• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony to je podle mě od zad nebolí tě záda? stávalo se mi to ze začátku taky jak jsem si skřípla ty záda a ted misto toho mám zas asi v prdeli dýchání to je furt něco holky fakt.
3. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Mabe jinak mám tu kartičku do dm s těma slevama dneska jsem se registrovala osobně.
3. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
suny-neboli len niekedy ale ked dlho sedim v jednej polohe ale inak v pohode a ty si to ako pocitovala
3. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Aha tak to nevím no. mě štve že na té interně nejsou dřív ž emusím čekat týden.c hjo
3. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
suny, ja ji jeste nemam.
3. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Já jo. je to dobrý. akorát už od tam skoro všechno mám než jsem měla tu knížku.

tak čtu o tom tlaku a prd vím no.
3. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
ahojte, nedocitam, hrozne jedete a nestiham :slight_smile: co novyho? mate se?
pridala jsem slibovanou fotku nasi nacpane loznice :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3593588&vReferer=
3. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak koukám ,že se tu dneska hodně řeší tlak.Sunny neboj budeš v pořádku.Hlavně se nestresuj,stres udělá hodně a ubližuje to i miminku,ale je fakt,že je tlak prevít,vím o tom své,ale včera už jsem měla naštěstí po zavedení jedné kávy denně,zase tlak lepší 100 na 50.Sestřička říkala,že je nízky,ale furt lepší než jak jsem měla předtím 80na 40. :unamused: .Mám nízký tlak normálně,a teď prý to může snižovat i ten utrogestan co si 3 krát denně zavádím.
Holt musíme být na pozoru,a když tak si raději včas sednout.
Peťa se mi dneska s taťkou smáli,že vypadám jak po boji,nos zalepený,pod okem moňo se hezky vybarvilo,no koupila jsem si makeup tak to budu muset maskovat. :slight_smile: V sobotu jdeme na oslavu 75tin babičky do restaurace.
A zítra se konečně zase uvidím se ségrou,přiletí dnes v 20hod do Krakowa,hurá.
3. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Májo neboj u nás to pak bude vypadat podobně. :grinning: :grinning: .Máme zase v ložnici dost skříní,postel a ještě tam bude postýlka a přebalovací pult.
3. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
suny, tak uz jsem dostala taky tu karticku postou. uvidim, jestli si tedka nekoupim ty prsni vlozky a nejakej ten napoj a mazac na brisko. musim se podivat, jestli nekde na netu jsou ceny vyrobku. nebo se musim podivat do prodejny.

s tim tlakem. ja si v prostredcich sedam a jezdim tak, abych si mohla sednout. ja mela problemy s motanim hlavy, kdyz me chybelo zelezo, tedka je to ok.

maji, tak my to mame podobne. od okna postel, postel, postylka, kousicek mista a skrin. :slight_smile: aspon se nemusime hledat.
3. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
holky, kdy se chodi do nemocnic na prohlidku?
3. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky já vás dočtu zítra dneska mi není nic moc.papa
3. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky holky..

sun..bude vse dobry,uvidis :wink:
3. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdu se rozloučit a zachumlat se do peřinek,třepe se mnou zimnice.
Sun neboj bude to v pořádku. :wink:
3. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj, ak dneska po dlouhé době první :grinning:
4. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojki ,tak já jsem druhá. :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky a já sjem tu jako třetí.
4. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
:grinning: tak dnesk ěm přivezou tu novou přebalovací podložku a přepravce si má přwevzít tu původní a on o ničem neví.))). tak jsem zvědavá jak se to vyřeší :wink:
4. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Markét tak třeba si ji veme a nebude frflat.
4. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska byla noc paradni. krasne jsem se vyspala. vcera jsem byla trosku nervozni, ze anicka se nehejbala vecer, ale pak se brisko sem tam pohlo. tedka me taky trosku kopla. asi jak tam ma malo mista, tak sem tam ma klid.
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Jé to už jsou hezké starosti,přebalovací podložka,věci na mimíska,kočárky,už se těším,až si to budeme taky zařizovat. :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
No snad jo. právě mě volal že má pro mě balík a tak jsem mu naštěstí řekla že mam pro něj taky na zpět a on že o ničem neví :wink: . tak že to zkusí vytelefonovat co a jak. uvidíme, z obchodumě psali že si to má převzít a že to mam dát do igelitky. tak jsem tam nalepila papír s adresou a uvidíme.))). Hlavně budu mít doma správnou podložku a asi objednam hned další balík:slight_smile:)). a co ty už je líp :wink:
4. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Už se taky těším na pohyby,teď zatím vidím mrňouska vždycky akorát na ultrazvuku.Takže zase příští týden ve středu.9.12 to jdu na ten screening. :slight_smile: .Už teď mám trošku strach,ale snad bude vše v pořádku. :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Markét to je rozumný. :wink: já tu dneska asi moc nebudu nechci kazit náladu.

Mabe vidíš anička kope je to dobrý.
4. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
suny, jojo, kope, ale ma sem tam dny, kdy se ji asi nechce. :slight_smile: a pak me to mirne znervozni.

kasi, bude to urcite ok, ale chapu nerviky.
4. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky já asi valím nebudu tu protože mám strach že tady donesu blbou náladu.
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
No nos už bolí míň v pondělí jdu vytahovat stehy,ale asi v autobuse na mě někdo kýchl bacil,tak se o mě pokouší nějaké nachlazení,doufám,že to bude jen nachlazení.Dneska už budu konečně se ségrou hurá,už se na ni moc těším.Máme sraz u babičky,příjde tam i sestřenice s malou Simčou,tak bude veselo,akorát se s nima nemůžu moc pusinkovat,ať nepředám bacil.Malá je totiž naše zlatíčko.Sestřenka na ni čekala celých 11let a zadařilo se na 3 pokus umělé opl. :slight_smile: Tak jsme teď s ní všichni poprdění,je to naše jediné dítko v rodině jinak jsme sami dospěláci,ale až se všichni rozrodíme,tak to bude babyboom. :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Sunny neboj bude to v pořádku. :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Posílám pohlazení.
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
suny, neblbni, proc by si mela donest blbou naladu. prave se tady odreagujes, ne?

hodila jsem foto bricha a vecicek novych ze vcera
4. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.