• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
takze ty bilkoviny uz ok, coz je dobre. otoky jsou normal, ne? ten tlak mohl byt z te kontroly, to se nedivim. takze tam pujdes jako se svym dychanim? takze kvuli sobe nebo mimiskovi? a kdy tam jdes?
3. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Mabe jdu tam příští středu na obilnák. no kvůli dýchání a napsal mi tachykardie ale to je asi zvýšený puls. no kvůli sobě malej je v pořádku snad teda. no jsem z toho taková špatná no. ale na ten tlak mi řekl že je to ok tak to fakt netuším.
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Suny hlavně klid, dle mého tlak máš vysokej. Já mam te´d fur 130 na 80 a už to asi začneme řešit nějakými léky který se v těhu můžou. Alespoń Tě pořádně proklepnou a jestli se Těblbě dýchá tak to může být tim tlakem. Hlavně že v moči bílkovina neni, bude to dobrý. max si pár dní poležíš v nemocnici, dostaneš léky a bude to dobrý. já jdu příští týden do rizikovky a tam mě asi už daj tabletky na tlak :wink:
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
suny-mne skacestrasne tlak akurat som mala pred chvilou problem no citila som ako keby tlak na srci to len sekunda a zasa nic a zopakovalo sa to asi 3 krat az sa mi zatocila hlava hned som si zmerala tlak mala som146na 80 pulz93
skusila som za minutu a padol zasa dole ono je to normalne vraj aj tlak mozme mat vyssi nakolko sa nam krv prekrvuje neviem presne o kolko percent viacej ale ja som teras mala tiez pekne soky
3. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
urco to bude ok. jenom te pro jistotu zkontroluji, jestli je srdicko ok. ono tehu je zatez pro telo a nekdo to snazi lip a nekdo hur. budu drzet palce.
3. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
holky no ja nevim ja mam dnes tlak takyto a vzdy ked som u lekara tak mam 110 na 70 a taky nizky
3. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
marki, 130-80 uzje vysoky tlak? ja mam v poradne teda pokazde 110/70.
3. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
ked saclovek boji tak ma automaticky vysoky tlak a ja som sa teras tiez zlakla a mala som vysoky tlak
moni, ja to stejny
Markét tak já nevím mě řekl že je to v pořádku ten tlak tak copak já vím??? já nevím markét možná máš rizikový těhu tak to asi máš jinak se tu snažím uklidnovat no.

Já měla tlak dycky 112 na 76 nebo tak no a dneska takovej ale asi to bylo tím že jsem fakt byla ve stresu no.
Mabe já před měsícem byla na ekg a srdíčko bylo v pořádku tak asi pro kontrolu. taky to dýchání můžu mít od zad no.
3. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Mabe bohužel, řeší se to teda až při 140 na 90 ale tim že mam i cukrovku tak to si začnou řešit už te´d :unamused: ale jinak jsem prý ok, hlavně nehrozí předčasný otvírání a já netrpim ani na tvrdnutí bříška takže každá máme něco :wink: a já měla už v dětství problémy s tlakem :unamused:
3. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
suny, no tak. pokud si byla na ekg, tak je to urco v poho. me tady od zad sem tam boli na hrudniku a tak. jenom te chteji pro jistotu zkontrolovat.
3. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
suny-male ti tam moze tlacit a tebe sa zle dycha vies ze to mala niektora holka z druhej diskuze kde chodim
3. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
marki, aha, ja si rikala.

holky, a dela se ekg standartne? me dr. zatim nic nerikala. je pravda, ze posledni dva roky jsem byla dvakrat na ekg pred revizi.
3. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky já se bojím moc se bojím. ale asi to bylo i nervičkama bo já nevím no. mám hroznej strach a do té středy asi umřu strachy. neívm no. jinak malej srdíčko normálně furt kope a dr říkal že mě tam pošle pro jistotu ale že to nic není si mylsí. tak bílkovinu v moči jsem dneska neměla. říkal.
3. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
holky, tak ja tedka do male stoucham, aby se hnula. dneska se ji nechce. :confounded:
suny-nicoho sa neboj a skus nestresovat lebo to ti dobre nerobi a ani malinkemu
mabe-ani malemu dnes to su stresy co ja si uz niekedy hovorim aby to bolo uz za nami ale zasa sa budem takisto bat aj ked sa narodi
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
moni, jak nejak se nestresuju, ale je lepsi, kdyz se hlasi celej den. vcera vecer v posteli me tak kopala az to bolelo.
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
mabe-mna kope vzdy vecer alebo rano ked som v postely cez den malo
3. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
MOny no asi jo. já radši tam půjdu i když se mi blbě dýchá mamka moje to tak měla se mnou no. tak snad se neudusím za ten týden no.

Mabe já mám v těhu průkazce kolonku ekg a byla jsem tam a vše bylo ok no. tak já neívm. furt si říkám že jsem byla ve stresu z toho tlaku či co. navcí jsem ráno asi dvě hodky před tím byla u zubařky a vrtala mi osmičky tak jsem to možná měla i tím já fakt nevím no. ale kdyby to bylo v pořádku tak mě nikam neposílá ne??? uaaaa
3. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
moni, tak ja ju necham chudacka.

suny, urcite je to pro jistotu.
3. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
suny-posle ta aj tak ked je to dobry doktor a to preto ze oni niesu tiez perfektny a chcu mat istotu a bud len rada iny by na teba kaslal
3. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
mabe-mna akurat kopol krpec jeden :grinning:
3. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
moni a ty si byla na ekg?
3. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
mabe-nie nebola
3. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Mabe já malýho taky někdy štouchnu ale většinou se ozve sám.

Mony já nevím no ale kdyby mě nic nebylo tak mě tam asi neposílá.
3. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
ale zasa sa mi to stalo ako taky tlak na srdce mna klepne v pondely idem k doktorovy tak sa spytam alebo keby sa mi to nezlepsilo zajtra letim
3. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Mony co jakej tlak????
3. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
nevim to popsat nie pichnutie nic take ako keby pocit ze sa ti zastavilo na sekundu a hned sa rozbucha a potom sa citim ok ale je to taky jak naval tlaku na srdce neviem to popisat
3. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.