• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci jde vidět, že v každé rodině to je stejné:grinning:...vždy někomu rapne v bedně a nevidí si do pusy....no bohužel, ale musíme to vždy nějak překonat. Já už mám ze své rodiny táááák nafouklou hlavu, fakt mě už někdy lezou krkem. Rodiče se někdy chovají jak 15letí parchanti :angry: .
1. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdu se najíst a pak se tady zase ukážu tak papa
1. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Čauky Car :dizzy_face:

Suny, no právě...já to na něj vůbec nesvaulu, vždyť to taky nemohl vědět, i když mi dneska ségra říkala, že je u něj každý v práci nemocný s vysokýma horečkama, ale nemohl vědět, že to chytne...to je jasné, i když riziko je vysoké. Prdím na ní...hned volala mamce a určo si postěžovala, už ji znám...a teď ji budu muset zavolat já a zase to vysvětlovat :angry:
1. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
luci kašli na to, nemá cenu se pořát obhajovat, znám to :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
sun,pujdu az za chvilku :sweat_smile:

luci,hlavne se nerozciluj..a mamka snad uz segru zna,ne?
1. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky, díky :dizzy_face: já vás nemít....
No, mamka je super, ale jsou spolu jedna ruka...ségra co má malého, tak je s ní každý den a já ne. Mamka je totiž už delší dobu na nemocenské (byla na operaci s kolenama). No, a já k našim jezdím tak jednou za týden. Protože nevím, co bych tam častěji dělala, mám svou domácnost a své povinnosti...Každopádně mě pěkně naštvala a ještě mi řekla, že na Vánoce taky nemusí přijít, abych náhodou něco nechytla (celá rodina je má slavit u nás, protože se k nám všichni krásně vejdou). No, je to trubka...nemám na ni nervy!!!!
1. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
luci,asi ji bacil vlezl na mozek :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Holky tak já se v obyváku pustila do všech skříní a už mě pěkně bolí za krkem, au au :pensive:
1. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
mona..delas mega uklid?ja musim na ten nakup,pak se ukazu :grinning:
1. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
no musím, už to volalo o pomoc :grinning: ....už mám dvě tašky narvané papírama, bože co my jsme všechno skladovali:grinning:
1. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Car, taky bych to tak viděla :grinning:
Moni, ty jsi teda dobrá :slight_smile: Já uklidím prádlo a možná se pustím do žehlení...Ještě musím dát prát pračku.
Teď mi volala tchýně, tak jsme zdrbly...a hned mám lepší náladu. Akorát mě mrzí, že na Vánoce zůstane v Praze...chtěla vědět, co nám má koupit pod stromeček...tak dostaneme povlečení (pro nás) a fuskak+nosítko v jednom od Lodgeru :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Luci já už mamce řekla co má nám koupit k Vánocům. Už objednala povlečení s mantinelem pro malého, plínečky mi koupila a ještě nám chce koupit polštáře, už je máme nějaké proležené :grinning: . Musím ještě zjistit co mi chce můj otec koupit, at to není zase nějaká zbytečnost, tak mu když tak poradím:grinning:..babička mi plete na malého a ještě tchyni musím poradit:grinning:...ale já vůbec nevím co jim kupovat, co kupujete otcům?? Já vůbec nevím fakt....

