• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to seš chudáku pořád sama co? ale je fakt že dneska sehnat práci je um fakt. a tam u vás je nezaměstnanost hodně velká.
12. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Suny já taky nevěděla, vždy jsem si myslela, že prcek je tak otočený, nebo má tak položenou nožičku, ale to poznáš, prostě se Ti jak kdyby stáhne břicho, to hlavně ucítíš, bude třeba šišaté jak kdyby mělo mimčo třeba na jedné straně dlouho opřenou nožičku a stahuje se vnitřně to ucítíš. Nevím jak to popsat, ale poznáš to. Je sice pravda, že já né, ale to nebyl net, nečetla jsem o tom a tak jsem nevěděla o žádnm tvrdnutí. Tvrdnou břicho Ti bude celé těhu, ale nesmí Ti tvrdnou co chvíli.
12. zář 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
no jo když malý je ještě moc malý na to abych poznala jeslti je to noha nebo tvrdnutí, tak nevím asi si koupím to magnesko sama uškodit mi nemůze ne???
12. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
No sama né, skoro denně jsem pořád s někým a hlavně jsem s malým. On tam je sám, takže mu je steskno nejvíc, má tam sice rodiče, tam žijou, ale oba pracují tak je tam sněma málo.
No stou krizí je nezaměstnanost všude menší jak byla. Měli jsem jet do Itálie za tou jeho tetou-on to chtěl, že tam něco najde, že tam byla práce až nad hlavu, ale jak on jí volal a vyptáal se tak i ona říkala, že ta krize je všude, že tam je to pomalu horší jak tady. Tady chtěli samé managery, účetní a ták. Nějaká normální práce tu není.
12. zář 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
a v jakým oboru manža pracuje???
12. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
No Suny to poznáš, prostě se Ti bříško stahuje dovnitř, takže vnitřně poznáš, jestli to je malý, malá nebo tvrdnutí a tedkom to poznáš tím tuplem, ale to začíná většinou později to tvrdnutí.
Sama si hokoupit můžeš, zeptej se lékarnice a ta Ti poradí.
12. zář 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
No on nemá v ničem žádnou praxi, má maturu z automatizační techniky, předtím dělal v lihovaru a 5 let dělal provozního. Takže má zkušenosti s vedením lidí atd. jen tohle by už nedělal, nechce tohle už dělat, protože věčně nebyl doma, musel jezdit pořád do práce a řešit věci a ták. Já už byla na nervy, že je pořád pryč a ták, takže k tomuhle by se už nevrátil. Chtěl k obchodnímu zástupci, dělá to jeho kamarád, je fajn placená, ale nemá praxi.
12. zář 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Na obchodáka musíš mít praxi?
to je blbý no, ale obchodáci taky jezdí po republice nevímno.
Můj manža pracuje v obchodáku s elektronikou a je tam pořád plat nic moc no. je to takový blbý.

Na magnézko se zkusím zeptat v lékárně, dr mi to stejně nenapíše pak mě seřve že sjem si ho naordinovala sama no.

A jak dlouho teda ještě bude v té praze? a tam dělá co??? a penízky dobrý???
12. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, tak už jsem v peřinách...Moni, díky za info, jsem právě taky netušila, jak to tvrdnutí poznám :confused: Snad si u nás tvůj drahý něco sežene, není to lehké vychovávat malého...chlap je k tomu potřeba, jako sůl, co? :wink:
12. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
No on chtěl jít dělat obchodního zástupce k tomu kamarádovy, po republice nejezdí, jen sedí v kanclu, pracuje na pc a telefonuje zákazníkům. To by zvládl, protože na pc je profík a telefonova taky může, jen měli vyhodit jednoho chlapíka, který byl známí ředitele, jen oni ho nevyhodili , dělá tu práci z domu, tak tam se místo neuvolnilo a byl pěkně nasraný i ten jeho kamarád.
Nevím přesně, to až si najde práci tady, tak pak přestoupí z ní sem aby zase nebyl měsíce doma bez.
Peníze jsou potřeba a tam si vydělá hezké. Nevím ten název co dělá, vždy to zapomen a špatně se mi to i vysvětluje, tak vždycky jak se mě někdozepatá, tak mu volám, jen tedka už spí, chodí už 9 ráno už brzy vstává a dělá 14náctky :confounded:
12. zář 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Suny, nikdo tě za to neseřve...není to nic, co by tobě nebo mimču mělo ublížit...můj doktor mi to napsal bez jakéhokoliv důvodu, takže to klidně užívej a až si najdeš nového doktora, tak si mu o to řekni...určo ti vyjde vstříc :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jo Luci, to jo, ale naštěstí kdyby si práci nesehnal tedka, tak chce být pryč jenom do začátku prosince a je tam od srpna, takže žádná hrůza mám kamarádky, co jejich dělají v cizině mají malé děcka a chlap jezdí domů jednou za 3 měsíce jen na týden. To bych teda nedala :confounded: A chtějí tak úracovat ještě nějaký ten rok, takže já jsem ráda, že tam bude 4 měsíce. Stím, že jezdí domů častěji. Ale byli jsem na sebe zvyklí, tak se těším samozřejmě až se vrátí.
12. zář 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já bych to taky nedala...si to neumím představit. Tak to je fajn, že tam bude jen do prosince...to už uteče :wink:
12. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Luci no ta moje je shcopná mě seřvat i za to že sním jabko. :frowning2: ale zkusím si to koupit a uvidím no když to nemůže uškodit.
Mony aha tak to má chudák taky těžký no. je to jasný známej ředitele nevylítne jen tak z fabriky.

