• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, však uvidíš...oni někdy prcci rostou rychleji a pak zase pomaleji, takže to může skákat :wink:
6. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
no neva já si počkám jen už bych chtěla aby to nejhorší období bylo za náma a prcka by mohli zachránit. no takže končím 27tt. :frowning2:
6. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
sun ale brezen je vypocitan na kenc 40tt a rodi se bezne od zacatku 38tt..dl toho jak je mimi pripravene a taak..a pak se rodi i driv ale to uz je predcasny..a mimi uz ted by zachranili..a po 30tt uplne v poho,takze se nestrachuj

luci..no taky se valim cely den,jsem naka nachcipla :angry: zas..ale to valeni trosku pomohlo..a zitra razime do prahy s manzou tak snad mi ten bacil opusti :grinning:
6. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
jinak ja pocitam ze od dvacatyho ledna muzu normalne porodit a nebudu vedet dne ani hodiny(jasny dr vidi treba ze je to na spadnuti ale jsou i prekotny porody)...

a jsou tady na konovi co rodili 26tt a jsou v poho deticky
6. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Car jako fakt? v 26tt ? a to jako porodili sami nebo kvůli komplikacím??

Mě se dneska zdály takový dva blbý sny tak plaším no. a zase se začínám bát toho vysokýho tlaku.
6. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
normalne na ne prisel porod...a jasny ze pak jsou takovy co kuli komplikacim ze museli ale to nevim konkretne ..
6. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Car jak je možný že v 26tt na někoho příjde porod? nestraš ježiši já jsem zase vynervovaná holky chjo teda ani nepoznám až začnu rodit.
6. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Car, jéé do Prahy bych jela hned...jezdíme tam za rodinou většinou každý rok před Vánocema, ale letos jsem to zavrhla...vždycky tam dost nakoupím :wink:

Teda rodit bych ještě nechtěla :confused: Mě se dneska zdálo, že jsem šla na wecko a měla jsem krev na toaleťáku :pensive: Jsem se vzbudila a byla šťastná, že to byl jen sen...no jo no...psychika je psychika :confounded:
6. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Luci mě se včera v noci zdálo že sjem porodila předčasně mi lezli nožičky od tam. hrůza.
a dneska ráno se mi zdálo, že mi operovali žlučník a malej to nepřežil hrozný jsem se vzbudila a celý den jsem v prdeli. a ještě jsem si uvědomila že můžu mít vysokej tlak chjo teda fuj.
6. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
sun,ver ze to pozna kazda...vetsinou to ete zastavi ale ne vzdy,ale poznala bys to...neni to jen naky pichnuti..a mozny to je..ale vetsinou takhle brzy tomu neco predchazi-zkraceny cipek,zacnes se otvirat,atd a rto uz by dr poznal a nakazal klid na luzku nebo v nem..sun nenervuj se ze vseho..kdyz nejsi tehu taky se nenervujes z rakoviny,a ruznejch sajrajtu predem..takhle si akorat neco privolas...

luci..a proc si to zavrhla?

holky pak se ukazu,musim k sousedce na kafe :grinning:
6. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
sun vem si co maji naky tehule za problemy,to jeste ten vysoky tlak (neni to na vyskakovani)ale je to dobry..treba znami se prcek prestal vyvyjet udelali cisare v 31tt a oba jsou v poradku
6. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Car když jsem nebyla těhu tak jsem se nenervovala žádnejma nemocema ničím no to je fakt.
tak dr mě viděl před měsícem tak snad v pátek bude b poho a hlavně ve středu na té interně to bude v poho. doufám.
6. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
dyt si u dr byla min tyden ne?nebo si to pletu?..urco bude vse v poradku..a nenervovala ses pred tim tak se nenervuj ani ted vecma ktery ty nemas..
6. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Car byla ale neprohlížel mě jen malýho přes utz a měřil tlak víš?

