• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni jo no. Taky jsme se bavili, že jak koupíme skříně tak dáme dokupy ložnici. Je lepší to vše udělat než bude mimčo, to jo.
Tak se ozvy. Já už fičím :slight_smile: papa
1. pro 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
my si jdeme lehnout holky :wink:
1. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky, už jste všechny utekly?
Já čekám na pošťačku, mělo by dorazit pro synovečka odstrkovadlo k Vánocům a pak kompletek z Nextu pro kámošku k narození prcka :dizzy_face:

Kasi, máš IP :wink:
1. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
luci já jsem stále tu:slight_smile:...ted jsem uklidila kuchyn a uvažuju jestli mám začít uklízet skříně a nebo se učit:slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Moni, mě se do skříní vůbec nechce, pořád to odkládám :confounded: Dneska bych měla obalit napečené rohlíčky v cukru a pak bych měla konečně nalouskat ty ořechy...do toho už se taky tlačím pěkně dlouho :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luci já jsem tu četla jsem si knížku a jsem ještě v pyžamu od včerejška mi není dobře. tak si hlídám teplotu a valila bych k dr. nevím bolí mě hlava ajsem jakási umřitá. žaludek na vodě a nejsem schopna do sebe moc jídla dostat.
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Suny, já jsem ale poslední dny taky taková nijaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolí mě celý člověk, ale myslím si, že to nebude nemocí...to bude těhu :wink:
Pokud nemáš teplotu, tak jen odpočívej a snaž se do sebe vpravit aspoň nějaké vitamíny...mě doky říkal, že v takovém období chřipek je nejdůležitější prevence...vitamíny a dostatek tekutin...Co taky jiného můžeme dělat, že? :wink:
1. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Luci no my nic moc no, tak jo včera jsem měla vitamínky a dneska si dám zase asi pomeranč a banán a jabko nevím ještě ale na oběd se mi nic nechce dělat a mám pocit že se mi vracejí nevolnosti.
1. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Luci a neobalujou se rohlíčky v cukru ještě horké, aby se na to ten cuk nalepil??? :confused: No já se ted pustila do skříně u pc, kde máme samé papíry a kraviny a už mám vedle sebe hromadu papíru na výhoz :confounded:
1. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Suny, ovoce Ti neublíží, ale vím, jaké to je, když je zle a člověk se nutí do sebe něco dostat...Na ty nevolnosti se netěším...pořád doufám, že už se neukážou :pensive:

Moni, jj...přesně tak, jenže mě se v neděli už nehctělo, tak jsem to jen naskládala do krabky a budu to dělat dnes...co se udrží, se urdží :wink: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mony jak ty to děláš, že seš tak v pohodě? já tu už druhej den fakt sípu že nemůžu nic.

Luci já v to doufala taky a asi se ukázaly nevím třeba je to tím že mě bolí hlava ale bolí mě i celej člvoěk a nevím z cčeho mám strach z ét chřipky.

Já myslím že něco na těch rohlíčkách zůstat musí. :grinning:
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Suny, pak dám vědět, jestli se tam něco udrželo :grinning:
Já se taky bojím, navíc včera ten švagr, co tady byl :angry: Ale chudák za to nemůže...nemoc se mu projevila, až dnes, no...uvidím, snad to těma vitamínama nějak přemůžu a nic nechytnu.
Celé tělo Tě bolí z těhotenství, ono už to tak teď bude asi pořád...to víš, 3.trimestr :wink:
1. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luci no dej, my to totiž taky obalujeme ještě vytažený z trouby ale au někdy to teda pálí. :grinning:

No nevím jeslti je to těhotenstvím já od včerejška sotva lezu ale asi je to i tou hlavou ž emě bolí nevím no. ted jsem si vyžehlila vlasy a dala se trochu do kupy ale jsem hotová. ais půjdu umyt tu horu nádobí. musím napsat manžovi aby mě vzal ještě pomeranče a mandarinky a nevím co ještě baštíte??? možná hrozny? mě nic nenapadá už. z ovoce zeleninu dneska asi nedám žaludek na vodě.
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Suny, já si ještě dávám kiwi...Dneska jsem to chtěla mít všechno pokupě, tak jsem si najemno nastrouhala 3 mrkve, k tomu 4 jablka a 2 pomeranče a mám to super vitamínovou chuťovku na celý den :wink:

Ty brďo, ta naše pošťačka asi někde chrápe, či co :confused: :grinning:

Já jsem teď dala péct chleba, došly už i zásoby pečiva v mrazáku a ven nikam nejdu...Bych musela busem a to se mi fakt nechce :confounded:
1. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci ty pečeš chleba? tak to je mazec to seš teda šikovná.

tak to máš vitamínovou bombu na celej den já stěží sním misku ovocnýho salátu nebo tak něco no. nějak mi nic tedka neleze
1. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Suny, není mi vždycky dobře, ted sice uklízím, ale pěkně mě bolí žebra jak jsem ohlá a nedělá mi to dobře. Mám normální těhu problémy a bohužel to stejně nějak neovlivním. Mě to třeba ani nebaví sedět doma, protože potom nic nezvládám. takhle kdybych chodila ven a měla nějaký režim tak vše lépé zvládám, ale když furt jen sedím a nic nedělám a pak jeden den chodím, tak se ani nedivím, že tolik funím.

