• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe k nám jezdí ids taky v pho a jsou to teda normální trolejbusy a jak dlouho pojedeš???

No mě je dneska nějak slabo nevím vůbec z čeho takže mi volala mamka že mám dojít na oběd že je sama doma a tak tak nevím no. je to sice čtvrt hodiny pěšky ale i tak no snad sebou nikde neseknu a to mám prý vysoký tlak a je mi slabo nějaký divný se mi to zdá teda. tak já nevím ale zas si říkám že doma jsem furt a tak se aspon projdu a budu u naišch.
6. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
pojedu 20 minut, to je v poho. ale jak nejsem zvykla, tak to bude dobrodruzstvi. :slight_smile: ten autobus jede od vankovky, po olomoucke, po stare k rohlence a tak zaboci doleva do pozoric. :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
tak rekni mamce, kdy vyjdes a ona te bude cekat. vzduch ti udela dobre. :wink:
6. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Mabe tak to pojedeš skoro okolo nás pomyslnou čarou.

No asi jo no já neívm je to fakt kousíček ale je mě fakt slabo a to je přece z tlaku nízkýho ne?? netuším teda.
6. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
suny, to jo, pojedu kolem vas. ja si myslim, ze hlava se mota z nizkyho tlaku.
6. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
No jasný tak to pak nechápu kde vzal dr vysokej tlak. no neva no. já jsem jak praštěná palicí asi budu dneska fakt doma vůbec se necítím někam jít jsem fakt debil se bojím abych někde sebou nesekla. chjo teda.
6. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
suny, musis vedet, jak se citis.
6. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
no nic moc bych prospala den to asi včera ten obr výlet no.
6. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Si připadám jak srab, že nedokážu to překonat a jít k našim ale fakt se bojím abych sebou nesekla někde z otho mám fakt hrůzu.
6. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
suny, me zacina byt taky nejak divne. asi to bude pocasim. uvidime, jak me bude kolem obeda. navecer musime objezdit ty babicky, tak nevim, jestli to nebude stacit. zitra jdu rano cvicit a pak k nasim. tak taky toho budu mit hodne.

to unaveni mas ze vcera. ja kdyz neco takovyho mam, tak druhej den jsem uplne bez energie. tak tak dojdu na zachod.
6. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
No mabe to já mám taky. ale štve mě že mamka je na celej barák na uklid sama a já ji ted nemůžu prostě pomoct no. tatka na to kašle s pomáháním se hrozně změnil a mamka by pro mě udlala všechno a já ji chci pomoct a nevím jak no. protože dneska jsem fakt uplně mrtvá ted sjem ještě v pyžamu a pospávám tu. tak asi budu doma dám si jen těstovinovej salát co jsme s mamkou včera udělaly a budu ležet. akorát mě mrzí že té mamce nemůžu tedka nijak pomoct no. mám výčitky
6. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
suny, tak ja jsem tedka mela krizi s hormonama. brecela jsem manzovi do telefonu, ze za nim teda nedojedu. nemota se me hlava, ale me nejak divne. proste magor. vcera jsem brecela, ze jsem rada, ze mam anicku a vse je zatim ok a tedka toto. :confounded:
6. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Mabe to chápu takový stavy mívám taky, a dneska mám jeden z nich no. taky jsem skoro brečela že nedojdu za mamkou a ona ž eto chápe at jsem v klidu no a to mě naštvalo ještě víc protože vím jak moc bych chtěla mamce pomoct a dneska mi to prstě nejde no. hormony jedny hnusný
6. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Hold dneska je nějaký divný počasí tady teda prší a je hnusně no. a navíc musíme dávat bacha na maličký no. to je celý.
6. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
suny, ty hormony drsny fakt. tedka jsem volala k tchanovcum, jestli budou vecer doma, ze se stavime a tchan se nezapomel zeptat, jestli uz pecu, ze oni jo. oni pecou kazdej rok nekolik druhu a nechapou, ze nekdo na to neni. ja to zkusila minulej rok a naprd. mozna si neco zkusim, ale zatim nechci. a oni se pokazde ptaji, i kdyz uz to davno vi. proste jim to pripada neuveritelny a me to sere ty kecy. :angry:
6. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Mabe to jsou kecy o ničem, já se s tchánovcema nestýkám asi víš proč tak to prostě je vykašili se na ně.

