• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe nevím asi ne já to furt řeším dokola nevím co mám dělat nálada hrozná a máms trach aby se ten tlak za ten týden neějka nezvýšil.

kasi děkuju :wink:
4. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Suny je lepší pokecat než být sama ne :wink: . bude to dobrý, já taky počítam že už mě možná nějaký prášky na tlak dají :unamused: , ale už se blížíme k 30tt a už to nějak doklepem.

Kasi tak 11 let je síla :frowning2: , my na Vikína čekali 5 let a stačilo to. já taky měla trošku strach z 1 screeningu, přece jenom až tam se odhalí možné postižení :unamused: , al uvidíš že to bude ok. Mě jakmile řekla velikost NT a že je tam nosní kůstka tak jsem už byla v klidu a hned je člověk klidnější že je mimís ok.

mabe domeček má Anička moc hezkej :slight_smile: a věcičky jsou z KIKU vi´d :wink: , já tam teď kupovala zase trika s dl rukávkem pod dupačky a taky fajn ceny a ještě jednu mikču a s oblečenim asi už končim :wink:
4. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Markét já se bojím abych na tu internu došla ten příští týden aby se něco s tím tlakem neposralo do té doby víš??
4. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
marki, presne tak je to z Kiky. Bylo to slevneny a jeste jsem na to dostala 25%. Tuto akci maji do nedele. Pred 2 tydnama jsem tam nakoupila a dostala jsem ten slevovy kupon. Nechala jsem to jeste nasim a pocitam s tim, ze anicce jeste neco koupi. ja bych tam zkoupila vsechno, ale to nejde. :confounded: :slight_smile:

suny, ja si myslim, ze se ti nic nepos...ja te chapu, ale strachovat se dopredu nema cenu. uvidis, co bude. a ja verim, ze to bude ok.
4. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
tak kdyby tě bylo hodně zle tak okamžitě jdi do porodnice na příjem :wink: . Zase tak vysoký tlak nemáš, mě je dobře a mam 130/80. tenkrát s vikínem když mě zavřeli do nemocnice a nevěděli co a jak, taky měli podezření na preeklampsii tak byl tlak 170/90 a nakonec to bylo ok. Ale teď si ymlsim že možná prášky dostanu když je tam ještě ta cukrovka :unamused:
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Mabe já v to taky doufám, ale víš co. navíc mě začly bolet záda a bolí mě i kostrč což jsem taky neměla nevím co se děje.

Markét tak mě řekl že je ten tlak normálně navíc jsem se klepala protože jsem měla strach co najdou. tak možná i to sehrálo roli a že před tím dvě hodky mě vrtali zuby. nevím no.
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
suny, ja kdyz delsi dobu lezim nebo zase delsi dobu chodim, tak me boli kostrc a v krizi. proste jsme tehule. :slight_smile: tak snad to mas z toho. ja sem si rikala, ze bych umyla tedka dopo koupelnu, ale nechce se me. na obed si udelam fazole. normalne usmazim parek a dam tam fazole s kecupem a topinkou. odpo budu delat manzovi buchticky se sodo. :slight_smile: a chci odpo zehlit. bude v telce davis cup, hrajeme my se spanelskem finale.
4. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
mabe tak u nás nic moc výběr a na kluky skoro nic :unamused: , jenže krám na který jsem docela spolíhala už kojenecký oblečení vůbec nevede, jen kočárky atd tak jsem trička koupila tam a už asi nic kupovat nebudu, ještě čekam co přijde z nextu ale je konec kolekce takže asi taky už toho moc nebude :unamused:

Suny nervy dělají hodně :wink: , tak hlavně zkus být v klidu, kdyby něco tak je pohotovost auvidíš co tě tam řeknou :wink: . Já jdu do rizikovky příští čtvrtek. už se těšim že malýho uvidim po 4tt a jsem zvědavá kolik bude mít váhu :wink:
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Mabe já vím chtěla jsem se dívat ale jaksi to nechytáme no. takže smůla a to jsem se na to fakt těšila.