no nevím hlavně ten tlakse mi zase vrátilo že se může něco stát ach jo
6. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
kazdou obcas prepadne slaba chvilka ale pak se raduje a rika si ze ji se to tykat nebude..a ty se s kubikem nervujes furt..musis se radovat z tehu-z kubika preci..dyt odpocivas,mezi lidi moc nechodis-takze neni takovy riziko neco chytnout a vic pro to ted neudelas
6. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
No já se raduju dneska celý den mi skáče brřicho. včera jsem vypadla z baráku a byla jsem celý den uplně v poho nemyslela jsem na kraviny. ted jsem se rozhodla koupit malýmu sedátko. není to brzo že?
6. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, chtela bych se zeptat. vsimla jsem si, ze me trosku praskaji bradavky. jako dvorce kolem bradavky. ja si rikala, co me porad svedi a nejak se me to odlupuje. je na to nejaka masticka, ze jo? a poradite prosim jaka? zitra si ji koupim. a jeste kdyz jsem si tak studovala ty prsa, tak normalne mam pigment tmavej i pod dvorcem. proste se me to prso flekati i jinde. :confused: :confused: co to sakra je?
6. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, v tom DMku, ty kupony si mam nastrihat a potom davam u pokladny ty ustrizky?
6. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu první ale je mi pěkně blbě.

Mabe jojo utrzžky dáváš u pokladny. já myslím že ty bradavky měla car ona ti poradí mě se to zatím netýká.
7. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
docetla jsem jen tuhle stranku..suny, co blbnes? :confused: stat se muze kdykoli cokoli, ale takhle se stresovat??? :sweat_smile: uzivej si tehulkovani a na nejaky predcasny rodeni vubec nemysli :grinning:
me dnes odesel na vecnost mobil :frowning2:
7. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj Maji včera jsem měla zase depku to je fakt hrozný. dneska ráno vstávám málej sjem sebou sekla je mi blbě, jako na omdlení hrozný slabo děsný a tak nevím asi to je z nizkýho nebo vysokýho tlaku? to asi neže? já nevím jestli nezajdu k dr aby mě ho přeměřil. jsem z toho zmatená fakt.
7. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Mobilku je mi líto. :frowning2: :frowning2:
7. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska byla noc suprova. usla jsem kolem 23h a poprve jsem se musela budit pred chvili budikem. v 9h jdu cvicit, jinak bych spinkala. v noci jenom 2x na zachod. :slight_smile:

suny, to je me lito, ze ti neni dobre. tak jdi k obvodacce s tim tlakem.

maji, neporadis ty s tema bradavkama? ten bepanthen stoji moc. nestaci kalciovka?
7. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Mabe já nevím co to je no. ale spíš asi nízkej no počkám na manžu a asi tam sjedeme já vůbec netuším co to může být. ale tak mi bývalo když jsem měla tlak nízkej.
7. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
suny, tak jed, jestli se s tim neda neco delat. bylo by asi dobry, ze by si si koupila k vanocum tlakomer, at vis. na nizkej tlak muzes kaficko. to by ti nemelo ublizit, kdyz nebudes pit kyble. ja mam trosku obavy z prujmu. v patek jsem ho mela, v sobotu nic a vcera vecer me zase neco prohnalo, tak abych se po ceste nepo*. :grinning: jeste musim do mesta po cviceni, tak jsem zvedava. tedka si davam jenom trosku snidane a pak si bere po cviceni sebou jidlo.jinak zdalo se me o anicce, ze sme byly nekde s kocarkem, nejdriv vypala jako po narozeni a pak hned jako 2 leta me utikala. :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Mabe tak to máš dobrý sny. mě se snad dneska nic nezdálo.

Já asi zajdu za tím dr ale co mu mám říct to nevím no. jako že jsem byla na ko u dr a ten mě poslal na internu. tam jdu ve středu tak nevím jeslti nemám počkat do středy. chjo
7. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
obvodacka ti musi pomoct, proste ti zmeri tlak.
7. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
kafe mám uvařený s mlíkem ale je to fakt hnus ten stav.
7. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
suny, ja se ti nedivim, ze to je urco hnus. na krvi jsi byla, ze? jestli ti treba nechybi nejakej vitamin v krvi. jako me zelezo, to se me sem tam zamotala hlava a ted to vypada ok, tuk, tuk.
7. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojka,
chtěla jsem se zpetat nevíte jak dlouho trvají ty testy na genetiku?
7. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.