• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mám takový návrh,v Hrabůvce ve špalíčku je krásná dětská herna sedmikráska,tak by si tam vyhráli i děti.Můžete kouknout na stránky Dětská herna sedmikráska.Dá se tam dát i kávička,čajík,něco dobrýho na zub a nejsou to kleště. :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Je moc hezká,má to kamarádka ,chodím tam občas pomáhat. :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Tak já dneska budu mít halušky :wink: Manža dojede až hodně pozdě, tak se dneska budu muset nějak zabavit...no, a zítra mě čeká ten zátěžový test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vstávačka v 5 ráno :rolling_eyes:

Kasi, to se ještě domluvíme...stejně si myslím, že sraz dřív, jak v lednu nebude...
Hlavně se opatruj, ta Tvá včerejší nehoda mě dostala...hlavně, že je mimi v pořádku...no, ale i tak je to hnusný zážitek :pensive: Snad už bude jen líp :wink:
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jé halušky ty miluji.
No zážitek to byl opravdu hnusný,nejdřív ta bezmoc na ulici a pak ten obrovský strach aby bylo mimi v pořádku.
Jsem ráda,že to odnesl jen nos. :wink:
1. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
tak uz babicka odesla. donesla vyborny buchty. :slight_smile: ja tedka jdu delat maso a bramboracky. asi si usmazim zatim jenom pro sebe - 3kousky a pak odpo dosmazim manzovi. :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já spala dnes sice dlouho, ale pořát mám pocit, že jsem nevyspalá. Budím se tak 5x za noc, malý bud kopal a nebo mi tlačil na močák. :unamused: Je to pěkné zlobidlo...Dnes nevím co budu dělat, měla bych se zase učit, ale moc se mi nechce a hlavně bych si měla konečně udělat doma pořádný pořádek, protože už byla první adventní neděle a já tu mám bugr :sweat_smile: . A to ani nemluvím, že budeme ještě malovat chodbu a kuchyn do Vánoc:rolling_eyes:
1. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase u mamky :slight_smile: Ted jsem dojela z cukrovky, blééé. Jsem myslela , že to sem tam vybliju. Ale je fakt, že to ted dělají lepší. U malého jsem to měla o mnoho sladčí a to byl fakt hnus.
A co tady nového? No jako pořád čekám kdy mi zavolají, že příjdou zapojit ten net a nic. Doufám, že zavolají brzy at neplatíme zbytečně jako :angry: :grinning:
1. pro 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
jinak vítám novou těhulku :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak já dneska kuchtím francouzské brambory. :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, a ty jsi byla na cukrovce na poliklinice?? Škoda, že jsi tam nebyla včera, já tam byla na krvi:grinning:...A co byteček? už je hotový?

Včera jsem byla s Lukášem Gurbovičem, stavil se ke mě. Mám těpozdravit:slight_smile:
1. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
holky, vy vsichni chodite na cukrovku a me dr. nic zatim nerikala a to tam jdu az za 3 tydny. :confounded:
1. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
monako, tak ja tu noc mam stejne. i kdyz teda zatim jenom 3x na zachode.
1. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
dneska jsem byla 2x, ale jakmile jsem nesla tak casto, tak me ten mocak tak moc bolel.... :unamused:
1. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
mabe myslím, že se chodí až do 28 týdne na cukrovku, co by jsi mohla stihnout myslim. Ale nevím to jistě, jen jsem to vyčetla na netu...
Čaute Monči :dizzy_face:

Mona, já jsem dneska taky vstala a připadala jsem si jako nevyspalá...celé tělo mě bolí a jsem jak praštěná pytlem přes hlavu. Navíc byl u nás včera švagr a dneska mi volala ségra, že ráno vstal a je nemocný :pensive: Tak mám radost!!!!! Jestli to od něj chytnu, tak mě picne :rolling_eyes:

Moni, se máš, že už to máš za sebou :wink: Já tam valím zítra...no, když jsem dneska vstala a jen jsem si představila, že budu muset něco hnusného vypít, tak mě natahovalo už dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Se na to vůbec netěším...