Ty jo a já nervuju když se manža vrátí až v 11 v noci. jsem hrozná
12. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Suny, já si myslím, že by jsi od ní měla jít fakt pryč...přece se nebudeš celé těhu při každé kontrole nervovat a pak se z toho vzpamatovávat...takhle se lékař nechová...obzvlášť k těhotné ženě!!! :angry:
12. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
No lékař ne ona jo no. prostě fakt už mám strach tam jít s čím zase příjde že je špatně no.

Měla bych jít pryč já vím. ale....... pořád nějaký ale tam jsou.

I když na netu to hodnocení docela příšerný fakt :rolling_eyes:
12. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Suny, no vidíš...ona bude asi vážně trochu divná...Není fakt nic jednoduššího, než jít jinam. Každý doktor bude lepší, než ona... :rolling_eyes:
12. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky, jdu spát, dám si ještě čokoládu a jdu, už upadám únavou :wink:
Tak zítra papa a dobrou
12. zář 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
sun..urcite bez jinam..tohle fakt neni chovani dr a jak rika luca kazdy snad bude lepsi
12. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jo jinak Luci, podle posledního utz, mi dr říkal, vlastně na tom NT, že jsme větší než podle ms, tak mám taky termín 10.3 :grinning: Ale na termín rodit určitě nebudu, to se povede málo které přesně na ten den :wink:
Tak papa
12. zář 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Moni, dobrou :wink: ty zase budeš určo brzy vstávat, co?
12. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
No ani nemluv, kolem 6. Musím si zvykat s mimčem budu vstávat na kojení aspon max. co 4 hodky :rolling_eyes:
Tak papa :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Moni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky taky jdu..paa
12. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
mony dobrou noc.

já ted koukám, na ty dr na hodnocení a ta moje nová zvolená vypadá dobře akorát nevím jeslti ještě bere.
12. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Car, papa a dobrou...
Já jdu taky... :wink:
Suny a mabe, Vám taky dobrou :slight_smile:
Páček zítra :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci dobrou Mabe tu už taky není. :frowning2:
12. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jak jste se vyspali? Já teda nic moc, v noci zas vstávala a chystala si jídlo. :confounded:
A ráno brzy jako obvykle, odpol. se těším, že si zdřímnu s malým.
13. zář 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak ja myslela, ze budu prvni. :unamused: Ja se prejedla bramboraku a pak jsem odpadla v 21h u telky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pripada me, ze jsem cim dal tim vic ospala. Je to mozny?

m.o.n.i. ty si jedla v noci? A v kolik hodin? :confused:
13. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak už jsem zpět z obchodu, budu dělat na oběd tu svíčkovou s kuřecím a kolínkama a už se těším, neměla jsem svíčkovou ani nepamatuju :sweat_smile:
Suny jo no, už druhý den po sobě, včera v 1 ráno a dneska ve 3 ráno. :frowning2:
A to jsem večer měla 4 krajíce chleba, stím, že jsem měla dva a dva chleby na sobě, hrozno a čokoládu.
Normálně se vzbudím , převaluju se jak blb a bolí mě břicho z hladu a nemůžu usnout tak si musím jít něco dát.
13. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.