No asi je to z toho no. včera jsem seděla furt u dr tak je to z toho. včera jinak bylo vše ok tak budu dr věřit nic jinýho mi asi nezbývá.
já budu dělat ten guláš snad už, peru pračku a to je asi všechno. zítra jdeme s mamkou na vánoční trhy na svobodák
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
No právě už bych chtěla mít ten screening za sebou.Mám trošku strach ,protože jsem měla vrozený hydrocefalus,a v dětství,nebo spíš v pubertě pak z toho epilepsii,a ikdyž mi genetička řekla,že by to nemělo být dědičné,tak ten strach tu je. :unamused: Už aby byli výsledky.
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
kasi tak to se nedivim :unamused: , ale věřila bych genetičce a tohle dědičný neni. prostě náhoda :wink: ale chápu že máš strach. já si zažila taky šílenej začátek těhu na který nikdy nezapomenu. trošku se obavam že až uvidim malýho po porodu tak se to vše vrátí :unamused:, prostě jsou ěvci co máš v hlavě furt a nezbavíš se toh. já vlastně až po tom 20tt už jsem úplně v klidu a konečně si užívam těhu :wink: , ale nervy to byli :wink: a je vidět že pokud je mimčo ok tak vydrží hodně :grinning:
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Markét ty jo ti závidím že jsi v klidu to já teda nebudu asi až do konce těhu. tohle těhu si fakt neužívám.
4. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
tak ja nakonec tu koupelnu castecne udelala. a uz nic nedelam. jdu si udelat to jidlo a umyt teda jeste nadobi.
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
:grinning: tak nevolnosti už jsou za mnou, snad. Všechny UTZ dopadli dobře takže te´d už jde jen o to vydržet co nejdýl :wink: , ale ono to fakt uteče a za chvíli si budem psát jaký byl porod :wink:
4. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Markét jen abys měla pravdu.
4. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
No snad bude mít pravdu. :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem si to mylsim vybrala v začátku a te´d už jsem víceméně v klidu. hlavně že cítim malýho a navíc to stejně neovlivníme a nervovat se fakt nepomůže ničemu.A já teď a pozorování aninebudu mít čas když se bude předělávat pokoj pro mimčo :wink: , pak budou vánoce a y utečou a v lednu už začnu vše chystat aby do konce ledna bylo vše připravené a pak už jen čekat kdy mě řeknou nástup do porodnice :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
marki, naprosto s tebou souhlasim. nervovanim nicemu nepomuzeme.
4. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
No tak to jste dobrý že to tak zvládáte.
4. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
asi tak. mam cukrovku což fakt sranda neni a co nadělam :unamused: . už i počítam že malej stejně jako viki bude asi na neonatologii na pozorování. Jsou to komplikace ale neovlivnim to. zase vim že tam je péče jako jinde ne, kam se hrabe klasická porodnice a tim pádem je kojení opět ve hvězdách. Ani netušim jak budu rodit, tak uvidíme. Možná v lednu ž naznačí co a kdy bude a zatim se nestresuju, protože stres max problémy ještě způsobí :unamused: a o to nikdo nestojí :wink:
4. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
marki, presne tak.
4. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem tu nebyla od včerejška, ale trošku jsem vás sledovala, jen nebyl čas vám napsat. Mamka mi včera ráno dovezla segru, protože mají ve škole 2 dny ředitelské volno, protože v naší vesničce dělají něco s elektřinou a ona by doma mrzla. Tak jsme si uvařili a stavili se za známíma. Pak pro nás přijel tatka a šli jsme se podívat na Vánoční dárky. Byli jsme tam až do pl 9 večer :sweat_smile: ... ze včerejška jsem taky trošku špatná, teta dělá kartářku sice né dlouho, ale už jí něco i vyšlo. Řekla mi samé pozitivní věci, že by se měla naše finanční situace zlepšit a že náš vztah je ještě silnější atd., ale na závěr mě nepotěšila. Říkala, že se jí ukazujou karty potratu, umrtí nebo nějakého zákroku. Což by mohl být i císařák při nejlepším. každopádně mě to hrozně rozhodilo. A mám prý na sebe dávat pozor. Tak jsem dneska skoro nespala :frowning2: . Ale věřím, že tohle se snad nevyplní....
4. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
moni hlavně si to nepřipouštěj :wink: , může to souviset s něčím jiným tak a´t se zbytečně nenervuješ. A císař neni nic strašnýho. já ho měla a teď se ještě neví ale pokud na něj půjdu zas tak mě to nevadí, sice s etrošku dáváš dýl dohromady ale zase spodek máš neporušený :slight_smile: . s císařem spíš počítam, protože co jsem četla tak se po 1 císaři další těhu nemá vyvolávat aby se nezatěžovala děloha a já musim porodit do 38tt a pokud malej bude velkej tak normální porod nevim jestli budou riskovat a taky záleží v jaký bude poloze. podlepohybů bu´d je v příčce nebo má nožičky dole :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
market díky, no samozřejmě se to snažím nepřipouštět, jinak bych se zbytek těhu akorát zbytečně strachovala. Ale není to přijemné poslouchat. Nevadil by mi až tak ten císař, jen ta představa, že do mě někdo řízne je děsivá, bojím se i injekce víš?? :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Mony no tohle říct někdo mě tak jsem v prčicích ale jak víte já jsem plašan tak bych to hnedka asi nerozdýchala no. ale asi bud v klidu. hlavně ti to teda asi neměla říkat. enbo se to týká uplně něčeho jinýho
4. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
HOLKÝÝ VLOŽILA JSEM FOTEČKÝÝÝ :grinning: :grinning: :grinning: ...SNAD SE BUDOU LÍBIT :grinning:
4. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Monyyyyyyyyyyy moc krásný uplná modelka. fakt vám to tam moc sluší. :grinning:
4. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
suny no modelka nevím :grinning:..protože ze 300 fotek se dalo asi použít těhle pár :grinning:...ale děkuji...
4. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ale tohle stejně ještě nejsou poslední verze, to jsou zatím neupravené fotky, kamoš říkal, že mi je ještě upraví, třeba do černobíla atd. tak se moc těším :slight_smile:...
4. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahojte holciny co nove? dala som konecne nove fotecky mega bruska :grinning:
4. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.