• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony já mylsím že existuje i lovela prášek i aviváž já mám zatím jen prášek páč jsme prali ty plíny ale koupím i aviváž. no já mylsím že začátek ledna bude stačit. i dkyž jestli bude hezky jak dneska ještě v prosinci možná to vypereme už ted no nevím ještě.

Mabe tak to má být bude pořádnej fanda, ji nechte ušít dres :wink:
2. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
ach jo, mam dnes protivny dite :unamused: neporadite co s nim? :sweat_smile: :sweat_smile:
v normalni avivazi se miminum prat nema, protoze muze vyvolavat alergicky reakce, takze bud specialni detskou (Lovela apod.), v octu nebo uplne bez :wink:
ja Lovelu nemusim, prd vypere, vyrobim pak zase kybl slizu a budu prat v tom a jeste za par kacek :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
majo v jakém slizu???:grinning:
2. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Mají fakt? tak to zkusíme a uvidíme, všechny moje kamošky v tom perou a jsou spokojený tak nevím. je to asi věc názoru.
2. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
mona, nastrouhas dve mydla s jelenem (nebo neco podobnyho neparfemovanyho), smichas to s hrnkem praci sody, rozpustis v kyblu vrouci vody a jak to schladne, tak to zeslizovati a v tom pak peres misto prasku :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
majo tak to je zajimavé:slight_smile:...a ty jsi v tom normálně prala pro malého jo??
2. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
jj, on v tom pral jednu dobu aj muj tatka, nasel to nekde na netu a v zachvatu tvorivosti se dal do vyroby :grinning: ono pro ty mimina je to idealni :slight_smile: ikdyz to pere asi srovnatelne s tou Lovelou-proste jak horsi prasek :grinning:
2. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Aha, tak to jooo:grinning:, ale zase víc ušetříš na tom slizu než na lovele:grinning:....a co jsou ještě za prášky, ve kterých se opravdu dobře pere, alespon nějaký lepší prášek na nějaké horší skvrny:slight_smile:
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojte babulky moje co mate nove?
2. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
tak uz mam porobeny dopo. umyla jsem odkapavac, kos, nadobi plno, vysala a tedka se budu divat na Gotta koncert vanocni. to bude parada. odpo umyju zem a prach. jsu uz docela nadrena.
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak hotová koupelna, posbíraný prádlo a ted se vrhnu asi na obývák nevím ještě.

Mabe já toho mám taky plný kecky tak už se těším až vemu knížku a sednu si chvíli ale to asi ještě potrvá.

ten obývák ale už asi nedám.
2. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
suny, ty ses taky pracovita. :slight_smile: ja uz citila bricho, tak musim odpocivat. ja to dokoncim odpo.
2. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
tak já holky nevím, mamka mi říká, že nemám řešit nějaký prášek na praní a prý mám prát normálně jak jsem zvyklá. Že tohle se řeší až budu mít důvod v opačnem případě si prý nemám komplikovat život:grinning:prý se ty prášky používájí, když je dítě alergik. U nás prala normálně a taky žijeme prý dokonce i u nejmladíš segry.

Tak vyznejte se v tom, když tomu hovno rozimím, že??:grinning::grinning:
2. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
no holky vy sa nezdate ja som teras stavala ale mam toho zasa na vybavovanie tolko papierov vypisat potom na postu a do banky uf
2. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Mabe ale pracovitá hrůza to byla. obývák nedělám je mi blbě, zase vylezlo sluníčko se mi motá hlava a je mi slabo

ještě jsem čistila pračku no hnus to byl. fuj. aaaa ještě musím uvařit mě jebne fakt.

Mony já tomu taky hovno rozumím ale tak když ti to radí mamka tak proč ne?? asi má hodně zkusšeností. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
:slight_smile: holky, tak od kamaradu tchanovcu dcera tedka porodila cisarem holcicku - justynku 2,90kg a 43cm :slight_smile:

to je parada, my si jeste pockame
2. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
ještě jsem umyla pračku, ta nádobka byla jak prase. jak se dává aviváž a prášek to jsme co jsme tu ještě nečistili a šly z toho takový kusy nevím čeho normálně to smrdělo jak čpavek ale snad jsem se ničeho nenadýchala když se tam lije jen aviváž a prášek ne???? fakt se děsím všeho.

Mabe tak to je malinká. nějaký problémy že šla císařem??
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
nebyla otocena. ona pavla je stihla.
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Pavla je stihla nerozumím.
2. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky mě se do toho vaření tak nechce jsem si sedla a jsem uplně grogy. :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
suny, ze je ta mamina stihlounka. :slight_smile: jdeme si lehnout :wink: , prijdu kolem 16h. :wink:
2. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Mabe ajo no mě to nedošlo. tak si pěkně schrupni a já jdu asi na ten guláš chjo. :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky tak jsem docela v háji nevím co mám dělat. :frowning2:
2. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak jsme zpet.
suny, udelala sis ten gulasek? ja mela ten parek a tedka jablicko. za chvilku banan a pak utru prach a zeme a pojedeme nakoupit a k tchanovcum. teda za tchyni, tchan bude v hospode. premyslim, co koupit na obedy.
2. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
NE mabe nemám na nic náladu. :frowning2:
2. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
japak to? je to tim pocasim a ze zacina uz tma?
2. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Nene volala jsem dr jdeme zítra na nečekanou ko
2. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
a chces se sverit o co jde?
2. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
ale jo.

no už pár dní blbě dýchám. no a jak jsem minule říkala že jsem na ko měla bílkovinu v moči. no tak dneska sjem volala dr protože fakt blbě dýchám a přibrala jsem zase docela dost otoky mám jako v normě ale mu se to nezdálo tak mám zítra přijít jsem hrozná. bojím se řvu tady.
četla jsem si o preeklampsii a její příznaky a moc se bojím při ní totiž se musí dělat císařský řez chjo. fakt se bojím
2. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
suny, a ty mas zvyseny tlak? nebo to byt uz preklampsie nemusi?
2. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.