• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car, pekna postylka.

suny, tak snad me prdolce nic neni, kdyz nemam takovy prdy. preci jenom je to holcicka.
4. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
sun..urco by si to nelajz...a uvidis jak ti povi tydny priste....
4. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
ja bych to brala podle velkyho UTZ.
4. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Mabe mě už postýlka stojí doma a je komunistická ale žádnej šunt jsem v ní byla i já. :grinning:

Mabe my zase v koupelně jako nemáme v tomto bytě topení takže budu koupat v kuchyni ve vaničce na dvou židlích asi.

Mabe jasný je to holčička, to asi ti kluci víc kopou nevím. ale já ty prdy mám tak od toho 25tt fakt dost.

No Car to bych mu radila páč mě nasráál tím 26tt jako se tady modlím za každej a on s něma nějak háže jako.
4. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
no, tak ja tedka zacinam 25tt. tak treba ma jeste cas. uvidime s tim koupanim.
4. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
mabe..dekujem.

sun..ale driv si byla taky min a pridali ti az pak,takze bych se asi ridila co ti rekli vickrat
4. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Mabe já to tak beru podle toho v tom 20tt tak uvidíme zatím nám řekli všude že je Kubík větší tak doufám že bude mít aspon 3 a půl kila. já měla když jsem se narodila 4 kila tak uvidíme no. a kluci bývají po mamince ne?? :grinning:

Mabe dej jí čas chudák nemůže kopat furt musí spinkat taky.
4. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
suny, ja vim. ja bych ji nejradsi citila porad. :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
mate kojici podprdu nebo tehu? ja mam porad tu svou, uz ty prsa prekypuji, ale porad dobry. chci si koupit v 8 mesici kojici.
4. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Jééé minule mě to sedělo akorát jsem byla myslím 24+6 a on mi řek 24 tak to jsem chápala a to mi sedělo ale teda tedka nevím se ho příště zeptám jako. akorát prý to ještě není tak rozhodující či co. kamoška byla v 38se ji narodila holčička a prý byla tak na 33tt vyvinutá.

Mabe to příjde, já třeba kvůli malýmu v noci nemůžu ani spát.
4. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
tak to ja kdyz usinam tak ji citim, ale nejsou to velky kopance.
4. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
jdu se na chvilku natahnout k telce, abych mela silu na zehleni. uz dlouho sedim u PC.
4. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Mabe já mám kojící jednu a jednu ještě mou. ale tu kojící ještě nepoužívám si mylsím že se mi prsa ted zastavila v růstu. snad. :grinning:

Mabe běž já jdu udělat nádobí a vymyslet co si dám na večeři nic mě teda ale nenapadá.
4. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
mabe..ja mam na spani tehu(jak se prsa zvetsujou je lepsi v ni i spat)a jinak se snazim rvat do svy kdyz nekam jdu :grinning: mam takovy dve ktery ete narvu :grinning:
4. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
mabe..tak zatim paa :wink:
4. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Car já taky rvu jen ten objem mám velkej tak mi to tam mamka musela povoliti. ale jako že bych v ní vydržela celý den to ne. já v podprdě nespím asi by mi to vadilo si myslí.
4. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
sun..no ja si na spani koupila takovou tehu,pruznou,bez kostic.trosku jak kratkej topik
4. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
ajo no to já mít nemůžu mám velkej objem nebo co. ale je taky příjemná jen si ji nechám až do porodky. mě dneska bolí ta kostrč teda docela hrozný. já nemůžu mít chvíli klid a pálí mě břicho pod prsama.
4. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jsem se natahla a tedka do zehleni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zitra dopo prijdou nasi. mamka umyje babicce okna a tatka me. takze jim budu delat obed - kure s ryzi a cockova polevka.

suny, to tehu si poradne vyziras.
4. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Mabe já když řeknu že se jdu natáhnout tak na hodku :grinning: aty jsi tu už ještě jsem ani nezačla žehlit. jen jsem byla na záchodě au asi z toho ta kostrč bolela.

Mabe to máš dobře rozdělený jen co je pravda ale co okna mi mamka taky umyla a tatka s petrem malovali.

no vyžírám no ale furt si říkám že jsou na tom lidi hůř ael mohlo by být líp. snad nám to malej vynahradí pusinka. a bude zdravej a krásnej a štastnej.
4. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
suny, ja nespala, jenom jsem cucela na bednu. bude zdravej a krasnej taky. :wink: jdu zehlit :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Mabe tak to moc nepřeháněj. já jdu na to nádobí asi už teda. :slight_smile:
4. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
tak tedka psal manza a jde za chvilku domu. takze jeste pockam s zehlenim, dam mu ty fazole a ja si dam taky. a pak budu zehlit. :slight_smile: tedka jsem mela hrnek mlika, tak se snad po tech fazolich po.....
4. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Mabe určo já teda nemůžu ani čočku ani fazole protože to sou pak křeče že i Kubíkovi se to fakt nelíbí.

tak na něj počkej a dej si já si dám vajíčko na tvrdo měla jsem ho teda předevčírem ale neva. a k tomu papriku mnam. at mám vitamínky.
4. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
:slight_smile: tady se jí. Já jsem dneska dělala kuřecí salátek tak už se na něj těšim a zítra jen kulajdu ale my děláme bez kopru protože ten nepozřeme ani jeden :slight_smile:
4. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Markét taky dobrá varianta. já ty polívky nějak nemusím. ale dala bych si koprovku když mluvíš o kopru ten já můžu.
ale zítra jdeme na ty trhy tak nevím co si dám a halvě co si obleču mám ty tenký kalhoty snad mi nebude zima nebo nevím jestli si pod to nemám dát silonky.
4. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
tak na polívkách ujíždím :grinning: ale ne jenom v těhu. Já zítra mam velký praní:((( a pak nikam nebudu moct, protože budu prát i těhu kalhoty. nevim jak máš slabý, já mam z HM, silný nejsou a je to ok. já bych se e si
lonkama uškrábala navíc si myslim že ty zrovna moc nezahřejou :wink:
4. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Markét tak s těma kalhotama to mám to samý, jak je vyperu tak dva dny nemůžu nikam leda v teplákách :wink:

já mám černý s hm a josu slabý no taky. a silonky moc teda pod gatěma nemusím.
4. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Snažila jsem se Vás v rychlosti dočíst :wink: Já jsem dneska vařila, pekla a ještě bych měla žehlit, ale už nemám sílu :pensive:
Dneska jsem volala dokymu a celkový screening moči mám prý na jedna hvězda :slight_smile: a test na cukrovku mám v normě...ufff...takže radost veliká :slight_smile:
4. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Luci obrovskáááááááááááááááááááááá gratulace. tak to chce oslavu.

Já jsem zvědavá co mi budou dělat protože ten celkový screening nevím co obnáší.
4. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.