• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jupííí car jsem ráda že sis na mě vzpomněla :grinning:
Jo docela fajn dneska teda blbě od včerejška a doufám že se mi nerozjede náká nemoc.

Markét a myslíš že ji mám vzít???
1. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
sun. :grinning: :grinning: :grinning: ..a co manzel vynahrazuje ti to minule?
1. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Car on je zase v práci. takže pořád to samý.

holky stává se vám že se vám blbě dýchá já i když sedím nebo ležím tak se nemůžu někdy pořádně nadechnout tak nevím co to je. hnus. fuj blééé. nebo je to od těch zad fakt nevím.

takže si myslíte že tu deku mám vzít???
1. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
sun..s tim dychanim se mi to taky stava,hlavne kdyz lezim..je to dalsi tehu problem...proste uz je mimi tezky a tlaci.. na vsechno..bude jen hur..treba mi i stve hrozne zaha-ale zas je to pry tim jak tlaci mimi na zaludek..jak rikam bude jen hur..
1. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
sun vypadá fakt dobře a pokud povlečení kupuješ to větší tak do ní jdi. Já nakonec vzala klasický rozměr všeho protože do klasický peřinky to je moc velký

car kouknu a napíšu mail :wink:
1. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Markét my budeme šít povlečení s mamkou. takže v klidu jsem. jinak ted mi volal manža holky vmeme ty plínky v akci pampers sleep and play ale vzali jsme 4až9 mě se dzá že těch 3 až 6 kilo to kdyžtak ještě dokoupíme co vy na to???
1. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
market..dekuju

sun..jo tak ja vemu urco na zacatek 3-6,ale ete nevim jakej druh tech pampers..pak vemu ete nakej jinej druh...market ma prehled v plenkach :grinning:
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak to jsme vzali asi blbě no nic neva no. aspon budeme mít větší vzali jsme 4 balíky tak snad to spotřebujeme.
1. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky koukala jsem do diskuze prosinec..a jak koukam tam se rodi o stosest uz jkou dobu..fakt aby clovek mel do pulky ledna vse hotovo-radsi..nanejvys doladovat jen malickosti
1. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
car no v lednu chci jen koupit kosmetiku a max vyprat ale to možná stihnu v prosinci. no je to síla.
1. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
sun..tak to uzijete urcite..jinak ja nebudu teda nabirat zasoby..jelikoz nevim mimiskovi bude vyhovovat..a ja se v tom fakt zatim moc nevyznam..spis market
1. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sun ty sleep a play nejsou nic moc, ty jsem kupovala až byl viki fakt velkej, dost na to mají mimča alergii, je to napuštěný heřmánkem a jsou hodně slabý takže ty fakt brát nebudu. třeba když měl malej 18 měsíců tak už to bylo ok, nic nevyteklo ale u těch mimin to je dost riziko. já půjdu do klasických pampersek. začnu v lednu jak bude nějaká akce a začnu brát od 3-6kg klidně 3 balíky a pak uvidim jak poroste.
1. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
sun..chvalne tam najukni..jako a ze to nejsou vyjmky..no jako ja ete cekam na to nemecko :angry: ale bude urco prvni tyden v lednu a kdyby nahodou nevyslo tak uz dyl cekat nebudu..ale jinak uz nakej vetsi zaklad mame..a zbytek uz se doladi zacatkem ledna..
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
chjo tak to jsme asi uděli blbost no třeba to využijeme snad teda. a pak koupím ty malý až bude malje na světě snad mu to bude vyhovovat. jsem kráva co????
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Car já to trochu sleduju ale je to síla no. my máme z oblečení všechno no. i ubrousky zatím jen 4 balíky. ale kosmetiku a prát budu v lednu kočárek budeme objednávat v prosinci vlastně ted už že??? no a zbytek se dožene nějak no.
1. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
suny třeba to budeok, já právě radši zkoušet nic nebudu a rovnou najedem na ty lepší pampersky. Tyhle když porovnáš s klasickou pamperskou tak jsou strašně slabý což nevadí, spíš bych se bála aby mu to pak vše neproteklo kolem, ale zděláš je určitě, jen třeba budeš must častěji měnit :slight_smile: . Viki jako mimčo byl dost alergickej aheřmánek mu dělal vyrážku takže nic než klasický pampers mít nemoh :wink: . každá si chválí jiný plínky. X ženskejch si chválí tesco plínky a já je Vikínovi dala asi po 2 narozeninách a osypal se na skoroc elý záda takže každý mimčo snese něco jinýho :wink: a nebuj, zděláš je :grinning: , plen neni nikdy dost :wink:
1. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
sun..dyt musis mit naky plenky do porodky..tam neco dostanes ale musis mit i s sebou,tak musis mit ty mensi uz pred..ne az se narodi
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
To jsi mě uklidnila no kdyžtak je dám kamošce ona má malou a než bude mít tu velikost plínek já budu rodit v tom únoru.

