• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já budu zítra rozbitá...vstávám v 5 a vůbec se mi nechce spát :confounded:
1. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Suny, děkuji moc a dobrou :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
luci ty jdes taky spinkat?

sun brou :wink:

holky nejsem na ty fotce nak videt ze ne?
1. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Car, já tady ještě jsem :wink:

Já Tě tam nevidím vůbec a to jsem si i nasadila brejličky :grinning:
1. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
hihi tak to je dobre,jsem slibila na druhy diskuzi jedny holcine ze si dam ikoku,tak jsem hledala neco kde moc nebudu videt :grinning:
1. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Car :grinning: už jdu tak do hajan...se pokusím usnout :wink: Dobrou noc :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
luci..tak at je zitra vse v poradku a pekne to zvladnes..brou :wink:
1. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
ha, jsem tu prvni, dobe ranko :grinning:
2. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja teda mela noc. Prisly jsme z basketu kolem pulnoci. Byly jsme jeste na dvou pivkach, ja samozrejme nealko, rozebrat zapas a ja si dala v 21h oblozenou topinku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo jsem malo jedla, tak jsem mela hlad. Nebylo me spatne nic, ale spatne se me spalo. Porad jsme se budila a tak. Ja nevim, ale furt se neponaucim. Takze jsem tedka prastena jak pytlem. Nastesti nic dneska nemama, akorat navecer nakup a k tchanovcum. Dopo bych chtela vysat a utrit prach, atd. Nemate nekdo napad na obed? Ja nevim, co si dat.
2. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
holky, no kde jste?? :confused:
2. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Mabe jsem tu.
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
no nazdarek, tak sme se vyhajaly?? :grinning:
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Já jsem spala od půl 1 v noci až do půl 10 s malýma přestávkama čůracíma :wink: je mi líp jak včera ale není to žádnej zázrak. ted jsem snědla chleba se šunkou a valím do sebe nutelu. musím začít jíst i ty jogurty a vitamínky ale nutela je mnam. no a pak asi posbírám prádlo, zametu a umyju tu koupelnu.

vařit budu bramborovej guláš si manža poručil tak vyndám párky z mrazáku to je hnedka. no a to je asi všechno co bych měladneska zvládnout.
2. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
suny, tak ty budes taky aktivni. ja jdu tedka na nadobi a vysat, umyt zem, prach atd. uvidime, kolik toho zvladnu do obeda. ja asi nakonec nic varit nebudu, dam si "zdravej" parek. moje noc na hov....takze si to dam po o.
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
ty to máš dobrý že odpoledne usneš to se mi prostě nestane no. :wink:

no já ten guláš budu dělat asi odpoledne já si dám špagety asi. včera jsem měla na oběd chleba bylo mě blbě ale dneska asi ty špagety a zítra a v pátek gulášek a na víkend budu muset něco vymyslet i když manžovi asi zbyde guláš.

včera jsme koupili plínky v akci a voní s nima celej byt. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
jéé koukám do programu v 11 je tam koncert gotta to se bude uklízet
2. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
suny, a co mam delat, kdyz v noci poradne nespim...

jako plinky latkovy nebo uz jednorazovy?
2. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Mabe já nespala dvě noci po sobě inulej týden a nespala jsem i přes den mě to prostě nešlo no. je to na prd ty noci začínají být hnusný občas. věřím ale jestli ti jde usnout tak spinkej protože to je fakt dobře a tělo to potřebuje.
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Látkový mám po mě a jsou vypraný a schovaný už tak jsme koupili jednorázovky.
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
to mely jako v akci? ja taky premyslela, jestli to kupovat v akci, ale zda se me to brzo.

tak a su v riti. tedka prave brecim. poustim si ty trampsky a nejak me to dojima. mam ty pisnicky strasne rada, zpivam anicce. a pritom me dochazi, ze my budeme mit holcicku. :wink: jsem stastna. :slight_smile: magor proste
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Jojo v hypernově. a byla fakt výhodná alevzali jsme jen 4 balíky páč nevím jak malýmu budou.
no mě se to zdálo taky brzo ale kamoška mě vyvedla z omylu tak máme aspon tohle a uvidíme no.

Mabe pokud jsou to slzy štěstí tak breč. :slight_smile: téééé da na tebe to ale dopadá :grinning:
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
suny, po tom vsem co mam za sebou,je to proste zazrak. :slight_smile: je to neuveritelny. :wink:
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak já jsem asi od 9 na nohách a už jsem stihla posnídat, zajít se psem ven, dát prát první pračku a uklidit kuchyn. Dneska nemusím vařit, protože mám ještě pořát tu směs na topinky a možná si to dám k rýži nevím ještě. Původně ta směs je na špagety, ale já ji používám na vše:slight_smile:....Měla bych to tu dnes douklizet co jsem vytahala ze skříni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Mabe no zázrak to je to víš že jo. :grinning: hlavně ty kopance.

ahoj mony, jejda další aktivistka dneska. :grinning: to bude mít ježíšek radost že se tak uklízí i když u nás je to běžný uklid.
2. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
suny, pro me je zazrak to, ze mam anicku v brisku a zatim je to ok, tuk, tuk. po tech dvou nezdarech a tak.....je to neco neuveritelnyho. prozila jsem si toho uz dost.
2. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Mabe já vím a moc ti to přeju :grinning: však už se nic nestane a budete mít krásnou zdravou Aničku. to je asi ta nejdůležitější věc na světě. už myslíš hlavně na ni aby měla všechno to je prostě krásný. :grinning: a fandila včera tatkovi??
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj suny, zatím je to jen ten běžný úklid, který bych stejně musela, ale měla bych se vrhnout na další skříně, alespon se nebudu nudit a zabydu tím čas:slight_smile: Venku je stejně zatím nic moc :slight_smile: ...Holky od kdy mám začít prát ty dětské věci?? Mám počkat až na leden? Stejně ani nevím včem mám prát :unamused:
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Mony tady svítí sluníčko proto toho využívám a všechny okna dokořán a pěkně vyženu ten prach. :grinning:

No my s mamkou budeme prát bude začátkem ledna nebo ještě v prosinci podle nálady asi. ale to jsou malý věcičky se jich vleze do pračky hodně. ale ješět vyprad deky a potah na autosedačku.
jinak my budeme prát asi v té Lovele. voní krásně a malýmu snad bude vyhovovat no.
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
No já jen at není brzo prát, tak to asi brzo nebude. Tak až si koupím prášek tak začnu prát. Tak říkáš v lovele jo? A používá se na to i nějaká speciální aviváž? Nebo můžu použit normálni co běžně používám???
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
suny, ja psala zapis a ona me kopala. takze fandila :wink:
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.