• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Moni, no...mě se do toho žehlení moc nechce, navíc jsem se teď najedla a jsem nějaká lenivá :grinning: Buchtu jsem dělala hrníčkovou s meruňkama...ještě je horká, ale až vystydne, tak si dám :wink:
A jak se jinak cítíš? Tobě ty týdny teda stoupají :grinning: Zítra nafotím břuch...už ho mám pořádný :wink: a nové věcičky :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojte zlaticka
holky ja som tak rozmyslala ze onedlho asi zacnem prat a zehlit nakolko uz teras mna pekne bolia kriza a neskor s bruskom este vetsim sa mi to bude asi horsie robit no nie?
7. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Luci, taky se chystám nafotit břuch, ale nějak vždycky zapomenu:grinning:..No já se citím už docela jako kopyto, chvilku nevydržím sedět, ani stát. Pálí mě šíleně žáha atd., ale jsou to problémy v těhu normální a musím to nějak ještě vydržet, zatím to utíká jako voda, ale leden bez tak bude pomalý :frowning2: . Mona já začla teprve ted prát, ale zaleží na tobě, já taky to chtěla udělat dříve, ale nějak se to pořát odkládalo:slight_smile:
7. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
monako-no mna uz pekne teras bolia kriza ach jo holky tyzden cakat na vysledky trafi mna
7. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak jsem zpátky šli jsme s manžou aspon na půl hodky ven.ten vzduch udělá svý.
Luci to teda seš šikulka mě čeká ješt žehlení ale asi vyžehlí manža. my dneska koupili sedátko od fisheru a už ho máme složený jsme nevydrželi a bomba.

Mony záda jsou děs, já to mám takhle už od 4 měsíce takže je to fajn no. ale ten leden se potáhne tomu taky věřím ten se táhne každej rok a ted to asi bude dvojnásobek.

Já budu prát až v lednu ale jsem ráda že skoro všechno máme protože ted teprve shánět nějaký věcičky bych se zbláznila.
7. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
mona no s křížema na to budeme asi všechny stjně....neboj určitě bude vše v pořádku, neboj :dizzy_face:
7. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky mě teda čeká ve středu ta interna a v pátek ještě teda kontrola u gynekologa. to je týden dneska narychlo u obvodáka snad mi zítra už bude líp.
7. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Nic já se jdu vysprchovat a zkusit se najest. tak papa
7. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
ahooooooooooooooj holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakpak se mate?nedocitam
7. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
carcul-ahoj no ja sa mam celkom dobre az na to ze som bola dnes na EKG a musimcakat na vysledky a taktiez sa im nezdal moj moc tak ho poslali ci nemam infekciu
7. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Holky hodila jsem fotku ze soboty :slight_smile: , ale myslela jsem že tam to břicho půjde vidět teda lépe :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
monako-mas pekne brusko uz :grinning: a je dost vydiet
7. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Mona díky, no já myslela, že ty kytky budou skreslovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
moci-je to pekne vydet a ako sa ohybas?ja uz mam s tim teras problemy a co to bude neskor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
mona ohnout se už moc nedá. Dneska mi pes rosypal mouku a zametala jsem to malým smetáčkem a teda povím ti, že jsem se dost u toho zapotila:grinning:...nejhorší bylo dnes vylést z vany a hlavně se oholit, už to bylo nepřijemné :pensive:
7. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
mona..to ohybani hruza vid :grinning: a jakpak jinak je?se to pekne blizi vid :grinning: moc ti to slusi :wink:

mona tak at jste oba fit :wink:
7. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
carcul-dufam aj ja :wink:
7. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
cacul joojo pěkně se to blíží, za chvili se už nebudu moct ani hybat:grinning:....a ty jsi kdy 30 týden?...jiank se mám tak všelijak Dobře, ale občas mě přepadně nějaká depka a když se mě zeptá nědo z čeho, tak sama nevím, prostě se citím na nic. Ale dneska mi bylo celý den fajn :slight_smile: ..asi začinájí opět hormony clomat. A co vy?
7. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
moni...ty depky taky mivam a manzilkovi kdyz se pta proc?tak nevim co rict..proste v tu chvili asi vsechno nebo nic
jinak my budem ve ctvrtek...no jako mazec :grinning: kdy zacina osmej mesic?
joo a my dnes byli cely den v praze ,jsem z toho naka znavena :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
carcul, tak ty depky budou asi taky normální. Ale včera mi bylo fakt děsně, ale bezdůvodně. Prostě jsem neměla na nic náladu a byla jsem hnusná. No já právě nevím ty měsíce mám v tom hokej. Ale asi začíná od 34 týdne né? Carcul my jsme tak těsně za sebou, že jsem zvědavá, která porodí dříve:grinning:...i když bych to měla být správně já, ale člověk nikdy neví:slight_smile:

Konečně vypadl ten bendík, už mi lezl krkem:slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu zase první???? supééér další medaile. :grinning: tady je zase takovej hnus venku že se nedá jít ani ven, tak hodím pračku a asi utřu prach a už máme předvánoční uklid hotovej pak jen drobnosti. jupíííí
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak dneska jak psala suny je v Brne hnus. Ja jsem po vcerejsku moooc unavena. to cviceni me zmohlo. vsechno me boli. takze dneska oddechuju. no, mam tady nadobi hordu, tak to do obeda umyju, tot vse. jak se mate holky? vcera anicka mela rodeo vecer. cely bricho se me zase houpalo. :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
No mabe vidíš že už začíná řádit já ti to říkala chce to jen čas. jo dneska je fakt hnusně takže nic moc dlěat nebudu, včera jsme uklizeli s manžou odpol. převlíkali postele a tak takže já jen utřu prach v obýváku a měla bych vyprat aspon 5 praček to ložní je objemnýž ale mám jen jeden sušák tak nevím.
jo a na zítra bych měla něco uvařit ale vůbec nevím co tak nějaký maso asi na štávě ale nevím s cím. tak uvidíme. a jelikož mi je malinko líp jak včra tak to nebdu tak přehánět.
8. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
suny, byla to chvilicka, ale tatka to taky videl. :slight_smile: certice jedna. dneska zatim spi, asi taky je unavena. ja jsem totalne grogy. premyslim, jestli vubec varit, ale asi bych mela. :confounded: chtela bych udelat brokolici se syrovou omackou a testoviny. ale nevim, jak na tu omacku. jenom uvarit brokolici a pak dat smetanu a do ni nastrouhanej syr? tot vse?
8. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Mabe tak to vůbec nevímjak se to dělá to ti neporadím.já mám dneska ještě maso na prudko a udělám si rýži, jen jak to maso včra manža dělal tak to nechal vychladnout ale bylo to na stole v kuchyni v misce asi 5 hodin tak snad tomu nic nebude fakt mám strach cokoli špatnýho sníst. jsem plašan. no a na zítřek nevím jdeme na tu internu.
8. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
dobre :slight_smile:
taky su dnes nejaka mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mabe, jj, jen ve smetane rozvaris syr (dobra je niva), muzes tam pridat aj tavenej nebo pom.maslo, je pak kremovejsi, nebo nakrajenou sunku, nejaky bylinky...fantazii se meze nekladou :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Maji tak jak je u vás?
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Přidávám se do klubu lenivek :grinning: Jsem vyřízená, ležím, klíží se mi oči a nic se mi nechce...Dneska přijde tchán na oběd...ještě, že mám navařeno :slight_smile:
U nás prší a je hnusně...nesnáší, když je celý den takhle tma :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
suny, venku nic moc a vevnitr taky ne :grinning: su utahana a protivna, ale Tobik je dnes nastesti hodnej, jinak bych se asi zblaznila :sweat_smile: co ty?je ti lip nez vcera?
mabe, jeste jsem zapomnela, ze muzes prvni osmahnout cibulku, trochu ju zaprasit moukou a pak az tam lit tu smetanu...takova jeste min dietni verze a je pak hustejsi :grinning:
8. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
maji, takze jak. cibulka, mouka a ta brokolice az do omacky, ze? :wink: sunku jsem si taky koupila, tak si ji tam dam.

ahoj luci, tak ty taky. a ja to pridavala tomu cviceni, asi to bude pocasim. ja jdu tedka umyt nadobi a varit. pustim si u toho jessicu fletcherovou a vas taky budu sledovat.. dneska zacinam 26tt. :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.