no já už víc kupovat nebudu jen že byla akce a u ostatních holek jsou prý dobrý tak nevím no, třeba taky nebudou sedět, ael pampers budu asi kupovat i dál. akorát dám na tebe markét asi. příště no jsem kráva zbrklá a všechno chci mít.
1. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Car tak já koupím jeden balík ještě normálních teda no až bude asi zase akce nevím.
1. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
market..jaky koupis ty ty pampers?uz jsem zapomnela...urco chci taky ty lepsi..a pak vemes teda ty huggies?a jaky?ete happy mi taky lakaji :sweat_smile: ..myslim ze tyhle jsou vsechny dobry..

sun..si nemuzes moc rict ze v nich budes pokracovat,kyz nikdy nemas zaruku co prckovi bude vyhovovat..fakt kazdy ditatko je uuuplne jinaci
1. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
no tak snad to bude ok no jak to mám jinak vyzkoušet???
1. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
sun..ten balik malych urco potrebujes jste pred porodem...

jinak ja to myslea tak ze je lepsi si nedelat velky zasoby jednech ktery nevis jestli budou vyhovovat..je lepsi koupit min a pak vyslat manzu pro ty co budou dobry
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
To já vím už tedka no už je máme doma tak třeba je někde udám když nebudou vyhovovat snad ale jo no. chjo tak to mě řekni teda co a jak. už asi nic kupovat nebudu.
1. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
sun,dyt se tak nic hroznyho nestalo..kdyztak je prodas,no...jako clovek kolikrat koupi veci z ktery si pak drbe hlavu..a treba budou fajn :wink:
1. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
no jo car to je fakt no, není to tak strašná pálka ale i tak no. do výplaty týden a já tu blbnu s plínama. jsem pako co´už.

ty jo já už nevím jka ležet zítra když mi bude líp tak valím něco dělat.
1. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
sun..bych se tim fakt netrapila :wink: ...a co zitra mas v planu?
1. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
No asi uklidit tu koupelnu měla bych i zamést a vyžehlit a uvařit sjem zvědavá jestli něco udělám. jeslti mě bude jak dneska tak prd teda.

co ty?
1. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kočky, nestíhám vás dočíst...věsila jsem prádlo a myla vlasy atd....a jsem přežraná :grinning:

Akorát jsem postřehla, že Suny mi dělá chutě a dává si Nutelu...já chci taky!!!! :grinning:

Car, já ji dělám z Rio mare (mě bývá z jinačího tuňáka blbě), dám tam trošku másla, trošku hořčice a Lučinu nebo Gervais nebo něco co mám doma :wink: A je to luxusní :wink:
1. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Luci ještě mi trocha zbyla. :grinning:

já furt z jakýho tučnáka je ti blbě a to je tunák :grinning:
1. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
no ja mam zitra docela litani,pak tehu cvico a udelat vetsi nakup..no a pak uvarit
1. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.