• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe, papa :slight_smile:
suny, no ja nevim jak moc spatne ti je.. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
no hrozný slabo
7. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
nevim, musis se rozhodnout sama. Me se taky obcas dela spatne, ale tak ze musim okamzite lehnout a hodit nohy nahoru jinak se poroucim k zemi, dr o tom nevi, myslim, ze to k tehulovani proste patri, s Tobikem mi tak byvalo taky :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Suny jo jo, malý je zdravý. Naštěstí, no nic, odebírám se domů, jsem unavená a musím si tam poklidit. Tak papa
7. pro 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
ale kazda jsme jina, ja celkove oktory nemusim a co neni akutni s tim nejdu...takz jestli budes klidnejsi tak se tam nech odvizt a hotovo :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Maji jojo kdybych věděla že e to nízkej tlak jako to mívám normálně tak jsem v pohodě jen nenvím jestli to není vysokej ale to by mi bylo asi jinak nevím no.
už je to trošičku lepší ale k té zemi jsem se odporoučela stejně skoro.ted sedím nohy v luftě nahoře.
7. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
my jdeme s Tobikem do hernicky,potrebuju se ucit a on uz se nemuze dockat az mu dam pokoj a bude si hrat, akorat se mi nejak nechce zvednout od pc :grinning:
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Maji tak to zkus, to tak nějak půjde samo jen tomu musíš trochu pomoct.
Maji já dr nemám vůbec ráda ale pro malýho abych měla jistotu no nevím.
7. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
jj, jdeme, stejnak o pul 12 zaviraji, tak at si trochu pohraje, dve hodky mu snad stacit budou...nebo bysme mohli jit az odpo... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Maji to záleží na tobě já nevím jak to máte naplánovaný, ale já už tu za chvíli asi nebudu asi si lehnu ještě na chvíli tka klidně utíkejte.
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Měla bych jít převlíct postele takže pokud sebou neseknu tak to snad zvládnu. tak zatím papa
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
tak jsme to nevydržela a volala tam
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
medan a co???
7. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
no sestra dost nepříjemná že otravuji, když jsem neměla volat, tak prej že až půjdu na poradu tak to bude, ale ukecala jsem jí at se jen mrkne jestli už to náhodou není, a říkal že už to tam má a je to ok
7. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Medan tak to moc gratuluju.
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojki tak jsem byla dneska vytáhnout stehy,a musela jsem vyjít o hodinu později,protože se mi tak točila hlava,asi zase nízký tlak.Už to trošku polevilo. :slight_smile: Jsem ráda,že jsem doma,do práce bych asi nedojela.
Zítra příjde kamarádka,chce naučit vázat kytičky ,tak tu budeme mít takový rychlokurz. :grinning: :grinning:
A pak už středa a screening,doufám,že opravdu dopadne dobře,mám hrozný strach. :unamused:
Tak hezký den.
7. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak Medan gratuluji. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

konečně jsem tu, nešel mi 2 dny net :angry: .... Copak nového tady? nedočítám:slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Moc děkuji,
7. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahojte koceny ozivam sa az teras lebo on rana lietam zasa
bola som dnes u lekara a vraj mam asi nieco v moci tak mi to poslali na testy ci nemam infekciu a ked som im povedala co som to mala s tym srdieckom tak som musela ist do nemocnice na ekg a za tyzden si mam zavolat no pekneee nie takze dnes len stresy v piatok idem zasa na krv ale malicky je vraj v poriadku a este jedna vec
cely tyzden som sa nevazila a ono za tyzden som pribrala 3 kila a ja som si hovorila ze nepriberam takze uz mam 6 kilo navise
7. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Moni tak snad to bude v pořádku budu držet pěstičky.Já jsem zase dneska celý den jak na kolotoči.Hrůza.
Doufám,že mi zítra bude lépe,musím udělat té kamarádce ten rychlokurz vázání květin :slight_smile: .
Ale jinak už mám taky strach z té středy a to ještě nebudou výsledky hned ,asi to nevydržím.Nevíš za jak dlouho bývají výsledky ze screeningu.
7. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase doma. mamka me psala z prace, ze je nachlazena, tak at u nich na ni necekam a jedu domu. tak me tatka zavezl.

moni, snad to nic nebude nebo pomuzou nejaky prasky. a ke kilum gratuluju. ja mam tedka +7kg, tak to jsme stejne. :wink:

kasi, tak ten UTZ to vis hned a krev do tydne az dva, jak kde. urco to bude ok, ale nervicky chapu.

monako, ahoj, co noveho? :confounded: ja jsem si dneska musela koupit mast na prsa. trosku me zlobi bradavky, jsou suchy a popraskavaji. jinak nevim, co bych ti psala. vsechno ok u vas?
7. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Snad jo. :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
urcite, musime v to verit. :wink: co jineho nam zbyva, prece se nebudeme trapit dopredu. :wink:
7. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
holky, tak kde jste??? vy semka vubec nechodite!!

suny, co ta dr.? asi lezis, ze? :confounded:
7. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky já byla ráno u obvodáka protože mě fakt bylo hrozně a není to nějak výrazně lepší. a naměřil mě po malým kafi a sklince kofoly jako 105 ns 75 a pak se nemám divit že mi je blbě ale jsem rada žeten tlak mám tak nízkej. ale nic moc. no.
jinak přemýšlím že bych šla na chvílu ven tak asi na 20 minut ale je tam hnusně tak nevím. kdy se ven jinak dostanu.
7. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
suny, tak vidis, takze mas nizkej tlak. ten vysokej jsi u toho dr. mela urco z nervu. takze sem tam kaficko maly, a snad ti to udela dobre.ono to pocasi taky nic moc. ja bych ti radila, jdi ven. sice neni tam moc vlidno, ale je tam preci jenom vzduch a trosku se rozdychas, prodychas. a nemuze manza s tebou jit ven?
7. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
ahoj mabe, no mě bradavky nepraskají, ale začinají mě pěkně bolet. Tak se to snažím olejíčkem masírovat. Mě už začínájí pěkně bolet zádá a zdá se mi, že už se mi dělají na nohou křečáky:frowning2:...Já ted natírala květanáče at mám alespon nějaké dárky k Vánocům:slight_smile:...
7. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Čaute kočky :wink:

Máte se? Já jsem dneska měla úklidovku :confounded: Prach, zem, vaření, prádlo...teď peču buchtu a ještě budu u Ulice žehlit...no a zítra, to se budu jenom válet :grinning:
7. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Ahoj Luci,

tak vidím, že jsme měli podobný den:slight_smile: Já dneska taky žehlila, normálně nežehlím, ale už jsem prala první várku pro malého a tak jsem to vyžehlila at je to pěkně nachystané a ted se mi suší druhá várka. Taky přemýšlím nad buchtou, ale nevím jakou:slight_smile:
7. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.