Mabe, pošli buchtičku a bramboráček :wink: :grinning:

Kasi, já si dělám halušky často...je zbžňuju :dizzy_face:
moni, aha, a posila se tam i kdyz mam moc v poradku?
luci, nakonec jsem lina na bramborak, tak si delam opikacky. :grinning:
1. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
mabe to já nevím, ja jsem měla vždycky moč v pořádku a stejně mě tam poslal. Já si myslím, že tam musí každá těhulka....
1. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Kočky, tak mi dneska přišel mail, že jim ty penízky za povlečení atd. přišly...jsem si oddychla :slight_smile:

Mabe, já jsem si teď nastrouhala mrkvičku s jablkama a vymačkala jsem si tam pomeranče...No, musím ty švagrovi bacily nějak zahnat :grinning:
1. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Luci ahoj, no já doufám, že jsem včera nechytila žádný bacil, jak jsem litala po těch doktorech :rolling_eyes: , ale hned jsem si dala pomeranč a mandošky, tak snad vitamínky zaberou.
1. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
monako, tak treba me tam posle. :confounded:

luci, ty ses sikulka. ja uz 3dny piju caje a grepy, pomerance a tak. ryma uz je dneska lepsi.
1. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
ja jak jela vcera do prace MHDckem, tak lidi prskaji a tak. a bylo me to dost neprijemny. bala jsem se, co chytnu.
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Moni jo jo byla jsem na poliklinice a bylo tam, teda dost lidí a smrad jak ve chlívě :confounded:
Už mě boleli záda a zadek z toho sezení, pak jak jsem vstala po těch 2 hodinách jsem si připadala jak posr... :grinning:
Jo? A jak se má? Ještě pracuje v cizině, nebo je tady? Tak jak sním budeš mluvit, že ho taky zdravím.
Jinak byt v pohodě. Hotový je, ale ještě potřebuje vymalovat předsín, kuchyn a dodělat koupelku, musíme si koupit skříně, do kuchyne stůl židle a ták. Ted jsme to nestihli. Dělal vše Lukáš sám, chtěl teda a taky udělal pokoj a obyvák a půlku koupelky :grinning: Jak budeš mít čas se klidně stav.
Luci, neboj není to až taková hrůza, jinak jak to piješ je to fakt nepříjemné, musíš myslet na něco jiného, ale dá se to, co si pamatuju tak u mal=ho to bylo sladčí.
Já vstávala před 6 a jsem taky hotová a to jsem šla spát po superstar.
1. pro 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Holky, to mě vytáčí nejvíc...že si ostatní při tom kýchání a kašlání ani tu hubu nezakryjou!!! A pak se můžeme divit, že se to tak roznáší :angry:
1. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
luci, presne tak, oni psikaji a nemaji zadnej ohled. :unamused:
1. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Luci hoď sem receptíkna halušky.Já je zkusím taky někdy udělat,máme je rádi,ale ještě jsem je doma nedělala. :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
holky, cosi se me skriplo v zadech. :confounded: nemuzu se pohnout do urcite polohy. sakra. no nic, bramburky budou za chvilku a pak uz nic delat nebudu. :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
No mi dneska přišli zahradníky co jsem si koupila přes aukci ať až přiberu tak mám co nosit,ale ikdyž přiberu tak mi budou pořád tak o 3 čísla větší,hlavně jsou i na vyšší postavu,no nic tak je někomu daruji. :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Moni no včera tam taky bylo hodně lidí, ale když berou jenom krev tak to jde rychle. Ale pamatuji si to čekání u cukrovky, byl to fakt hnus.
Luki ještě pořát dělá v irsku, byl tu jen na dovči, ale přijede tu znovu na celý leden, protože si tady chce udělat řidičák.
Jinak my budeme taky malovat chodbu a kuchyn a hlavně sádrovat. Však víš jak tu mám špinavé zdi po tom psovi a seškrabané. Tak jsem řekla Liborovi, že než se malý narodí tak to chci mít hotové a taky do Vánoc. nechci potom tady malovat jak tu bude mimčo a on tu bude v tom smradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jinak se klidně někdy stavím:slight_smile:
1. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky, tak já zase fičím pro malého a domů, mějte se tady hezky a papa :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.