• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Kasi, nám se podařilo až na 2. pokus :frowning2: Ale zadařilo :dizzy_face: a to je nejdůležitější :wink: My byli v Gyncentru v Ově...
1. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
carcul dík, ale budu ráda, když zvládnu doma svůj byt:grinning::grinning:
1. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
luci..ty jsou roztomily :grinning: ..a nebesa taky?
1. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Car, bez nebes...Já jsem chtěla trošku jinačí, takové ty, co jsou hned na první straně...takové, jako máš ty, ale manžovi se moc líbilo tohle povlečení, tak jsme to pak ještě řešili a nakonec jsem kývla :grinning:
1. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
luci..tak hlavne ze se zapojil manzilek a chtel taky vybirat :grinning:
1. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Car, to on se rád zapojí, až někdy čumím :grinning:
Jak Ti bylo po tom testu na cukr? Mohla jsi pak během dne normálně fungovat nebo Ti bylo zle?
1. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
luci..no nebylo mi nic moc pak a byla jsem naka unavena,jsem sla nakoupit a pak jela domu,ale nevim jestli to bylo tim cukrem nebo jen tehulenstvim(obcas mi neni echt jako kazdej no)..ale nejhorsi bylo to cekani,myslim ze je clovek udundanej uz z toho...ale jako nebylo to nic hroznyho(teda ani uzasnyho)-cekaji nas horsi veci
1. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Car, já tam musím být zítra už na 6 30, takže vstávám v 5...fujjjj!!!! Manža má volno, tak se obětuje a bude tam se mnou, takže mi to snad rychleji uteče :wink: NO, netěším se tam, ale co nadělám, že? Jen mě štve, že nemůžu od 24 hod. pít, já padnu žízní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
luci..dyt pit muzes,ale jen vodu nebo nesl.caj-lepsi voda..do prvniho naberu muzes pit..az pak tam se pit nemuze
1. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Car, tak mě upozorňovali na to, že si můžu jen vyčistit zuby a že nesmím pít až, když budu odcházet. Dostala jsem i papír, kde mám poučení a tam je to taky s vykřičníkama :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
luci..no ja dostala taky papir..a bylo tam napsano ze vodu muzu (jako ne jak vodnik,al napit se normalne jo)..
1. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Car, fakt jo? Tak to já se teda napiju, když budu mít velkou žízeň :wink:
1. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
luci..no rikam tak jak jsem to mela ja..pro me bylo hrozny uz jen tam nepit :grinning:
1. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Tak holky kočár už je doma :grinning: . manžel teda pěkně nadával při skládání ale je v pořádku a už je složený ve skříni a podvozek na skříni a bude čekat na obyvatele do března :grinning:
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj Market :slight_smile: a jaký jste koupili?
1. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
http://www.tipstore.cz/?Page=32&show_detail=592, barvu S11- šedý. já se bála těch ostrých barev aby na něj v létě nelítal hmyz :unamused: a tenhle se bude moct kombinovat s jakoukoliv barvou :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
holky jsem zpět, jdu vás dočítat abych byla v obraze. byla tu mamka, teda řeknu vám já ji nemít, je to fakt akový moje sluníčko. :wink:
1. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Markét hezký kočárek. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
kasi díky, vybírala jsem dost dlouho a kdyby nebylo toho šílenýho skládání :slight_smile: , ale je fakt lehoučkej :wink:
1. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Markét krásný kočárek, už a by tam ten obyvatel byl že???

Luci já nepila vůbec jen asi ve 3 v noci to jsem už nevydržela a po tom vyšetřední jsem nefungovala páč jsem vstávala o půl 6 takže na houby jsem šla dom spat a byla jsem slabá. ale není to tak strašný. mě i ty dvě hodky docela utekly.
Market, ten je moc pěkný :slight_smile:
Suny, díky za info...no, jsem zvědavá, jak to zvládnu...snad se nepobliju :grinning:
Kočky, jdu se sprchnout a umýt vlasy a pak se ukážu...zatím pááá :wink:
1. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Luci já se málem poblila, ale dala jsem to musíš překonat odpor a jeslti můžu radit tak to dej na ex je to tak lepší.

zatím papa
1. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
tak já to holk, tak jak štak douklízela a ted se chystám dělat večeřii. Budu dělat topinky s kuřecím masem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Market ten kočárek je moc pěkny a to máte tu troj kombinaci i se sedačkou????
1. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Jééééééééééé mony teda pošli mi. ale já vím že od vás by mi to nedošlo. páč ti mesangeři jsou hajzlíci a všechno mi zatím co jste mi poslaly snědli. :grinning:
1. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
suny no jsou to hajzlíci, bez tak to sežrali:grinning:....
1. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
No to jo MOny jako vy ste tak hodný a pošlete mi to a nic no já tu čekám jak debil u dveří a prd.
1. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Taky musím pak vybírat kočárek podle toho aby byl lehoučký,nejsem totiž žádná silačka. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak sprcha bude až po Ulici...jsem si raději udělala tuňákovou pomazánku a nacpu se :grinning: Jsem dneska neměla nic sladkého, abych zítra náhodou neměla ten výsledek špatný a něco bych si dala...si musím nechat zajít chuť :angry:

Moni, já chci takyýýýýý :grinning:
1. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.