• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj carcul :grinning:
13. zář 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
tak jakpak je Moni?
13. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahoj car dneska nějak brzo:slight_smile:..většinou jsi tu jen večer :grinning:
13. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
No právě že záleží na UTz. Můj doktor má za 1,5 milionů a jak jsem špinila v 10tt a doktor si ani nebyl jistej jestli tam mimís je a na UTz v nemocnici za 4 mil bylo vše ok. Ale můj doktor víceméně UTZ těhotnm nedělá, na to tam má manželku :slight_smile: . Záleží taky jak se mimís ukáže :wink: . Já právě spoléham na genetiku ž tam se většinou nespletou a pak po 4D UTz začnu nakupovat :wink: .
právě že u nás se jménem taky budou boje, já mam jen na holku o kterém manžel ještě neví ale to si chi fakt prosadit, max ustoupim že by měla 2 jména ale na kluka fakt netušim a Damiána fakt nechci :grinning: , mě se líbí jména ale jsou v prosinci což se mě zase dát moc nechce, ale zatim to neřešim až budem vědět co to bude :wink: .
carcul ahoj :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Carcul, jde to, ted vařím, mezitím uklízím a skáču sem :grinning:
A co ty?
My už jména máme vybrané i pro jistotu, že nám budou tvrdit, že to bude to a narodí se opak :grinning: I to se stalo, ale myslím si, že málo kdy, ale kdyby náhodou :grinning:
13. zář 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
mona,ahoj,protoze vetsinou nejsem doma a nebo nemam cas vis :wink: a nebo tu taky netvrdnu furt

market,ahoooj :grinning: :grinning: :grinning: no my uz jsme s jmenama taky nejak v koncich a to jsem myslela ze uz mame tutovku :angry:
13. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
carcul a co ten pokojík jsi objednala? :slight_smile:

market no Damián se líbíl mě, ale né příteli, dneska ráno vstal a říká mi a co Leon, no ale nevím, je to pěkné, ale ještě si to promyslím:grinning:
13. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
moni,no pro holcicku neni se jmenem problem,ale pro kluka mame jaksi neshody a ted uz dosly napady
a jaky mate vybrany?

mona..a jak bylo vcera??no ete jsem ho neobjednala,objednam na konci zari nejdyl zacatek rijna- i s povlecenim az budu vedet co se nam tam ukryva najisto..abych tam pak udelala objednavku se vsim vsudy

jinak me se damian taky nejak nelibi
13. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já jsem spíše na česká jména co se týče klučičích, ale holčičí se mi líbí všelijaké.
13. zář 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Moni no s damiánem mě zlobí od začátku ale zatim říká že to myslí jako srandu :slight_smile: ale je fakt že s klučičíma jménama jsem v koncích :unamused: . u Vikína to bylo danný, od 15 se mě líbilo jméno viktor tak bylo jasno hned a teď to bude asi problém :wink:
my teda zaim jsme ještě nezačli až budem vědět co to je ale asi bude problém se shodnout :slight_smile: Mě se právě nelíbí moc častá jména spíšméně obvyklá ale zase ne až moc neobvyklá :slight_smile: a damián už mě přijde až moc :wink:
13. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Carcul, jo no. My pro holku máme jasno už dlooouho, takže u ní jsme nepřemýšleli, jen u kluka jo.
Máme Nellu a Patrika- zatím ten Patrik vede. Jinak takové Martin, Tomáš, Kuba je jich už moc, a Nicolas, Alex a tak se mi nelíbí.
13. zář 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Jsem na chvilku zpátky ležím u telky dneska jsem fakt na odpis. ani vařit se mi nechce tak asi udělám polívku z pytlíku nevím.

My máme naštěstí ve jménách jasno, už máme vybraný i kočárek, tak pak ho jen v lednu koupiti.

