• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, bude to ok, neboj :wink:
8. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
mabe, osmahni cibulku, zapras hladkou moukou, jeste trochu to osmaz, nalij tam smetanu a jak zacne varit tak tam hod tu sunku a syr, nech rozpustit, dochutit a hotovo (podle hustoty muzes kdyztak naredit mlikem) a s tim pak az na taliru bych polila tu brokolici :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Mabe tak to budete mít dobrůtku, já nevím co budu mít já tak uvidíme. musím na zítřek něco vymyslet ted peru pračku trochu jsem tu poklidila má přijít dneska kamoška ale nevím kdy :wink: jinak prach asi zítra nevím. dneska se mi chtít nebude a navíc na to ani nevidím hrozná tma. já dneksa 28tt
8. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
maji, dekuji. premyslim, jestli delat i ty testoviny. to by stacila i ta brokolice. :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
holky, zitra uz zacinam 3.trimestr...boze toto leti :confounded:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
my dnes mame zeleninovou polivku s ryzi, vyrabela jsem vcera a zbylo, tak aspon nemusim varit :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
maji, zrovna tedka jsem si cetla o 26tt a nase princeznicka ma cca 34cm, to je mazec. ja zacinam treti trimestr pristi nedeli. toto leti, ze? :wink:
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
maji, ty se mas. ja si tu omacku udelam i na zitra. ve ctvrtek pujdu zase k nasim za svou holcickou (fenkou 16 let) a pak jdu plavat. takze nemusim nic varit na ctvrtek. :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
nic, jdu umyt nadobi a nachystat si obed.
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
mabe, tak at se podari :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Já teda nevím od kdy začíná 3 trimestr, mabe a ty jsem přesně na tt kolik?
8. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak jsem na tom stejně, venku je tááák hnusně, že je to jen na ležení. A to tu mám hordu práce. měla bych dodělat ty květináče. vyžehlit další várku věcí pro malého, povlíct peřiny a uvařit. jenže když není z čeho, tak se těžko vaří :grinning: .
8. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj mony no tak to by jsi byla dobrá kdyby jsi z ničeho uvařila :grinning: já mám z čeho ale není to rozmražený tak nevím. nechce se mi do vaření, jen se pere pračka. nic víc jsem zatím neudělala. a vyžehlila si vlasy. jinak nic.
8. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
ja jsem dneska 25+0tt. nekde je napsano, ze 7.mesic zacina 26+5tt a tehotenska kalkulacka me to ukazuje uz ted. takze 100% pristi nedeli uz v nem budu. :slight_smile:

ahoj monako, tak vidim, ze vsichni jsi jacisi rozboreni. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
suny, promin, tehu kalkulacka mi ukazuje treti trimestr az pristi tyden, od uterka. jinak sedmy mesic jak jsem rekla. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Mabe tak to jo no já jsem dneska 27+0 začla jsem si to počítat podle ms a uvidíme co na to řekne dr.

já už v 7 jsem. a fakt to strašně letí. malej kope to je zase mazec. :grinning:
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
suny no to jo:grinning:..ono by možná bylo i z čeho, ale nemám žádný nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mabe no to bude tím hnusným počasím, já ještě nebyla ani se psem venku :sweat_smile: .
8. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
suny, trosku jsem nervozni z toho, ze rikas,ze te malej porad hodne kope. to nase princeznicka se ozvyva behem dne, ale velky kopance to nejsou. vecer kope vic. snad ji nic neni. :confounded:
8. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
monako, rano byl venku, ne?
8. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Mony já taky ne a žádný maso rozmražený tak asi dneska vařit na zítřek nebudu a asi až zítra. napadá mě jen rizoto ale to nevím . nebo maso na zelenině s rýží tu jsme dlouho neměli.