já si tedka dávám těstovinový salát s majonézou ale jen trochu jí tam je fazolema česnekem a kuřecím masem mnam.
6. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojte dobre ranko ako?
ja neviem co budem dnes varit :angry:
6. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
suny, ja vim, jak to mas ty s tchanovcema. my mame dobry vztah, ale proste oni maji svou pravdu a nikdo kdo to dela jinak, nema pravdu, nebo proste se jim to zda divny. :unamused:

moni, ahoj, ja budu delat ledvinky s bramborovu kasi. ale az manza dojde ze stavby. tedka si udelam krupicovou kasi.
6. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Mona já jsem ještě v pyžamu v posteli a snědla jsem dvě misky těst salátu. snad neva že tam byla majonéza ne? byl po domácku vyrobený. jsem ho snwdala a mám strach abych něco nechytla jsem fakt debilní. :grinning:

Mabe je to tak no nikoho nepředěláš. tchánovci udělali další botu a to je naštvanej už aji manža takže to nechávám plynout. prostě nepečeš a co ? nemusí píct každý ne?
a jak ti je??
6. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
suny, jasne, ze nemusim pict. babicka bude pect, tak ji budu pomahat pristi vikend. stejne pak je toho hodne. mozna me to jeste prepadne a upecu treba jeden, dva druhy, nevim. ale nevim, proc bych se do toho mela nutit. to zas bude dneska jeste kecu. ona tam urcite je manzova segra a pomaha mamince. je ji pres tricet, zije sama u babicky v baraku, tak nema co delat a porad je u tchanovcu. takze je moc hodna dceruska, ale jinak je to velkej general v rodine a porad je napomina a tak. :confounded: no, to je na dlouhy povidani.
6. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Mabe klidně se rozpovídej. já peču s mamkou sama bych si na to netroufla prostě už to tak máme zařízený a nikomu do toho nic není. moje tchýně si válí prdel a peče její maminka a ještě jim to doveze pod šnupák. takže jsem taky na ni nasraná a nenadělám nic.
6. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak me nejak presla chut na tu krupicovou kasi. takze si dam parecek nezdravej s cerstvym rohlickem.
6. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
vidis, ted se tady rozvasnuju a anicka me uz kope. :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
mam po o a tedka jim druhy radek cokolady. asi bych s tim mela prestat. ale kdyz mikulas donesl bilou cokoladu a tu ja moc rada. do tedka jsem sladky nejak moc nejedla.
6. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mabe já zhruba měsíc jím sladký jak o život. tak to je možná tím tt. já jsem zase usla a vzbudila se ted ještě v posteli a v pyžamu se nemůžu dokopat nic dělat si připadám neschopně. střeva mi blbnou ale je to možná tím jka jsem do sebe naházela ten test. salát z ledničky.
6. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
suny, ja myslim, ze to budes mit tim salatem. ja jsem mela v ten patek ten obrovskej prujem a jeste ted me po jidle skroukaji streva dost nahlas. chudak anicka. klizi se me oci, jdeme si lehnout. chvilku si budu cist a pak usnu. odpo se chci vrhnout na tu skrin a manzovi udelam jeho oblibene buchticky se sodo. :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Mabe já spím celej den, ted jsem se sice převlíkla ale zas ležím v posteli motá se mi hlava a nechce se mi nic tak si čtu knížku a snažím se dnešek přežít tak mě nebylo už dlouho únava jak hrom.
6. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
uz jsme vzhuru. trosku jsme si vic pospaly. a tedka jsu trosku jako prastena do hlavy. dam si tedka rohlicek s klobaskou a okurkem, jenom tak na chut. a jak dojde manza, tak mu udelam buchticky se sodo. me je celkem dobre, ale jsem jakasi znavena, to bude tim pocasim.
6. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
zitra jdu rano cvicit, pak k nasim a potom ma manza vecer zapas, takze rovnou od naich pujdu na nej. mam co delat, tak asi tedka uz budu jenom odpocivat a tu skrin udelam v utery, jak budu doma.
6. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Mabe já jsem jak praštěná něcím po hlavě, chce se mi furt dneska spát ani moc nepiju a ten salát jsem asi neměla jíst ale byl moc dobrej a dala bych si ho znovu jen mě prohnal a furt se mi to tam hýbe. :wink:

Jojo zítra si to budeš užívat a v úterý povinnosti já taky tedka plánuju že každej den něco budu dělat ale dnešek mi teda nevyšel hodně.
jsem se ted koukala na tenis jak si předávali salátovou místu
6. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.