• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..ja mam taky jen jedny tehu kalhoty,ale kdyz je vyperu tak se navliknu jeste do jednech svejch mega nizkejch bokovek(ale jsou mi fakt fest) a nebo nosim pleteny satky a silny silonky..

luciiii..gratuluuujuuu hrooozne mooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Holky manža za chvili dojde z práce. tak se půjdu vysprchovat a pujdu si lehnout. tak papa
4. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
sun..papa :wink:
4. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Kočky, moc děkuji :slight_smile:

Suny, pa... :dizzy_face:

Car, jak jsi oslavila narozky? :wink:
4. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
luci..dostala jsem krasny darecek no a byli jsme s manzilkem cely den spolu a odpol na vylete :grinning: byo moc fajn :grinning: ..a jakpak se mas ty?
4. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Car, dneska jsem to fat přehnala, jsem se nezastavila...pořád v kuchyni :rolling_eyes: A teď se cítím, jako bych měla v břiše pytel kamení :confounded:
Dnes už si dám jen sprchu a budu se válet u telky :wink:
Zítra dorazí mamka se ségrou a synovečkem, tak si uděláme oběd a naučím se vánočku :wink:
Co plánujete na víkend?
4. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
luci a segra uz v poho?ja zitra jedu k tatkovi...a manzilek bude celej vikend malovat
4. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak já přišla před chvili domů. Byla jsem u kadeřnice a mám rapidně ostříhané vlasy, mám to tak po lopatky. Už to není tak dlouhé jako na fotkách :frowning2: . Ale co už, bylo to zničené a opravdu to už muselo dolů, navíc mě rostou vlasy rychle, takže počítám, že to do 4 měsíců budu mít dorostlé:slight_smile:...

nedočítám vás, jen jsem prolítla a Lucince mooooc gratuluji, super zpráva :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak jsem doma ,tak jsme si to odpoledne užili,uvítání bylo velké,jako vždycky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dostala jsem i malý dáreček.Domáci teplý komlet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je froté,proste skvělý. :slight_smile: Tak si ho hnedka vyperu a můžu nosit. :slight_smile: :slight_smile:
Už se těším na zítra,jdeme na oslavu babiččiné 75tin,ale hlavně budu zase se ségrou.Je tu jen na skok,v úterý už zase letí zpátky. :slight_smile: Tak si musíme sebe aspoň trošku užít. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
mona a kasa..ahoooj

mona tak se nam vyfot :wink: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
carcul nevím, nevím at se mě neleknete:slight_smile: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
haloooo :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
mona...prosimte,zadny lekani nebude,to u tebe nehrozi..takova hezka tehule
4. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
tak a je tam :grinning:
4. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
mona ahooj

moni..jsi furt kocka,ale ty dlouhy byly kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: bych byt tebou nesla ani do ty podkovy a nechala si dlouhy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak se holky stalo, jak sem vestila. tedka jsem letela na zachod a manza musel rychle pryc. z toho mlika a fazoli jsem se totalne pos... :grinning: az na ty krece dobry. ja to potrebovala, od uterka jsem nebyla. snad to anicku nijak nerozhodilo. urcite pujdu jeste. :grinning:
monci-super uces :slight_smile:
luci ,gratuluju k vysledkum
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
moni, paradne si to zkratila.

holky, kdyz delate cockovou polivku. delate cocku v papinaku nebo normal v hrnci?
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
carcul ne podkova už né, už ted to byl pro mě šok, ale opravdu jsem je měla zničené a nechám si to znovu dorůst. Stejně ted ani nikam nechodím:grinning:. Mě to doroste co by dup :grinning: .

mona děkuji....
4. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
mabe já si namočím čočku tak na 2 hodky a pak to dělám v normálním hrnci. Je to potom hned. Ale tak v papinaku by se tomu taky nemělo nic stát, jen musíš hlídat at se nerozvaří:slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Monííí čauky, díky moc :dizzy_face: Jsi kočka, budeš teď mít aspoň míň práce s vláskama :wink: Jinak ty fotky s bříškem jsou nádhera :dizzy_face:

Mabe a Mona12071 ahóój...i na vaše jsem koukala...krásné...moc :dizzy_face:

Car, ségra ještě ten večer uznala, že to přestřelila a už je v pohodě...no, co s ní mám dělat...rozčilovat se nebudu...beru to tak, že to dostala a byla trošku v nervech :grinning: :grinning: :grinning: A co bude malovat? Pokojíček?
4. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Moni jsi opravdu krásná těhule.Moc ti to sluší.Už se těším až budu mít taky takové fotečky. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mabe, děkuji :slight_smile: Já ji dělám v normálním hrnci...v tlakáči jsem to ještě nezkoušla...jen vím, že se tam nesmí dělat hrách :wink:
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
mabe..delam cocku jako mona :grinning:

luci..jojo pokojicek..uz minule maloval jednou vrstvou a ted mel opichanou ruku od dr,tak nesmel nic delat par dni..no tak to chce o vikendu dodelat..sikminy podruhy bilou a zbytek barevne-dvakrat..a co tesis se na synovecka?
4. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Luci a kasa děkuji vám moc, to potěší:slight_smile:.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

carcul pak nám musíš pokojiček vyfotit a postupně, jak se bude měnit:slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky, tak ja to hodila do normalniho hrnce. budu varit jeste dneska dlouho.

tak myslite, ze anicce se nic nestalo, kdyz to kolem ni, tak skroukalo? :grinning: snad se na me nebude zlobit. ja uz nevedela, co si dam, kdyz jsem nesla tak dlouho na zachod. tak jsem to udelala agresivnejsi formou.

luci, diky za pochvalu.
4. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
na co se budete divat v telce? me pripada, ze tam nic neni az kraus. tedka mam zaplej tenis.
4. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
mona..tak to abch zacala fotit uz ted nekdy co :grinning: v tydnu chcem sestavit nabytek a ja pak budu lepit tu dekoraci-jestli to zvladnu..
jo, a jinak jsem se premohla a vyzehlila jednu pracku. :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.