• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Teda mabe, promin, nějak jsem si Vás tedka spletla :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. ty mas teda apetit. A co unava? Ja su tedka zase mimo, ale asi je to jeste tim utrosem. Budu si muset jit na chvilku lehnout. a to jsem spala v noci 12h. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
No únava hrozná, jsem unavená pořád. V noci vstávám a ráno brzo s malým. Dnes si jdu sním taky po obědě lehnout. Protože jsem unavená dost.
Ale to je normální, tělo si musí zvykat na tu zátež a na to, že budeš maminka, nosíš drobečka v bříšku tak vyvoláváš více energie než normálně. :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

dneska ráno jsem si trošku pozorovala břicho, kdysi když jsem vstala tak jsem měla ploché břicho a když jsem se najedla tak se nafouklo. Ted když se podívám tak jde vidět, že jsem nic nejedla, to břicho je takové pložší a už jde jen vidět kde je malý, no sranda musela jsem se tomu smát:slight_smile:

Suny jinak s tou magnesii, bych možná zkusila pít tu mineralku magnesku, v tom je hodně obsažené magnesie. A navíc tě to trošku donutí pít, jak jsi psala, že ti to dělá problém :slight_smile:. Já si jí taky občas kupuju. Pokud se ti nezdají ty tablety než se třeba poradíš s doktorem. :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
mony ty seš číslo, takhle v noci jest by mě nenapadlo a to asi tloustnuza tebe páč nic moc nejím a přibírám.
Dneska přemýšlím co si dám na oběd, a asi si udělám bramborovou kaši samotnou mám na ni chut.

Mabe, ty bramboráky mě naučíš jo???

Já jsem usla o půl druhé, drahá polovička přišla trochu v náladě a smrděla hospodou fuj, tak jsem jak po mladých, mám opět výtok tak musím zase léčit nějakým zaváděním je to na houby fakt.

Jinak s únavou bojuju většinou jdu ven a to mě probere.
13. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Mony děkuju, já je piju a pít budu tak uvidím.

Holky mám na vás dotázek, máte některá tedka v těhu zkušenosti s výplachem tantum rosa? já s ním byla spokojená před těhu když jsem měla výtok ale ted v těhu se bojím.
13. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
suny já s tím zkušenosti nemám, já spíš trpěla na kvasinky. Až ted mám vytok v těhotenství, ale to říkal dr. že je normální a nic mi na to nedal. Tak fakt nevím.
13. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
No já už mám zánět potřetí a to jsem v 16tt paráda no. dvakrát jsem měla jenamazol tak nevím ted dala něco jinýho.
od včerejska mě píchá v pravým vaječníku vždycky tak chvilama nic moc píjemnýho. :frowning2:
dnešek asi proležím ale ten výtok mě vadí, jsme celá nafouklá
13. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Moni pokud Ti tvrdne bříško, tak jen pít magnézku nestačí, holky z mmb co jim sem tam tvrdne bříško ju jí třeba i 3x2 tablety. Na to pití bych moc nespoléhala a to tvrdnutí je poslední dobou trend, jak tak koukám po diskusích a ták.
Já půjdu za chvíli vařit, už mám zase hlad, tak si dám tedka něco lehčího a pak obídek :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Suny to musí být děs ještěse stresovat se záněty, ale snad se jich brzy zbavíš a bude to v pořádku
13. zář 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
Holky došli mi ty věcičky, co jsem vyhrála na té aukci. Včera jsme se s mamkou nad něma úplně rozplývali, jsou jak pro panenku a nádherné, fakt nádherné. Z fotky byli takové pěkné, ale jak mě přišli, tak jsou ještě hezčí :slight_smile:
Mám v plánu dneska kouknout do krabic po malém a zavzpomínat si jaké měl on věcičky, pidi věcičky :grinning:
13. zář 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Mony to netušímmám je pořád no i před těhu , ale prý to malýmu nemůže uškodit. tak nevím. :frowning2:
13. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak to bud v klidu :wink:
13. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni ale já psala, že at to pije třeba do té doby než si poradí s lékařem. :wink: netvrdím, že to bude stačit.

suny no já mívám taky hodně křeče v podbříšku a jakoby na vaječnicích je to dost nepřijemné, ale dr. říkál, že to se mi natahujou vazy a že to někdy dost bolí, hlavně když odpočíváš.
13. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Mony odpočívám, jak se dá no.
mě ted vadí ten zánět, docela dost tak prostě nevím co to je zas, se bojím aby to malýmu nějak neublížilo. zkusím se ještě někde zeptat na ty výplachy.
13. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
suny možná jak odpočiváš tak to více cítíš i jsem o tom četla. A ty jsi v 16tt že? A to mě ty boleti taky tak nějak začaly, už jak jsme byli na té jižní moravě, ale když jsem to rozchodila tak jsem to už nevnimala, pak jsem to cítila když jsem si lehla a mám ty bolesti vlastně do těd, protože teprv začíná pořádně růst bříško a ted prý začnu i hodně přibírat, tak jsem zvědavá:slight_smile:
13. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Já odpočívám docela málo ale jak chodím tak si toho asi nevšímám.
Mě to dycky bolelo jak u ms a ted to spíš píchá v těch vaječníkách.