Příteli jsem chtěla koupit kavovar (espresovač nebo jak se to píše), ale když jsem nedostala vyplatu tak nevím nevím, jedině, že by mi je ten mamlas ještě dal :frowning2: . letos ty Vánoce budou asi chudé no, ale tak jednou to přežijem:slight_smile:.
1. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
ahojte zensky :grinning: jen nakukuju, za chvilu zase vyrazime ven, takze ani nedocitam :grinning: :grinning:
mona, my letos, mymu tatkovi prispivame na pekarnu a tchanovi na mikrovlnku :grinning: tak ho vyres necim praktickym-dalnicni znamka nebo neco takovyho :grinning:
1. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Moni, letos si každý říkáme, co bychom chtěli...Takže tchýně si řekla o peněženku a tchánovi koupíme mikrovlnku do jeho nového bytečku. No, a taťka chtěl termoprádlo a manža si přeje parfém a předlatné časopisu :wink:
1. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
kurnik já vám holky zavidím, že víte co kupovat, já nemám ani šajn:slight_smile:
1. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
holky, tak uz jsme zpet. :slight_smile: to ja napsala ten seznam pro anicku a tchyne porad, ze chce vedet, co my chceme. nevim, jak ji vysvetlit, ze chceme veci pro anicku. ze my nic nepotrebujeme. :confounded:
1. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Jo Sunny já mám nízký tlak taky celou dobu,ale teď mi opravdu nebylo na :slight_smile: dvakrát.To už byl opravdu super nízký.
A kdybych měla nějakou práci vevnitř a ne celý den venku a hlavně v zimě odhazovat sních,v létě celý den rýt ,nebo okopávat a opravdu pořád v předklonu ,nebo tahat těžké květináče tak jsem taky raději v práci.Taky by mi to tam rychleji utíkalo,ale nerada bych broučkovi ublížila,a kolegyně co rodila letos tak taky musela hnedka z kraje skončit,protože ji tvrdlo břicho.
Ale určo si najdu nějakou práci na doma. :slight_smile: Nebo jsem se domlouvala s jednou paní ,že ji občas příjdu vypomoci s vazbou.
To víš je to naše první mimi a ještě to nešlo přirozeně,tak bych nerada něco zanedbala nebo riskovala. :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Kasi, mám dotázek :wink: ty jsi byla na umělko v ostarvském gyncentru?

Moni, ty Vánoce jsou vždycky složité...taky jsme přemýšleli a pak jsme řekli, aby si každý vybral, co chce...

Tak jsem sundala prádlo z věšáku, dala prát další pračku a zjišťuju, že už je tolik hodin a já jsem prakticky proválela den...a rohlíčky už čekají na cukr a ten nikde :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
holky, tak ja uz jsem nervozni na vecer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: prvni zapis v sezone. ja vzdycky doufam, ze kluku bude vic a jeste me nekdo bude hlidat cas. ja musim zapisovat do zapisu body, fauly, minuty, cisla hracu, atd. tak kdyz me nekdo meri cas stopkama a jeste ho hlasi do hriste, tak je to fajn. nechci anicce moc hulakat. :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Mabe :confused: tý jo...ty máš ale funkci :wink: To teda smekám, jsi dobrá :dizzy_face: Anička to zvládne...bude taťkovi fandit :wink:
1. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
uz jsem tu zaaaas :grinning:
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Car, ty jsi teda rychlík :wink: Nechceš mi jít taky nakoupit? :grinning:
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
luci, prave ze mam toho tolik a jsem z toho nervni. ono nic se asi nedeje, je to jenom mestska soutez, ale preci jenom to chci delat spravne. ono aji sem tam sme rekli souperi, jestli nekoho nebude mit, aby me mackal stopky. ale je lepsi, kdyz je to nas clovek.
1. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
mabe..teeda vy jste sikovnyholky..at to pekne zvladnete :wink:

luci..ja byla jen na mini nakupu..zitra,udelam vlky a celkove budu mit cely den frmol
1. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
luci..a klidne ti nakoupim..akorat nevim co ty potraviny udelaj nez ceska posta zafunguje :grinning:
1. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
holky tak mi se pomalu a jistě vyprázdnujou skříně a já zjištuji kolik máme ještě volnéhomísta:grinning:
1. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Luci byla jsem na umělku ,ale ve Fertimedu,mají hlavní sídlo v Olomouci a teď novou pobočku v Polance.
Naštěstí se nám zadařilo po inseminaci tak nás to stálo asi jen kolem 10tis.,kdyby se nám nezadařilo,tak jsme byli připraveni podstoupit v prosinci první IVF a to už by stálo 30tis.Klasicky bez pomoci jsme neměli šanci mít mimi,takže jsme byli připraveni na všechno. :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Car :grinning: jsi zlatá, ale s tou poštou by to bylo asi horší...Jó, říkala jsem Ti, že mi dneska psali z ebutiku, že už tam tu platbu za povlečení mají? Jsem ráda, ale musím teď čekat...nemají to skladem. Já jsem nakonec vzala takové ovečkové povlečení a jedno takové do zelena se spinkajícíma medvídkama.
1. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
luci,tak supeer..a urco se brzy dockas :wink: ukaz,ukaz,sup :grinning:
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
mona..jsi sikula..muzes k nam taky zabehnout uklidit :grinning:
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.