Já si mylsím že budu mít holčičku, všichni i dr si myslí že to bude kluk takže mony nevěš hlavu. ale hloavně at je to zdravý no.
13. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
hoky, jsem zpet. ja su normalni medved. v noci spim 12h a v 11h sem si musela jit lehnout do ted. pripadam si strasne - copak je to normalni?
13. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
včera jsem probrala malýmu věci a teda od tciba bundu ještě bude mít ale loni jsem brala od nextu hezkou zimní a letos mu už neni :frowning2: , takže kdyby byl kluk tak by alespoň mohl nosit věci po Vikínovi. jinak prodam na MMB protože co má značku Next se prodává samo. jen nevim jestli 1 bunda bude stačit nebo zase jestli bude mít tchibo kombinézu tak jí nevzít. je fakt že tahle kombinéza vydržela dost dlouho, teď 3 sezonu, kalhoty už jsou malý ale bunda furt jako nová :wink: , už peru i punčocháče, přece jenom nevěřim že by se počasí natolik zlepšilo na kra´tasy :wink: , alespoň budeme připravený :slight_smile: .
manžel mě v minulém těhu dost znechutil jméno karolína a ještě před těhu prý že vymyslel jméno Karolína jenže já už ho nechci :slight_smile: a na kluka fakt netušim :unamused: , uvidíme s čím manžel přijde :wink: . to budou boje, ale jména na holku se nevzdam i když bude taky proti :unamused:
13. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
sun...a proc si to myslis??dr neveris??jinaks tim pribiranim to reses,pry pul kila tydne je pribirani jak ma...jinaac zalezi taky na otocich,jsou holky ktery nepribrali ale zadrzujou toooolik vody ze raficka vahy jim leti siiilenym zpusobem nahoru..a teda 3kg mi neprijde vubec moc-dyt si ve 4.mesici...

moni..no my budem jeste muset zapremyslet...
13. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky, vy uz mate tak vsechno promysleny. Nechte toho nebo zacnu panikarit. :confused: o kocarku zatim vubec nepremyslim, jmeno pro holku taky ne, a zadny vecicky. jednu vlastne mam a to je z prvniho tehu - tchyne me koupila v 6tt oblecek. Bohuzel byl naprd.

Jinak tedka jsem dala pict kure a bude s ryzi. Odpo vezmu manza na prochazku - mame 15 minut Interspar. potrebujem kouit par veci - asi si koupim taky tu Magnezku - treba me bude chutnat a budu mit i mineraly.
13. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mabe to je normální, já po obědě taky usínam, jen kdybych neměla ty nevolnosti :unamused: , fakt jsem počítala že do 14tt zmizí a přijde mě že se to i stupńuje :unamused:
13. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
carcul aha tak to máš promyšlené:slight_smile:, jinak včera bylo hoodně fajn, nešli jsme nikam ven, ale k nim na barák, teta totiž měla narozky tak jsme ji byli popřát. přišli jsme domů kolem 12 a ještě si do 1 povídali, nějak jsme nemohli oba zabrat :slight_smile: .

market tak Daminán se mi líbí, ale je to dlouhé jméno a já musím mít krátké, protože přítel má dlouhé přijmení. No fakt nevím na toho kluka na holku jsme se schodli s přítelem hned. Někdy se taky hodně divám co mi na jméno řeknou ostatní, ale zjistila jsem, že je to chyba. Musíme si vybrat hlavně takové, aby se libilo nám a ne ostatním, jsem v tom hrozná, protože jak mi někdo kritizuje jméno tak začnu zase špekulovat :grinning:
13. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
marki, ja usla pred obedem. teprve tedka ho zacinam delat. v 9h snidane a v 11h jsem to musela zapichnout.

jinak jsem vam nerikala, ze vcera jsem si pustila Modre z neba z netu. Sedela jsem, brecela a jedla u toho nutellu. Manza byl ve sklepe. Nasi prisly a nacapaly me a rikaly, co blbnes, ja ubrecena jak svina. tak jsem jim to rekla, a oni: proc si to poustis? a ja ze jsou to krasny pribehy. :slight_smile: Proste magor.
13. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
mabe tak na modré z něba se taky dívám a bulím u toho jak malá holka :grinning: :grinning: , přítel vždycky kroutí hlavou :grinning: :grinning: ..někdy jsou ty přiběhy pěkné, ale někdy hoodně smutné :frowning2:
13. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mabe já to mám jak kdy tu únavu, dneska asi prospím celej den je mi to jasný už tedka no.

