• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni jo i s autosedačkou a vzala jsem rovnou i pláštěnku a je za 8530 což si mylsim je fajn cena.

Suny jen a´t tam malej ještě je, v pondělí s ebabi stěhuje takže od úterý to tu vypukne a manžel si k ruce vezme kamaráda a prý to možná i s podlahou a vymalovánim bude do vánoc :wink:

Bal jsem dneska v KIK a měli dost ěvcí, kupovala jsem hlavně trička s dl rukávkem a 1 mikinu a na holky teda mají obr výběr :wink:
1. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Kasi to nejsme žádná :grinning: a když si představím že mi bude někdo pomáhat do trolejáku a já to neunesu tak to bych asi umřela smíchy. :grinning:
1. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Néé markét já to myslela jako aby byl březen. víš? jasný at tam mimísci jsou aspon do konce února. :grinning:
1. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
market aha, no na tom odkazu co jsi poslala byla totiž cena kolem 6.000,- což jsem si říkala, že je nějak málo, v tom asi nebude zahrnutá ta sedačka co?? Tak to mám asi lepši koupit tady u nás v obchodě, tady vyjde na 7.900,- se vším všudy. Škoda, ta cena se mi ale líbila více:grinning:...přemyšlím jestli jet či nejet do polska pro ten kočár, stejně se to tam vyrábí a koupím ho tam nějak o tisíc korun levněji. Jen v Polsku mají záruku 1rok a u nás 2 roky, tak uvažuju, jestli si radši nepřiplatim.

Luci tak se stav, ty to máš blíž než suny:grinning:
1. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
No dík to je jako diskriminace :grinning:
1. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
To jo,už se těším,až budu chodit na procházky z mimískem. :slight_smile: ,ale to je ještě daleko. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
suny tak se klidně taky stav, pokud se hecneš a sedneš na vlak, tak tě z nadraží klidně vyzvednu. Uděláš si takový menší výletek za náma a můžeš tu klidně i přespat:slight_smile:
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
kasa to jsem si taky říkala, to je ještě daleko a uteklo to ani nevím jak a v lednu pomalu rodím:grinning:
1. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Mony já bych ráda, ty jo ale nevím jeslti bych sedla na správnej já sjem antitalent. :grinning: mony no jo ty to máš fakt za pár.

ale Kasi červenec je taky za chvilu to uteče. fakt.
1. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Moni těch 6800 je za kočárek a autosedačka stojí asi 1500,-. my máme Polsko z ruky a jestli je tam jen 1 rok záruka tak bych asi připlatila :wink:, přece jenom s kočárem asi budeš jezdit dýl a rok se mě zdá málo.

suny já vim :grinning: , já stejně budu rodit už v únoru :unamused: , ale utíká to až moc rychle a to vim že prosinec uteče strašně rychle a v lednu začnu prát a připravovat abych měla vše připravení do konce ledna. fakt entušim kdy mě řeknou že těhu ukončí tak vše chcí mít připravenbé a v lednu koupíme postýlku a pro ěm věci do porodnice a nějakou kosmetiku :wink:
1. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Markét proč to budou ukončovat????
1. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Market tak my máme polsko kousek, ale asi ho koupím tady. Fakt nevím, přemyšlím, že ho koupím až po Vanocích. jen mám strach, aby zas nebylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Suny každopádně, kdyby jsis to někdy s výletem rozmyslela, má dabídka stále platí:slight_smile:....
1. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
suny jojo to už jsem četla, ale nevím jestli už to bylo minulý tyden a nebo je to novinka. protože to by byl jinak uplně stejný druhý připad.
1. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
NO snad to je to samé i tak je to strašný co se fakt v tom světě děje teda. uf.

tak jsem snědla chleba s vajíčkem a valím nutelu samotnou.
1. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
tak to je ten co jsem už četla minulý týden na slovenských stránkách....
1. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
aha tak to je asi to samé.
1. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Jejda kam jste zmizely???
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Moni pokud cheš ten co mam já tak koukni na diskuzi do výbavy. Hodně tam píšou že už v lednu mají zvedat ceny. J chtěla kočár taky brát v lednu i kvůli místu a když teď je v akci tak radši dřív.

