roste. genetika se už nedělá, vše máme za sebou :wink:

car, já právě řekla že do půlky ledna bych to měla ráda hotové abych mohla začín připravovat věci a prý už možná do vánoc, budou na to 2 tak se o možná zvládne. kdyby manžel nedělal nový stěny tak by to šlo rychle ale takhle to potrvá :wink: . kolik je poštovný jak jsi brala ty dekorace na ze´d? Já tam budu brát akorát svítící hvězdičky na strop :wink:
30. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
:grinning: MOny a nebyla jsi v solárku???

Jejda tak stěr na streptokoka je až pozděj ne? zase brát krev???? ježiši teda.

no neva ale zase budou nervičky na pochodu. snad bude všechno v pořádku.
30. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
market,tajo to uz ani nevim kolik bylo postovny
Holky nemáte někdo zkušenosti s cystou v těhotenství,dneska jak jsem byla na kontrole u své gyndařky po tom pádu,tak mi řekla,že mimi je v pořádku,ale že tam mám cystu,to mi říkal už i doktor v caru ,kde zatím chodím na kontroly po umělém opl.,ale ona mi řekla,že jestli ta cysta poroste ,tak se bude muset odstranit operativně.A to mě dost doplašilo,mám strach aby to neublížilo mimi. :unamused:
Kasi tak to bohužel nemám ale určo to bude ok, hlavně klideček dnešní medicína dokáže zázraky :grinning:
30. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
kasa...s tim bohuzel neporadim..zkus se kouknout na konikovi jestli neni na to nejaky tema

jojo sun az dyl-myslim..jen jsem napsala o cem vim ze se bude ete delat
30. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
kasa...s tim bohuzel neporadim..zkus se kouknout na konikovi jestli neni na to nejaky tema
30. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Car děkuju za radu jási furt připadám jako kdybych nevěděla vůbec nic. :wink: no prostě sranda no.

taky je u vás takovej vítr??? tady je teda pěkně hnusně. aaaaaaaaaa už se mi dělá ovocná mísa. mnam
30. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
sun..u nas to vcelku jde :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Vcelku? copak je? jo a co ty tvoje prsa,? už je máš zahojený???
30. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
sun..ja myslela ten vitr:slight_smile:ze tu zadnej mega nemame :grinning:
jinak prsa jsou ted o.k..jen mi treba boli bradavky semtam..ale jinak docela dobry..no a pak klasicky tehu problemy a vracejici se vecerni a nocni nevolnosti..ale jinak je fajn,manzilek zlatej..a uklizet jsem ete nezacla :sweat_smile: ale uz musim na to vletet,ale jsem dneska naka hotova a nevim z ceho,lina jak prasatko jsem :sweat_smile: ..a co ty jinaaac?
30. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Car aha já jsem dneska natvrdlá. :grinning:

Já zatím ok záda čím dál lepší, dneska se cítím jak spráskanej pes. ale jinak dobrý ty nevolnosti se mi vrací taky chjo teda. jinak se to dá.

uklidíš zítra dneska se na to vykašli, co máš v plánu zítra??
30. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Nic holky já dneska valím. papa
30. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
zitra,mam v planu delat zas uklid-dnes chci udelat aspon neco-koupelnu,vytrit..povesit pradlo(uz peru druhou pracku)a ete jednu tam dat..a zitra utrit prach,zehlit a taaak...ve stredu mam litani a ve ctvrtek narozky tak pujdem na vecu...a co ty??a co budes chodit na to cvico?
30. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
tak já si dávám holky ted pomeranč a za chvili mandarinky, musím trošku vitaminkovat, když jsem byla dnes mezi samýma bacilama:slight_smile:
30. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Car no budu chodit, já mám do středy volno a čtv mám zubařku, dr, a pak to cvíčo.

taky bych měla vyžehlit, prala jsem dneska.

Mony jasný taky pěkně ty vitamínky papkej.
30. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
tak jsem musela napsat do ebutiku :unamused: a jsem zvědavá co oni na to. přebalovací podložka j fajn ale přišla v jiném rozměru než mají uvedeno. jak mě vadí dělat reklamace :frowning2: . navíc s ní budu muset asi dojít na poštu, naštěstí se dá složit ale i tak mě to štve. objednávam dle toho jaký mají napsaný rozměr a oni mě pošlou úplně jiný :unamused: . Ani nevim co mě napadlo se kouknout jak podložka vypadá, v lednu bych asi měla smůlu :wink:
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky, jste tu?
30. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky, jeste jedna vec. zadny otoky nemam, ale par dni me boli prsty na rukach a je pravda, ze prstynek mam hodne tesnej. je mozny, ze by me natekly trosku jenom prsty na rukach? co proti tomu? tlak mam porad dobrej.
30. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
mabe s tim nic neudelas...otoky v tehu jsou normalni...a muzou otect jen trosku ruce nbo nohy a nic vic...a vic to pocitit nemusis..v tehu se zadrzuje obecne vic vody ..ted jde jen o to kdo jak je ma velky
30. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj carcu,takze nemusim panikarit a volat dr. jdu 17.12. na ko, tak se ji pak zeptam. prstynek jeste sdelam, ale obtizne a hlavne rano me boli prsty, kdyz je sevru. nohy mam v pohode.
30. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojte babulky moje co nove?
30. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj moni, u me porad rymecka. byla jsem dneska v praci, tak sem tomu moc nepridala. takze vitaminky a cajicky. a trapi me bolest prstu a trosku natekly.
30. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
moni, jak moc velky mas kopance? me treba vcera mala skoro nekopala nebo malinko, dneska je aktivnejsi vic, ale nejsou to zadny velky prdy. Urcite je dulezity, ze se hejbe ne? intenzita je ruzna, ze?
30. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
mabe-ja som minule panikarila maly sa cely den neozval ale vzdy vecer sa ozve a to je skoro kazdy den a pohyby su vraj podla toho citit ako je male otocene este ma dost miesta a moze byt otocene viacej ku chrbtici ani ja ho moc extremne necitim len vecer ako si lahnem mi skace brusko a vetsinou po 11 hodine :grinning:
30. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
no, mala je otocena dozadu. kope do mocaku a strev. vcera byla malo aktivni, musela sem si i do bricha stouchat a pozlobit ju. :slight_smile: a dneska je porad aktivni.
30. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
mabe-no aj ja som to uz robila aby vstaval hehehe
30. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.