Luci tak snad se ti to nalepí:grinning:, ale určo tam něco zustane...a v čem to obaluješ? Ve vanilkovém cukru nebo v moučkovém? Já totiž ve vanilkovém a myslím si, žekdybych to nechala vystydnout tak už se cukr nenalepí což je jasný, ale moučkový by se ti měl normálně nalepit....
1. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mony to máš pravdu tak to mám já akdyž někam jdu tak jsem neschopná provozu. mě stačil záhul tedka od pátku do neděle na nohách a málo spánku a druhej den jsem jak pitomá.
Já se tedka snažila umýt nádobí a udělalo se mi dost slabo tak zase sedím no. na jídlo ani pomyšlení to je teda mazec fakt.

Jinak my obalujeme v moučkovém a v tom rozmícháme vanilkový cukr na vůni
1. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Suny, peču ho v pekárně, takže žádná dřina :grinning: Loni jsme ji dostali od tchýně k Vánocům a pečeme v ní docela často. Nemáme tady blízko nikde žádný obchod, pro všechno se musí do města, takže se nám pekárnička hodí :wink:

Moni, obaluju to ve smíchaném vanilkovém a moučkovém, tak snad tam něco bude :wink: Mě to sezení doma taky ubíjí...jsem se těšila, jak budu courat po obchodech a po návštěvách, že na všechno bude čas....a zatím je to takhle, jsem poslední dobou úplně izolovaná. V rodině je věčně někdo nemocný, takže vždycky čekám, až se někdo uzdraví a pro změnu onemocní někdo jiný...takže sedím doma, chodím jen na kontroly a sem tam nakoupit, ale jen minimálně :angry:
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky co se zjišťuje a jak to probíhá ,když jdu příště na těhotenský screening. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
luci ani nemluv, jak mě to nebaví doma:frowning2:...Já chtěla do tedka ještě pracovat, ale kdybych neměla šefa kreténa, tak bych určo dělala, bylo to takové rozptýlení dne. Navíc mám pocit, že ted nemám žádné přátele, nikdo nemá čas a nebo už prostě na mě kašle, ale s tím se dalo počítat no. kolikrát si prostě potřebuju jen s někym pokecat, je to ted pro mě velkou vzácností :unamused: .
1. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci tak to já mám taky tak no. chtěla jsem chodit ven ale fakt je tedka hnusně a když je hezky tak jako jdu to jo. ale ty nákupy užnechávám na manžu protože brodit se těma lidma se mi fakt nechce.
1. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mony od začátku těhu sjem chtěla chodit do práce, nemáš čas na kraviny a pozorování a seš mezi lidma. no mě to bylo zakázaný a pak i těhu cvičení a na to můýu chodit až tedka. vycházky jsem měla to jo ale ty mý stavy tomu moc nedovolovaly no.
S těma kamarádama to ti věřím, najednou nemají čas nebo mají jiný zaliby slibují a stejně nepříjdou.l já nemít naše a psa tak sjem v prdeli.
už se těším na malýho. bude aspon šrumec
1. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate?
nedocitam :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahoj car dá se to, co ty???

já ted čtu knížku a jsem se tak začetla že jsem si vajíčka natvrdo fakt uvařila natvrdo. je to dneska můj obídek páč mám žaludek na vodě a jsem celá jakási zdrchaná či co.

Ty už seš 29tt?? tak to je masakr, to tak letí.
1. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, tak já jsem teď musela vyplnit papír do školy, budou mi vracet přeplatek...ještě, že tak...je to hodně peněz a oni i je vrací už od září :angry:

Pošťačka nedorazila, tak snad zítra....

Holky, je to děs...já to samé, ale musíme to nějak vydržet. Teď mi volala ségra a mám pocit, že ji švihlo v bedně...Jsem jí říkala, že mě začíná bolet v krku a že jsem taková nějaká přejetá a ona po mě začala řvát, že jestli to, že jsem marod budu svádět na jejího chlapa, takže to teda ne! No, úplně praštěná, jsem jí nic takového neřekla a ona šílí úplně bezdůvodně. Jen mě provokuje tím, že on má už i rýmu a co mu všechno není...ona je fakt na facku!!!!!
1. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak já jsem ráda,že jsem doma,protože s tím nízkým tlakem dělat denně 8 hod v předklonu,venku v zimě ,vedru to bych asi nedala. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
sun..on mi konik ukazuje nak divne.ale TP mi ukazuje dobre.az ve zitra budu :sweat_smile: no jako leti to silene...
jinak ja se valim,ale musim neco malo nakoupit a pak doma neco taky udelat..
1. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Luci tak to si pohlídej ludry hnusný každýho by chtěli ošulit nenech se. :grinning:

Co čekáš, že čekáš poštačku??

Luci tak ji tu facku v duchu dej, třeba si myslela že to svádíš na toho manžu no. ale ty jsi to říkala i nám že on to sám nevěděl tak nepoleze nekam když mu není dobře ne??

no jo soureozenci s těma je kříž občas teda.
1. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
luci,hlavne bud v klidu :wink: ..nechapu teda co tak vysiluje na tebe :angry:
1. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Kasi na nízkej tlak si zvykneš já ho mám celej život a to fakt z obou stran z mamčiné i tatkové. stačí nosit sebou pití a bude to dobrý uvidíš. mě se to v těhu teda taky moc nenavýšilo furt ho mám nizkej ale ne už tolik. mívala jsem i 85 na 50 a tak no. jedno malinký kafčo neuškodí.

Car tak utíkej ale bacha na bacilky. já budu až v sobotu takže ted si užívám 28tt. :grinning:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.