• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
carcu, mrknu na to v reale, prece jenom v PC to muze vypadat trosicku jinak.

moni, peknou vanu. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
luci, myslis jako s dirkou? ja jim mam cim dal tim vetsi. maz zadnej nevidim, to me teda tecou trosku prsa.
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mabe, jj...já ho mám od malička jako takovou kuličku v ďolíku, no a teď mi ta kulička vylízá a když se umývám, tak mám dojem, že mi tam zůstává voda a nejde to vytřít a pak mi to zaschne. Nemám ho červený ani mě nebolí, nesvědí...nic. Tak nevím, co s tím :confused:
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
luci, ja to mam taky tak. proste se bricho zvetsuje, natahuje, tak ten pupek se taky rozjizdi. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mabe, fakt?
Jsem si pustila Krause, nevyžehlila jsem...to dneska prdím...však ono mi to neuteče :grinning:
4. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
luci, neutece. ja tam mam jeste 3 pracky v koupelne. ja ho mam taky pustenyho a u toho delam cockovku. akorat jsem tam dala tri strouzky cesneku. je to hodne cesnekovy. jeste to trosku zahustim, tak snad to tou moukou, trosku vycuchne. ja myslim, ze ten pupek je v poho.
4. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
luci,ten mazek nevi..ale pupik vyliza vetsine tehuli..jak ho mimco vystrkuje :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mabe, díky za ukildnění :wink: ten česnek vařením určo trošku vyčichne :wink: Když dělám třeba česnekačku, tak ho tm dávám až nakonec, aby byl dost cítít a nevyvařil se :wink:
4. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
luci, tak ja to jeste necham nejakou dobu varit. tentokrat jsem tam dala i mrkvicku. normalne bez cesneku a mrkve totiz. jeste zahustim a pak udelam noky.
4. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky, uz jsem se ptala, ale ne asi vas. co do postylky? budete mit polstarek a duchnu? tak duchnu urcite, ale polstarek maly miminko nema mit, ne?
4. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mabe, říká se, že polštářek nemusí být, až do roku dítěte. Já budu objednávat peřinku a polštářek zároveň, ale dávát ho do postýlky zatím nebudu :wink:
4. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
mabe, my polštářek kupovali dávno v setu, ale Ája jej má až teď :wink:
určitě nemá mít polštářek :wink:
4. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
mabe..mam polstarek i perinku,ale polstarek davat nebudu,mimi ho mit vubec nema
4. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
pavli, ty si skocila do jine diskuze :slight_smile: i ty jedna :wink: :grinning: dekuju, uvidim, jestli narazim na nejakej. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak z cockovy se vyklubala cesnecka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad to bude nekdo jest. :confounded:
4. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
mabe, určo bude dobrá :slight_smile: Já mám šílenou chuť na luštěniny, ale teď mi vůbec nedělají dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak ja mela ty fazole a zitra cockovu. dnesni fazole s tim mlikem me malem roztrhly. ale zase sem se potrebovala fakt vyprazdnit. :grinning:
4. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
ja mam doma bramburky a mam na ne chut, ale nevim. neni to prece zdravy. :confounded:
4. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Mabe, promiň. :sweat_smile: Chtěla jsem poradit :wink:
4. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
pavli, ja se vubec nezlobim. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
my máme peřinky i povlečení Feretti
http://www.krystufek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=398
Super a krásný :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
to je paradni. ale ja mam od tatkove sestrenice mantinel do postylky a takovou tu zaclonku nebo jak se tomu rika. takze musim koupit nejaky podobny povleceni nebo tak neco.
4. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
:wink: to jo, aby se to hodilo :wink:
4. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ajoj holky, tak jsem tu prvnííííííííííí, ty jo teda. si zasloužím medaili.
Koukám že ještě chrupkáte, já už jsem vzhůru a řeším co si oblíct jdeme na ty trhy. ale venku je docela fajn tak uvidíme.
5. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj devcata, suny, vidis, jak ses sikovna. ja tedka cekam na tatku a budem umyvat okna v celym baraku. jinak uz pecu kure na obidek. vcera jsem tu cockovu udelala s troskou vic pepra a cesneku, snad se to bude dat jest. jinak mala vecer kopala o 106 a rano taky. rano jsem pozorovala jak se me vlni cely bricho. :slight_smile:
5. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
manza uz je pryc, takze jsem slamene vdova. manza jel az do tmy na stavbu. ja bych jela s nim, ale je tam zima. :confounded:
5. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, vy dneska stavkujete? :slight_smile:
5. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoooj,copa se deje?nikde nikdo?ted chapu ale cely den?
5. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu zase první teda tedka mi to nějak jde.

Jinak trhy byly super jsem chodila 3 hodky po vzduchu bezvadný, tak jsme se s malým aspon provětrali. dneska asi budu doma ještě nevím bolí mě záda od včerejška. nic moc. a zdál se mi tak strašnej sen že to tedka rozdýchávám.
6. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
dobre ranko devcata,

ja dneska mam bojovy ukol. manza jel zase na zahradu na stavbu - kacet stromy. a ja pojedu za nim. je to idskou (pro ty kteri nevedi - doprava mimo brno), takze jedu pres dve zony a je to takovej ten autobus, kdy nastupujete prednima dverma a na zastavce stoji lidi ve fronte, jak prijdou. tak jsem si koupila listek na dve zony a po meste me plati salinkarta. pojedu tam v 15h a pak kolem 16:30h pojedeme s manzou zpatky domu a k babickam pro mikulase. vim, ze uz jsem velka holka a umim jezdit MHD, ale toto je neco jinyho. ty lidi se vetsinou na tech vesnicich znaji a budou se na me koukat a tak.

suny, to je dobre, ze si se vyvetrala. :slight_smile: me se taky zdavaj strasny sny. hlavne, kdyz se vecer hodne najim. ja tedka si umyju hlavu a vyzehlim. obed delat nebudu. mam tady cockovou polivku a dam si rohlik. nechce se me pro me. a odpo uz program znas. :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.