Suny mam těhu cukrovku a prý max do 38tt. Ale u Vikína jsem byla už v nemocnici od 34tt a v 36 mě udělali císaře takže proto chci mít vše včas připravené kdyby náhodou jsem musela nastoupit do nemocnice dřív. počítam že bude konec kolem 20.2. ne li teda dřív :wink: ten článek už je staršího data, je to smutný :unamused: ale zase mě přijde trošku blbost dělat císaře jen proto že miminko je mrtvé. neradi dělají císaře když neni důvod :unamused: , spíš zanedbali že když přenášela a měla bolesti tak měli něco dělat a ne jíé pslat domů. zalá naše fakultka, tam jsou zase až moc že si pacientky hlídají a sami mě vždycky v rizikovce žeknou že ko za 3tt a kdyby cokoliv mam okamžitě přijít :wink:
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Markét aha tak to je jasný že chceš mít vše připravený. to chápu já chci mít do prosince všechno krom vypranýho to asi v lednu a ještě kosmetiku to je asi v lednu jediná činnost kterou bud dělat. a pak jen čekat asi no.

je to smutný ale nic s tím nenaděláš já bych asi jela jinam nevím.
1. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
market..kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasnej

luci..tyjo tunakovou bych si taky dala a nebo z makrely..holky ete jsem ji nedelala,jak ji mam udelat..bych zitra prubla

moni..byt tebou koupit uz ted a nebo hned zacatkem ledna..a taky bych si priplatila
1. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
car já jsem tu taky :wink:
1. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
holky co říkáte na tuto přikrývku??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26039428&tab=1
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
právě že termín mam 6.3 ale bude to v únoru takže bych ráda do konce ledna měla vše připravené. Až bude pokoj hotovej tak koupíme postýlku a pak už jen pro mě věci do porodnice a lékárnu a kosmětiku a do zásoby nějaký plínky . jiank oblečení už asi mam vše, ještě kolem 13.12 čekalm jestli ěnco dorazí z nextu a to je vše. te´d řešim reklamaci přebalovací podložky a pak objednam ještě ve 2 obchůdcích a pak až v lednu :wink: . Ale anjednou když kouknu do krabičky kde byli nastřádany penízky tak už tam toho moc neni,a le prý na Vánoce by se mělo zase něco sejít a pak tam zase vrátim peníze za porodný takže tam zase něco bude :grinning: . manžel dneska říkal že už tam moc peněz nemam anějak mu nedošlo že s ez toho platila rekonstrukce vedlejšího pokojíku a dneska 8500n za kočárek :wink:

Já taky no, ale asi jsou ženský který věří prvnímu doktoru a nechtějí otravovat. ale já už od léta váíc věřim vlastnímu tělu takže bych si vyšetření vydupala. zítra mam poradnu a taky se mě tam moc nechce :unamused:
1. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
carcul já do tunakovky dávám většinou co mám doma, taveny syr, možná trošku másla, cibuli, tunáka a ještě to zahustím tatarkou. Mám ji pokaždé jinou:grinning:..samozřejmě koření dle chuti:slight_smile:
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Já bych se taky asi obrátila jinam a nenechala se odbýt kdyby to byly fakt bolesti velký.

no jo chlapi si myslí že ty peníze tiskneme. :grinning:
1. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
holky tak to ja budu ete v lednu dokupovat,jelikoz to nemecko bude az prvni tyden v lednu :angry: ..a chci pockat co pokoupim tam..ale pak na to vlitnu a co bude chybet,tak dam behem par dni dokupy(v kramu a pres net)..a povleceni,prosteradla a tak vyperu do novyho roku..a pak ten zbytek vyperu a vyzehlim hned jak to dokoupim-vlitnu na to a bude..

sun a jakpak ti je?
1. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
suny je pěkná, Ty kupuješ rovnou ten větší rozměr. Já brala klasiku 120cm.

car tak od doby těhu nic rybího nepozřu. Ale mam někde v receptech naprosto dokonalou pomazánku z tunáka z konzervy :slight_smile: . Makrelu bych vyšlehala s máslem, ale teď skoro každý místo másla dává pomazánkový a taky fajn a možná můžeš přidat trošku majolky a sůl. Jinak asi nic ale jen ta představa mě dobře nedělá :grinning:
Holky co na tu přikrývku říkáte???
market..a nenasla bys ho a neposlala? :sweat_smile:

sun..perinka vypada dobre :wink:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.