• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
takze klin je potreba? ja myslela, ze mimisek ma lezet uplne na rovnym. :confused: takze se to na nas zene, to snezeni? u nas nic.
4. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
ahooj mabe..no nic moc..jsem naka nachcipla a noci jsou cimdal horsi-je mi na zvraceni a zaha pali jak cert a nepomaha uz ani rennie a ani trosku..no a dneska mi je celkove nejak divno..a co vy??

market..snezi???jeee
4. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
carcu, vratily se ti nevolnosti? to je teda neprijemny. paleni zahy mam porad taky. me pomuze se napit mlika. u me zatim dobry. bricho zavazi a mam ho pekne naply, ale to je asi tak vsechno. tedka se jdu napit poradne mlika a na veceri fazole, abych se posr* :grinning: uz jsem od uterka nebyla.
4. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
muzes se mrknout na bricho do alba
4. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
mabe..brisko krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak zaha mi palila i predim ale aspon pomahalo to rennie na chvilku,ale ted uz vubec nic..no jo no tak tech par tydnu to ete preziju :sweat_smile:
4. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
carcu, diky. to prezijes, nic jinyho ti nezbyde. :confused:
4. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
mabe..no dyt to je jasny...jsou to proste tehu trable :grinning:
4. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
a co vy jinak?
4. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky, tak já usla od 3 do ted sjem spala knížku v ruce :grinning:
4. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
jinak dobry. vcera jsem koupila dalsi vecicky pro anicku. mam je v albu v Kika za babku. tedka uz budu cekat,co prinese jezisek a v lednu doplnime stavy, koupime postylku, komodu a zacnu pomalicku zarizovat. ryma uz je v pohode. nic me netrapi, akorat kdyby se vic hlasila princeznicka. nejak se ji nechce. sem tam se hejbe, ale je to min nez obvykle.
4. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
suny, no vidis, jak to pekne umis, odpo si zdrimnout :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
mabe,krasny veci :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
sun..no to je dobre..a jak se mas?je ti lip?
4. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
dekuji carcu, ja nemohla odolat.

chtela jsem tedka udelat slepici vyvar,ale maso uz trosku smrdelo, tak jsem to radsi vyhodila a namocila si cocku. budu delat cockovou polivku.
Fakt sněží? tady nic ale mohlo by. mě bolí dneska celej den prdel teda jako kostrč envím co to je ale je to pěknej hnus.
dneska mam v planu jeste vyzehlit aspon jednu pracku. ale nejak se k tomu nemam.
4. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
suny, treba je to tim, jak se telo roztahuje a tak. mimisek musi mit misto.
4. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
mabe..ty jsi alle pilna :grinning:
4. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Mabe jojo to byla bomba, ale kubík mě budil. ted se tu a tam objeví boulička na břichu se tam vlní až to někdy bolí, kluk náš jeden šikovnej.

Car no dneska nic moc ale jo držím se. toho tlaku se bojím ale prý je to fakt normální tak se nehodlám stresovat. fakt to za to nestojí.
4. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
sun..uco kdyby ne tak by te dr poslal do nemocnice nebo to nak resil
4. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
carcu, nejsu. jenom o tom kecam. no nakonec vzdycky neco udelam. ale ta koupelna me dneska stala hodne usili.

suny, jee, ty se mas. to anicka se jeste neprokopava ven.
4. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
suny, kolik ty ses tt pro info?
4. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
premyslim, co nakoupit v Dm za ty slevy? vsechno asi nevyuziju.
4. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
mabe..no tak si vse sepis co potrebujes a uvidis :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
holky, jaky mate nebo budete mit postylky? je jedno jestli je levnejsi nebo mate nejaky poradny drazsi? zas abych nemela nejakej sunt.
no, udelam to po novym roce. jak budu mit komodu, tak to budu mit kam dat. :slight_smile:
napr.lovela,kosm.pro mimi,pleny,vlhceny ubrousky,ataak
Car kamoška tam k němu chodí taky a jí to vylítlo tak ji dal prášky druhý den měla taky cosi jako 210 na něco a valila do špitálu a má krásný miminko.on to asi hlídá by si to nelajzl ne??

Mabe to jsou prdy fakt parádní a myslím že už poznám co se mu nelíbí a co jo.

Mabe jinka jsem dneksa 27+6tt takže 28tt ale dr mi řekl že jsem 26tt tak to nechápu ale já se řídím utz z toho 20tt.
Mabe já mám ten gravimilk a koupila jsem si ty prsní vložky Babylove a ty podložky přebalovací ale ještě ne s tou slevou
4. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
mabe..my mame laura mocca od dwerexu
4. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
nevim, jak budu malou koupat. mame koupelnu ve sklepe - 10 schodu. je dost velka, takze manza me udela pres vanu nejakej pultik. ale chodit s ni pri prebalovani dolu? nebo ji prebalovat dole. zase tam nebudu mit prebalovaci pult. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je dilema. no, praxe uvidi.
4. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.