• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
mona krásné bříško mooc:slight_smile:...taky jsem vložila fotečky :grinning:
4. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
monci-kraaaaaaaaaaassaa :grinning:
mi ideme tak okolo 8 mesiaca na zaciatku 8meho na profi fotenie kamarat nam to spravi len za 100 libier tak sa tesim
4. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Moni máš krásné bříško. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Moni tak já mam zase hrůzu z bolesti takže pro mě byl císař pohodička až na to zavádění cévky do močáku :confounded:

Přijel z PPL a přivez podložku a je fakt nádherná http://www.ebutik.cz/index.php?men0=33&men1=85&list=4&prod=1204&usrCmd=details fakt super, ve skutečnosti má pistáciovou barvičku. Ale tu původní že nemůže převzít tak jim musim napsat ja se to bude řešit :unamused: . Jak by jste to řešili, asi aby mě poslali to poštovný co budu platit na účet ne :wink:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Nic jdu se rozloučit ,a jdu se chystat a ve 14 hod vyrážím za ségrou,už se na ni mooooc těším,sice je tu jen na 4 dny ,ale aspoň si to užijeme. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Marki je fakt pěkná. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
market-je roztomila :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Mona děkuji, nás fotil taky kamarát, ale zadara :grinning:.... přítel ho alespon pozval na večeři.

market u toho se cevkuje :confused: ...bože jenom to néé, tak to nerodím radši vůbec:grinning:..zůstane tam kde je :grinning:

krásná podložka...
4. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
bože kamarád:grinning:
4. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
monciiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky díky, fakt se mě líbí :grinning: . malej si na ní hned lehnul ž na ní bude spát.

Moni bohužel, to bylo snad nejhorší, nevim proč to nedělaj až když tě umrtví spodek :unamused: . vycevkovat tě musí, pak ležíš 24h na JIP a nikam si nedojdeš, jenom ležíš :slight_smile: . takže to jejediný co mě na celym císaři vadí, jinak se to dalo zvládnout. teď ještě nevim jak těhu ukončí, jestli klasickym porodem nebo zase půjdu pod kudlu. polsední dobou čtu že se prý po jednom císaři nemá vyvolávat kvůli děloze tak fakt netušim, jen vim že mě nechaj max do 38tt :wink:
4. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
market-pocula som zevraj to potom strasne boli ta jazva ze niekedy je to horsie ako po normalnom porode :frowning2:
4. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem ještě na chvilku tady,ale ve 14hod vyrážím.Tak se mějte krásně,Marki ty si užij novou podložku. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
tak já doufám, že se mě ten císař vyhne :frowning2: ....I tak celkově si přeji radši rodit normálně, ale to asi neovlivním.... :pensive:
4. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Mony já budu ráda když malýho donosím tak nějak normálně a asi mě bude jedno jak budu rodit hlavně aby byl v pořádku.
4. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Myslím,že je opravdu jedno jak se rodí,hlavně aby byli broučci v pořádku,protože jak jsem to viděla každý den v práci ,ty nemocné postižené děti,tak opravdu zdraví je to nejdůležitější,vše ostatní je pomíjivé.
4. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kasi tak to jsi napsala uplně přesně. já budu za broučka bojovat. prostě musíme to všechny zvládnout.
4. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo,neboj bude to v pořádku. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak ted jsem mluvila s kamoškou a ta říkala že její známá bylo jí hodně špatně tak šla k dr a on jí naměřil 210 na 120 nebo tak nějak a musela do špitálu a ležela tam. a malej je v pořádku tak neívm no. tak asi budu klidná.ona prý mívala 150 a taky prý dobrý.
4. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak on císař jako sám sobě nebolí. mě ten den jak mě řízli mě bylo dobře. pak 2 den mě převezli na pokoj a kolem oběda jsem už musela vstát, došla do sprchy, tam mě sestřička vyndala tu cévku což už nebolí. Odmítala jsem léky nabolest a 4 den jsem si ráda o ně řekla ale neni to hrozný, jen se nedá ležet na boku ale jen na zádech ale ten 5 den už to je celkem ok a tak 6 den kdy se jde domů je to ok. Jizva mě ani nebolela, jen mě trvalo dost dlouho než jsem přes chodbu dolezla na WC :wink: , já se spíš bojim normálního porodu, fakt jsem posera a navíc bych se i bála aby mě nerupla děloha tak uvidíme jak a co bude. pokud ěm dají sami na výběr tak asi půjdu do císaře i když bude asi zase problém s kojenim :unamused: ale uvidíme. třeba si to malej zařídí sám, bude v blbý poloze a je to jasný :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
hoky, tak jsme zpet. pekne sme si drimli. :slight_smile: to je teda pocasi a uz tma, ze se nam nic nechce. kdyz jsem sla na zachod, tak tam byla uz nachystana buchta od babicky - zavin. takze si tedka kousek dam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
monako, krasny fotecky. :slight_smile: ty mas takovou malou dirku v pupiku...ja mam mensi bricho a nejak se mi ta dira zvetsuje moc, se me zda. :confused:
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
moni, krasny brisko. :slight_smile:

marki, ta JIPka je naprd, jinak si myslim, ze celkem dobry ten cisar. Uvidime, co nas vsechny ceka, lepsi na to nemyslet. protoze ja dostavam trosku strach z porodu, abych to vsechno zvladla.
4. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
marki, ta podlozka je paradniiiii :wink:
4. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
:slight_smile: a ve skutečnosti daleko hezčí barvička :slight_smile: . No ono asi nai po normálnim porodu nejsi ještě ok takže to mě ani nevadilo. Spíš mě vadí že teď na 80% počítam že malej budezase na neonatologii na pozorování a po císaři hned nebudu schopná za nim chodit :unamused: . naštěstí je to stejný pavilon ale neni to v 1 budově tak to jediný mě vadí, jinak mě císař osobně nevadil a manžel byl spokojenej že spodek zůstal v nezměněném stavu a takže jsme ani 6 tinedělí nedodrželi :grinning:
4. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
ahooooj

sun budete oba v poradku :wink:

jinak ted znama porodila v 31tt a oba jsou v poradku :grinning:

mar..kraaasna je :wink:

moni..moc vam to slusi na tech foteckach,krasna tehulka jsi :wink:
4. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
marki, ty uz to teda mas naplanovany. vis teda co te ceka.

mam otazecku. kdyz budu zarizovat postylku. anicka prece nepotrebuje hned polstar, ze? jenom prikryvku a mantinely kolem vrsku postylky.
4. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj cartu, tak jak ti je mamino?
4. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
ja mam pustenej davis cup a u toho jsem na netu.
4. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Mabe ono ten polštářek dělají ale je fakt mini. My ho tam měli a teď uvidim. koupila jsem klín do postýlky takže hlavičku bude mí vyvíšenoou tak tam jen dam asi plenku a víc řešit nebudu a polštářek až pak dýl :wink: . JKlidně až v roce :wink: .

Už mam jednu zkušenost tak nějak počítam že to bude asi hodně podobný i když v jiný porodnici, daleko hezčí než byla ta původní :slight_smile:

car ahoj.

Holky tady začlo sněžit :grinning:
4. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.