• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj medan, me trvaly cca 2 mesice.
7. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
no krev asi v poho já nevím. akorát bych asi k němu zajela ale to až tak za dvě hodky manža je u dr v Brně.
Mě ty stavy taky štvou kdybych věděla že je to nízkej tlak tak si pískám ale nevím už jak se pozná vysokej a nízkej víš?? tak asi pro jistotu se nechám změřit i dkyž asi budu vypadat jak idiot.
7. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
já myslela ty co se dělají už v těhotenství
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky zdravím po dlouhé době, jsem tu jen na skok. Jsem u mamky, volala jsem u ní na to zasrané upc, kdy budou tak laskaví a příjdou mi zapojit ten internet, tak prý se mi ozvou, což je jako supér no, mám na ně takový vztek, ale zaplatit to by chtěli to jo svině. :angry:
Co jinak nového?
7. pro 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
nezajima, jak budes vypadat. preci se nebudes trapit
7. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
medan a jaky presne myslis?
7. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj moni, co si mam koupit na praskajici bradavky?
7. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Mony no kdybyste bydleli tady tak máme u upc kamoša, škoda ten by vám to udělal na to tata. :grinning:

jinak novýho no já mám od čtv tlak vyšší tak jsem poslaná na internu jenže dneska mi je blbě jak hrom tak nevím jestli je to od nízkýho nebo vysokýho tlaku tak asi půjdu k obvodákovi se přeměřit, páč na internu jdu až ve středu.

a co vy jinak jajse máte? už v novým? pečeš?
7. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
no 25.11 jsem byla na odběrech, jsem v 18tt a sestra mi brala krev na genetiku a doktor říkal že když to bude špatné tak sestra bude volat, tak mám z toho depku jak dlouho to asi trvá
AHoj Medan tak to byly asi tripple testy, mě to trvalo týden.
melo by to trvat dva tydny. to budou asi ty tripple testy.
7. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
tyden az dva :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
ach jo, takže ještě týden v depkách, to je děs
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Medan to záleží na tom kde ti to dělali, já bydlím v Brně a měla jsem to za týden. tobě neřekli co a ajk?
7. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Mabe a ty bradavky ti praskají do krve až? já myslím že car na to brala ten bepanthen a jestli je drahej tak ho stejně budeš potřebovat na malou.
7. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
suny, no to spis nezkej, ne? ja teda kdyz omdlivam, tak vysokej fakt nemam :grinning: a co si pujcit tlakomer a sem tam se zkontrolovat? ono totiz aj u toho doktora z toho muzes byt tak vynervovana, ze bude vysokej, ze ti fakt muze stoupnout jen z toho strachu :wink:
mabe, poradim, zajdi si k nejake doktorce at se na to mrkne, ja jsem to zanedbala u Tobika a pak jsem mela pekny problemy s kojenim :frowning2: napise ti na to nejakou masticku, prelecis to a v poho :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
suny, nee. proste jsem citila, ze me to svedi a podivala jsem se a mam ty dvorce u bradavky suchy a trosicku to zacina praskat. takze chci mazat co nejdriv. zeptam se teda v lekarne a uvidime.
7. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
maji a k jake dr. se chodi? na gyndu nebo k obvodacce?
7. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
jako nepraska to uplne do krve, ale zatim je to sussi a svedi to.
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
právě že mi nic neřekli jen když to bude špatné tak sestra zavolá jinak na kontrolu až toho 16.12
7. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Maji já nemám od koho si ten tlakoměr půjčit nikdo ho nemá no. no já taky myslím že nízkej ale co já vím.?

Mabe nebo skoč k té dr no to je fakt. aby ti na to něco dala.

Holky já z těch dr normálně strach nemám tak ale dneska mi je tak hrozně blbě že nevím co mám dělat no. tak sjem myslela že když skočím k obvodákovi tak mě změří tlak ale je fakt že třeba budu mít vyšší a co pak valit do nemocnice?
7. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
mabe, to netusim, ja jse prave nikde nebyla :unamused: zkusila bych obvodacku asi? :sweat_smile:
me to taky zacalo, ze me to svedilo, pak zacalo praskat, udelala se takova nevim jak to nazvat "kurka", ktera se pak sloupla a pekne to bolelo...a jedna bravka mi z toho zustala vpacena, proste se zdeformovala, takze pak byl boj aby se Tobik vubec prisal a nic prijemnyho to teda nebylo :sweat_smile:
7. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Mabe, na praskající to nevím. Zkus se ale poptat v lékárně, slyšela jsem, že se některé mažou bepantenem nebo jak se to píše a pomáhá jim to.
Suny, tak se drž. :confounded: Není to nic přijemného určitě.
Jinak nového nic. Jsem naštvaná, že mi nejde ten net, že musíme chodit po obchodech a nakupovat dárky, tak bych je nakupovala z netu :angry: Navíc jsem nemocná, takže mám radost. Malého jsem si nechala tento týden doma, takže se těším až nám přijede tatka v pátek, sice bude mít dost práce a semnou lítačku pro dárky, ale co už. Jak je tu co 14 dní na víkend tak toho musíme dost zvládnout. Né nepeču, mám správně víc odpočívat. Včera jsme byli u mého tatky na Mikuláše a Mirka ta jeho říkala, že pekla a naposled, že stím je piplačka jak hrom a že pekla celý den až do 3 rána, byla úplně hotová, takže já se do toho nedávám, ani nemám nějak náladu, nepříjde mi, že jsou Vánoce nebo, že budou a jsem unavená. A co ty pečeš?
7. pro 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Medan tak to chce jen trpělivost ale chápu že to čekání je hrozný ale jestli jsi tam byla v listopadu to už by ti asi volali, takže klid. :grinning:
7. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
holky, vy me strasite!!! sakra, jeste aby se me neco tam udelalo. a proc se to tak stava? :confused:
7. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Mony tak se hlavně vylež, není to asi nic moc no. ty dárky přes net jsou lepší to chápu.
jinak my v pátek uděláme těsto v sobotu napečem a přístí týden budeme plnit máme totiž jen 3 druhy a z více dávek a prdíme na to s mamkou. takže klideček.

No mony je to na prd vlastně nevím na čem jsem a jsem z toho hodně špatná. ted envím jeslti mám teda nízkej nebo vysokej bojím se o malýho. prostě na prd ještě dva dny čekat co a jak. tak přemýšlím o tom obvodákovi ale je fakt že asi bych měla jinej tlak než doma.

A co malej drží se? je zdravej? ten net je na prd. chjo už aby sji ho měla.
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
mabe, strasit nechci, ale radsi bych se fakt aspon v te lekarne zeptala :slight_smile:

hele, nebo me napadlo, ze je ve volne diskuzi Poradna porodni babicky :wink: tam se muzes zkusit zeptat ty na bradavky aj suny na ten tlak :wink:
7. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
holky, loucim se jdu cvicit. pocitam, ze se ukazu po obedovym spinkani od nasich. mejte se :wink:
7. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Mabe to nevím já to zatím nemám mě jen praská prso jako kůže ale bradavky nee.

Maji já asi zajedu k tomu dr ale asi to vylítne už mám strach tedka. ty bys čekala do středy na tu internu??
7. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Mabe užij si to papa
7. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.