Taky jsem si mylsela, že po 14tt to bude lepší a není no, nevolnosti se mi občas vrací nicmoc.

Car dr moc nevěřím no bohužel.

Mony, my máme jména od začátku jsme se shodli a jde nám to i k příjmení takže aspon tohle nás nepřekvapí. :grinning:
13. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak tedka si poustim dalsi. kure v troube a manzel na dvore. ja se na to divam, ne, abych se souzila, ale clovek si uvedomi, ze ty dva MA jsou nic oproti ostatnim osudum.
13. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
mona..tak to je dobre ze jste si to uzili :wink:

mona...fakt hledejte at se libi vam-jelikoz uz to bude fuska...natoz jeste aby ho nikdo nekritizoval-na to proste prd
13. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
suny tak to ti normálně zavidím, mě to zatím přijde jako bojový ukol :grinning: :grinning: :grinning: .
13. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
JJ většina lidí s tím má problém, my naštěstí ne, chodíme spolu 11 let a od začátku jsme si říkali že budemem mít Dominika a Zuzku a po pár letech jsme to změnili a jsme mocinky rádi, takže at to bude colkoli jméno má už tedka. takže pohodička. a jsem ráda. holky ten výtok mě zabije jsem nafouklá křečíky trochu v břichu takový to hnusný pálení fuj hnus.
Dr mi předepsala nějakej přípravek tabletky na zavádění prý obden ale v letáku je to každej den tak nevím no. obden se mi to zdá blbý
13. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
sun a jaky mate jmena??a proc myslis ze to bude holka??ja si teda netroufam myslet vuuubec nic :grinning: dyt vis..
13. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
no já nevím ale podle ksichtu, mám samý jebáky a holka ubírá krásu což já mám tak nevím. :grinning:

Jména máme Natálka a Kubík. jednoznační vítězovééééé :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
moni na ostatní fakt nedej, já si na viktora vyslechla taky dost, teda od tchýně ale s tou se už nebavim :wink: . Ale fakt záleží aby se líbilo Vám a nikomu jinýmu do toho nic neni. každýmu se líbí něco jinýho, nekdo jen typicky český jména někdo méně obvyklé a někdo jen cizí. Nikdy se nezavděčíš všem a myslim že je většinou úspěch když se líbí vám oboum :wink: .
mabe já pekla taky kuře ale rovnou s bramborama ale je mě furt špatně tak ani na jídlo nemam chuť. vidim to tak na 14h, zese kvůli tomu že si musim píchnout inzulín se najíst musim :unamused:
Suny myslíš že ani doktorka nepozná pohlaví :unamused: , ale jestli řekla hodně brzy tak to ještě nemusí být na 100%. většinou se všude píše že až od 15tt je to poznat dobře :wink:
13. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Marketo, no on mi to řekl v 12tt že tam vidí kluka, ale já to moc nevěřím, spíš mě to řeknou až v tom 20tt, ted se klepu do středy na výsledky těch tripplů.
13. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Suny natálka je krásne jméno, jmenuje se tak naše neteřinka a je fakt zlatíčko a kubu chce strašně přítel, ale já ho nechci kvůli jednoho člověka, ale to je složité:grinning:...Jinak já jsem samý jebák a to fakt samý a řekli mi kluka, proto říkám, že mě to dost překvapilo. Asi jsem vyjímka:grinning:
13. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.