• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No musí ale minule jsem ho neměla nevím jak moc se to změnilo no. mám fakt strach
2. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
budu drzet palecky, at to neni nic zavaznyho. na kolikatou jdes?
2. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Na 11 mě objednal. já mám strach se celá klepu. strašně se bojím aby malje nemusel ven a aby byl v pořádku. je to hroznej pocit.
2. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ještě když mi řekl že mám dojít že se mu to nelíbí.
2. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojki tak já dneska vůbec nestihám..Ráno jsem byla na převaz s tím nosem,pak jsem se stavovala za kamarádkou na kafe,pak jsem vařila a teď jsem se dala na pečení. :slight_smile: Asi si půjdu ,ale na chvilku lehnout. :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
suny, hned ven urco nepujde. kamaradka mela vysokej tlak hodne a lezela teda v nemocnici mesic a pak sla mala ven. zkouseli ji dat nejaky leky na tlak a tak.
Sun neboj určitě to bude dobrý,budu držet pěstičky. :slight_smile:
Ahoj holky :wink:

Suny, budu na Tebe zítra myslet, věřím, že vše bude v pořádku a pan doktor Tě ulidní :wink:

Já jsem dnes po té cukrovce, jak přejetá...celou noc jsem nespala, jsem byla nervózní a pak jsem tam seděla tři hodiny na chodbě mezi nemocnýma chřipkou...paráda :angry: Byla tam se mnou ještě jedna těhulka, tak jsme si ponadávaly, ale to asi bacily nezažene :rolling_eyes:
Jinak...byl to děs!!! Málem jsem to vyzvracela...pila jsem to na 3x...bylo toho 400ml...fuj! Jsem ráda, že to mám za sebou...výsledky budou zítra.

Jinak mě od noci píchá v levém podbříšku, je to takové píchnutí zevnitř, jako by mě tam někdo bodnul něčím ostrým...chjo...furt něco :angry:

My valíme na chvilku k našim...zatím se mějte :wink:
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Mabe já vysokej tlak asi nemám, minule jsem neměla tak nevím. spíš to dýchání a bílkovina v moči když bude zítra zas a ještě vysokej tlak tak valím do nemocnice asi. ale to je mi jedno halvně když bude malje v pořádku klido tam budu ležet dva metry
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Luci chudáku teda to jsi měla blbý,ale bude to fajn. to si říkám taky furt něco no.
2. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
jasnacka, hlavne, ze malje bude v poho :slight_smile: budu drzet palce

tak ja tu zem tedka ukliet nebudu. nejak me tahne bricho. musime pak jeste nakoupit a k tchanovcum, takze to se nebudu pretezovat.
2. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Mabe vykašli se na to já ted asi pudu dělat ten guláš ale nechce se mi na to nemám náladu. :frowning2:
2. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Suníku, moc Vám držím palečky....ale určo to bude ok. Já mám taky dýchání hodně zhoršené (mám navíc astma, které se v těhu rapidně zhoršilo), ale u Tebe bude vše v pořádku...bude to jen nějaká banalita, každá snášíme těhu potíže jinak...myslím na Vás :dizzy_face:
2. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Luci já se modlím aby to nebyla preeklampsie nebo něco takovýho. je to hroznej pocit. strašný trauma fakt hnus a manža příjde zase až večer je to jak na potvoru jsem tu sama a užírám se.
2. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
suny, nezbyva nez pockat do zitrka. :unamused: drzim palce
2. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
no to nezbývá no snad se do té doby nic nestane jsem v prdeli. fakt už další dítko nechci. to těhu je fakt šílený furt se něco dějě. ted se jen modlím aby byl malej v e přádku. bolí me zase hlava to je mazec fakt.
2. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Suny neboj sluníčko to bude dobrý,uvidíš,hlavně se nestresuj.
2. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Kasi díky :wink: snažím se ale nejde mi to přemýšlím nad různýma variantama samo těma nejhoršíma se moc bojím no. to je všechno. a nějak to na mě padá a furt se pohoruju a pozoruju a do zítřka to asi nevydržím.
2. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate?jsem tu jen na skok..
2. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj car já dneska blbě a co ty????
2. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
sun..no jakztakz..jsem ted prilitla domu,musim varit,taky manzilek je tu cobydup tak si udelame hezky vecer..mam svatek..a zitra naky vylet-mam narozky :grinning: ..

sun to bude urco dobry..zitra drzim palecky
2. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Jéé tak to všechno nej :grinning:

jojo já se tu trápím sama ale co vymyslím no.
2. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
bude lip,sun :wink:
2. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
no nevím už v to musím fakt jen věřit ale asi nemá cenu tady brečet a stresovat se no. to malýmu asi škodí ještě víc.
2. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
koukám že tu nikdo není
2. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
sun..ja varim,poklizim a za chvilk je tu manzilek ,dnes si chcem udelat hezky vecer..tak potrebuju ted dohnat nakou praci rychle
2. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
jasný já to mylsím na jiný holky ty máš docela fofr a vím že Mabe je na nákupech.a já jsem tu sama
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já se odpoledne vydala za babi a šly jsme se courat po obchodech, konečně jsem vypadla ven a měla jsem nějaký pohyb. Jsem tak příjemně unavená, že dneska dnes usnu.

Suny budu ti zítra držet palečky!!! Bude vše dobré ano?? Já mám asi dva dny taky problém, bylo mi na vybulení a mále jsem se dnes kantla ve vaně, ale mám to nízkým tlakem...Snad to nic nebude a nedopadnu jak kasi, chudák.
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Mony nízkej tlak je blbej ale dá se to. já se moc bojím co nám řekne on říkal že jemožný že taky budu v nemocnici ale pro lásku to udělám je to moje pusinka a prostě hlavně at je v pořádku ale to čekání za zítřek strašně se bojím nemůžu to ani popsat.
2. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
suny neboj se, vím, že se to těžko radí, ale musíš si říkat, že to bude dobré. Všichni ti tu budeme držet palce, to bude tolik palců, že se nemůže ani co stát :slight_smile: .
2. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.