Mony chudák musím mít ten močák teda narvanej. :grinning:
8. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky, začalo mě po dlouhé době zase blet břicho...sem tam chytnu takovou křeč, jako bych to měla dostat. Snad to přejde, jsem lupla magnesko navíc a budu doufat :wink:
Příští úterý mám poslední poradnu v tomto roce...letí to strašně. Ale co jsem slyšela, tak to prý letí tak do toho 8. měsíce a pak už se to táhne :pensive:

Suny, zítra na Vás budu myslet, určo bude vše ok :wink:

Mabe, to bude mňamka :slight_smile:

Maji, já jsem taky chtěla uvařit zeleninkovou, ale musí nám stačit masko ze včerejška...jen šoupnu do trouby hranolky a bude hotovo :wink:

Čauky Mončo :dizzy_face: jsi teda včelka pilná :grinning: Já dneska budu jen slepovat linecké, zdobit čokoládou a oříškama, to vše pěkně v sedě a budu u toho oukat na telku :wink: Jak se Ti žehlí ty malé věcičky?
8. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Mabe to jás píš nechápu on pořádně chudák nespí tak nevím jestli je to u mě normální. :wink:

Ahoj Luci no táhnout se to bude hlavně v lednu ten se táhne i tak natož nám., díky za zítřek já uvidím snad to bude ok. já magnezko neberu holky vlastně nic neberu. to je divný ne??
8. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
luci, snad to zvladnu. nikdy jsem to nedelala. takze ty mas tvrdnuti bricha? ja jeste porad nic. nebo jsem to nepoznala. ale myslim, ze se to pozna, ne?

suny, snad holcicka je v poradku. ale vecer kope solidne. sem tam se me trefi do mocaku paradne, az se leknu, jak to zaboli.

ja zacnu prat a zehlit az po novym roce. dokoupim si vybavicku, co me jeste bude chybet, koupime komodu a hura na to. :wink:
8. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
suny, me taky dr. nedala magnezko. ja si ho koupila sama. piju ho tak, jednou za dva dny.
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Suny, není to divné...když nemusíš, tak nic neber :wink: Nejlepší jsou přírodní vitamínky...Já už jsem přestala brát i těhu vitamíny a raději jím více ovoce (jsem četla, že když do sebe těhulky cpou moc pilulí, tak se rodí velké děti...ale je jasné, že to nemusí sedět na každého :wink: )

Holky, koupila jsem bájo deku v Ikei (y) :sweat_smile: Jen za 70,- fleecovou, modrou s autíčkama v rožcích..za t prachy je fajná :grinning:
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
luci, to jo penizky parada.
8. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
No mě malje taky kopal hlavně večer a v noci ted k tomu přidal 5 hodinu ranní tak to je mazec ale cítím ho někdy fakt až tam uplně dole. se bojím že mu vylezou nožičky :grinning:

Já taky začnu prát asi až po novým roce ale holky já jsem tak ráda že jsme to kupoivali postupně bych se zbláznila ted shánět věcičky. hrůza. už se valím jak sud. jako malýmu vadí i trošku uplý kalhotky jako kope tak si je musím vyměnit je to normální??? :grinning:
autor
mabe ještě nebyl venku :sweat_smile: . On je zvyklí se mnou spát do 10 a pak jdem ven. Ale ted jsme byli a fůj je tam hnusná kosa a prší :pensive: .

Luci no pilná ještě ne, ani jsem nezačala:grinning:..jinak ty malé věci se žehlí rychle. ...A jak ti dopadly ty rohlíčky:slight_smile:...Jinak neboj, mě pobolívá pořát břicho, ale prý je to normální, tak snad ano. Já jdu v útery taky na kontrolu.

Holky já jsem slyšela, že před porodem se potom chodí k dr. co 14 dní, nevíte od kdy??
Mabe, tvrdnutí to asi není...jen sem tam taková křeč, ale i na tohle magnesko pomáhá. Mě prcek kope jak kdy...někdy kope celý den a jindy zase jen sem tam. V noci mě párkrát kopne, ale jen když jdu čůrat, takže v noci spinká :wink:
8. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
No mony já nevím jestli od 35 nebo dokonce od 30tt ty nechodíš po 14 dnech??
8. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.