• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Kasi :slight_smile: tak to bylo asi krásné, když sestřička dorazila domů :wink: Tak si ji a narozeniny pěkně užij :wink: A jak se cítíš? Nos už je lepší?

Car, těším se na něj...začíná být čím dál tím větší číslo. Teď v týdnu mi volala ségra se záchvatem smíchu a říkala, že udělala sekanou...on si dojel chodítkem k troubě (byla už vychladlá, jinak by ho do kuchyně nepustila) , tu si otevřel a ségra si říká, on je nějak podezřele ticho, no a v tom vidí v sekané díru a Domča si kus strkal do pusiny...jsem jí říkala, ho krmíš kašičkama, ovocem atd...a on má chuť na pořádné maso :grinning: a to má teprve 11 měsíců :grinning:
4. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
mabe,myslim ze anicka je v poradku..jen to tam mela trosku zivejsi :grinning:
jsi sikula,ja jsem teda linoucka..musim umyt nadobi,dat prat pradlo..a zbytek zas odlozim :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
a jak dlouho varit holky? ja vim, ze az to bude. :grinning: ale jak dlouho s tim mam pocitat? :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
carcu, jestli se chudak nebala, kdyz kolem ni byly takovy zvuky. :grinning: ja jsem taky lina, ale nejak sem se do toho dala, jak dosel manza. dela se me to lip pred nim, aby vedel, jak delam. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tyjo to je prdelka :grinning: :grinning: a je jinak hodnej?
4. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
holky povinne vsetky fotit bruska aspon kazdy druhy tyzden :grinning:
4. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
moni, ja s tebou souhlasim, chci vedet, jak na tom jsou ostatni.
4. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
mona..ja fotit temer kazdy tyden..ted o vikendu vyfotim zas..ale konec 28tt mam vyfoceno..jinak brisko mas paradni,se uz nezapre :wink:

mabe..ty jo ja ani nevim,vzdy to delam odhadem a chodim se na ni koukat nez j..zalezi na cocce,jak dlouho ji mas namocenou a tak..ale neni to dlouho
4. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
carcul-najradsej ho ukazujem v metre a autobusy aby som si vzdy sadla hehe :grinning:
4. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
carcu, ok diky.

holky, kdybyste chtely, tak mam obrazek kocarku v albu. mozna i cervenou bych brala. i kdyz dalsi mimco bude treba kluk, tak cervenej mit muzu, ne? :slight_smile:
moni, a jak ho ukazujes pres bundu?
me to nejak nejde. :unamused:
4. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
mabe-vzdy sa rozopnem :grinning:
4. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
aha, tak to jo. to mas teda vychytany a pousteji te?ja vetsinou nekam jezdim, kdyz nejezdi moc lidi nebo takovou linkou, kde je hodne mista volnyho.
4. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
mona já to s tím břichem taky párkrat zkoušela:grinning:, ale nic měli mě na háku. U nás v Ostravě jsou burani:grinning:....Moni dělala jsi nějakou tu tabulku???
4. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo pustaju tu v lobdyne nikdy nevychitas kedy je malo ludi hehe ale vetsinou su to chlapi hehe ale tu v autobusoch su vyhradene miesta ked dojde do autobusu starsia osoba alebo tehulka musia ta pustit
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
oni nepousti v brne ani tesne pred porodem. ja nekolikrat takovou tehuli poustela. :unamused: lidi jsou lhostejni a ti parchanti pubertaci, to je hruza, radsi nemluvit. ja su vzdycky strasne nasrata.
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
moni, ja byla v londyne pred dvema lety na sluzebce a muzu ti rict, ze tim metrem to byl des. ne, to uz je tri roky. byly v londyne pred tim nejaky ty atentaty - muslimove a tak. jela jsem s kolegyni metrem odpo. lidi se vraceli z prace a bylo plny metro a vedle nas si stoupla nejaka muslmka. cela v habitu, jenom oci ji lezly. a porad se na me, tak divne divala (ono to bylo asi tim, ze ja jsem ju pozorovala :slight_smile: ) a ja si rikala, snad pod tim nema bombu. :slight_smile: v tu chvili jsem fakt mela strach. a je neuveritelny, kolik v londyne je narodnosti. ja tam nikdy nebyla.
4. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
monci tento tyzden som tu nebola casto mala som toho vela tak som to nerobila ale moj mal moj laptop nakolko robi dj a stahoval tam nieco a instaloval az dneska som ho konecne dostala do ruky huraaaa tak zajtra sa do toho pustim konecne
jo aj tu su nektery taky ale vzdy sa najde niekto kto pusti
4. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
mabe..kocarek krasnej..akorat na tu cervenou moc nejsem,jelikoz musim mit vse sladeny(nebo aspon co to jde)a ta se blbe ladi..zvlast kdyz mas prcka ve vic barvach
4. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
carcu, to mas pravdu, ze s prckem se to asi divne ladi. uvidime ve skutecnosti.
4. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
mabe-hehehe ja ich uz ani neregistrujem :grinning:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
to vis, ja poprve vyjela nekam ven z CR a uz to zaclo na letisti, plno arabu, cernochu atd. neuveritelny. a v tom metru to byl fakt strach. tedka se tomu clovek smeje, ale....
4. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
4. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
moni, ty ses teda 24+4 nebo 23+4?? podle tydnu v pase? ty mas totiz stejny dny jako ja. Ja jsem dneska 24+4tt cili 25tt
4. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
sakra ja som to zle napisala
4. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak to jo, ja jenom, jestli to mas spravne. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
mabe..bych fakt vzala barvicku ke ktery das temer vsechny ostatni a nebo i strakaty mimi
4. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
uz je to ok idem do vane holky ja dnes nemozem vydrzat na kriza :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky, jak to máte s pupíkem? Mě začal nějak vylízat... :confused: A tvoří se mi v něm maz nebo co to je :confused:
4. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.