Holky já si budu dělat bramborovou kaši ale asi samotnou páč nevím co k tomu. nebo že bych si do ní dala sýr??
přemýšlím co si udělám
13. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Nic holky já si jdu zase lehnout a uvidím jak mi bude. mějte se krásně a třeba odpoledne papa. :grinning:
13. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky tak jak se máte,. manžel má malý kšeftík tak prý dorazí kolem 14h, já hodila brambory a kuře do trouby takže bez práce :wink: . Já teda ani v minulym těhu nevim co je to tvrdnutí břicha ale dost mě vadí ty nevolnosti, nějak jsem doufala že když je mam hned od oplodnění ž do 12tt bude klid a začínam 16tt a je to furt strašný. Do oběda jen sedim a nejsem schopna ničeho a to jdu zítra k zubaři, naštěstí na 12.30 :unamused: . Sice jsem ještě ani 1 nezvracela ale i tak je to docela obtěžující, jedině co si říkám že mimís se má asi líp než já :wink: .
jen nevím jak mam manželovi vysvětlit že pohlaví ještě nevim :wink: , ptá se každý den a pokaždý mu řeknu že se to dozvíme 29, jenže se ptal na moje tušení a já mu řekla že si mylsim že by to mohla být holka a on to asi vzal jako hotovou věc :slight_smile:. jen si říkám jestli spíš než tušení to neni vnitřní přání. ale u Vikína jsem si byla jistá klukem a koukala jen na klučičí věci a teď zase čučim jen na holčičíč a pokud by to byl kluk tak ani netušim jméno :slight_smile: . Ještě jsem si z něj udělala srandu že si můžeme nechat překvápko a prý že v žádnym případě. věřim že na genetice pohlaví odhalí, kamarádce naznačili už ve 12tt a já budu 18tt :slight_smile:, jen jsem říkala jestli by jsme to před ostatníma mohli tajit a prý že jo, ale znam ho. Minule taky, jsem mu volala do práce a než dojel domů tak to věděli už všichni :unamused:, tak snad alespoň jméno neprozradí :wink:
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
suny zkus si k té kaši osmažit salámek s cibulkou to mám já ráda:slight_smile:
my za chvilku pojedeme k mamce na barák podívát se na štěnátka co se nám narodily :grinning: ...tak se měj hezky papa
13. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Ahoj market, já měla taky tak dlouho nevolnosti, zkončili mi tak v polovině 17týdne a ted u mám klid. :slight_smile: ...jinak mě ted všichni straší tím, že jim dr. říkal celou dobu kluka a nakonec se narodila holka a to nebyl jeden případ co mi to už řekl, takže doufám, že to na tom 3D půjde super vidět, aby nestresovala:slight_smile: nevím proč, ale pořád se mi ten kluk nezdá, ale je mi to jedno co to bude, přece je to moje první dítě:slight_smile:. Jen prostě si pořád myslím holčičku, nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...v útery jdu znovu na kontrolu kvůli toho žaludku, tak se zkusím ještě jednou dr. zeptat a pak na tom 3D. Pujdu ještě na srdíčko a tam nevím co se dělá, jestli i UTZ můžu se zeptat na pohlaví? není to blbé? :confounded:
13. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Moni já zase psala, že bych na megnézko v pití nespoléhala, nebuď zase tak chytlavá :wink:
No nic jdu vařit, už se mi smaží cibulka :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nepříjde mi že bych byla chytlavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
holky nemáte někdo facebook??? :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Moni já právě u Vikína začla zvracet vždycky oběd až od 16tt ale až do 7 měsíce a te´d když mě bylo zle už týden před MS tak jsem doufala že to přestane dřív a přijde mě to snad čím dál horší :unamused: . Pokud máš dobrýho doktora který má nějakou praxi tak by se splést neměl :wink: . jde o to že když jsem čekala Vikína tak doktor říkal že pińdoura ani nehledá že to si může splést s pupeční šńůrou ale i já poznala že to bude kluk, to se splést nedá. většinou holky jsou stydlivé a trvá třeba až do 25 než se ukážou. pokud tě to potvrdí víc doktorů tak bych i věřila. U vidíš v úterý co tě řekne. na D je to 100%, já jdu v 18tt na genetiku a většinou tě to řeknou hned a na chvíli tě to přepnou na 4D UTZ a pak se chci objednat ještě na ten 4D UTz. Na srdíčku zkoumají hlavně srdíčko, ale když se jich zeptáš tak tě to doktor řekne :wink: . Já právě počítam že to budem vědět už 29 když jdem na genetiku. Já taky nevim proč si mylsim že to bude holka a pak to bude šok až řeknou že na holku tam má něco navíc :slight_smile: Ale ty už jsi dost týdnů tak bych věřila co řek doktor :wink:. Možná tu holku bych chtěla jen kvůli manželovi, už jí chtěl poprvé tak uvidíme co taťka vyrobil :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak svíčková se vaří a jámám chviličku.
Já jdu tedka v pátek k dr. tak se jí poptám jestli něco nevidí, doufám, že mi udělá utz, protože jde semnou i miláček :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Tak to budete mít dobrotu. Já jdu 23 ale jen poradne a trippl test a pak genetika. pokud bude mimčo dobře natočený tak možná naznačí ale co vim tak klasický UTz spíš až kolem 20tt, právě že na genetice to přepnou na 4D a vidí toho víc, ale kdyby mimís měl roztažený nožičky tak třeba řekne co by to mohlo být :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
market no uvidíme, mě jen přijde, že ten můj dr nemá moc dobrý UTZ, ale nerozumím tomu:slight_smile: takže doufám, že na 3D mi to řeknou už na jisto at můžu kupovat oblečky :slight_smile: . Ale od té doby co nám řekli kluka tak s přítelem přemýšlíme nad jménem a ne a ne se schodnout:grinning: snad se nám něco zalíbí oboum :grinning:
13. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Markét, tak mě to řekla na klasickém utz s jistotou už v 16tt, takže se nebojím kdyby bylo něco vidět a řekla mi to :wink: A ten její utz je dobrý i podle fotečky, kterou mi dala :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
ahuuj holky :grinning:
13. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.