• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to vydrzi teda. nase holka je naucena - 7, 12 po obede, 16, 21. ale jak je tedka stara, tak jde sem tam i mezi anebo ji hrabne a vycura se nebo vykadi doma. uz je trosku asi blboucka.

suny, tak snad je mala v poradku. rikam si, ze je to holka, tak proc by mela kopat jako fotbalistka. vcera na basketu tatkovi zase fandila. asi slysi ten rev hracu a zvuk balonu. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
holky, je lepsi na tu syrovou macku tavenak nebo tvrdej syr postrouhanej?
8. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky, co si myslite o skodlivosti UTZ v tehotenství??
Ja uz na nem byla mockrat a to jsem ve 14 tt, a tak jsem cetla nejaky clanky a celkem me to desi....co myslite?? Muze to nejak ublizit miminkovi?? ja jsem totiz zdravotni sestricka, takze mam moznost se na mimi jit kdykoliv kouknout ke kolegum do prace, ale nevim jestli tim neublizuju miminku...??? Poradte.... :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Moni, byla to drbačka...jsem na to chvílema neměla nervy...manžel se chtěl přidat a patlal jeden rohlíček 10 min. a pak řel, že to nejde :grinning: Takže jsem udělala rohlíčky ze 4 těst a už je nechci vidět, obalovala jsem to ve smíchaném vanilkovém a moučkovém, takže se to tam chytalo i kyž byly studené :wink:

Já jsem slyšela, že někdo chodí před porodem i co týden. A nevíte, kdy se začíná chodit na ozvy srdíčka a jak často?
8. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
ja jsem chodila do konce 5.mesice co 4 tydny, ted co 3 tydny, myslim si, ze v lednu najedem na 2 tydny a unor kazdy tyden do porodky na kontrolu a ozvy :slight_smile:
luci ja jsem chodila od 36tt kazdy utery :grinning:
8. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Mabe tak to je správná holka, fandí tátovi, neboj bude v pohodě. já myslím že Kubík je hyperaktivní.

Ahoj Peprlik já ze začátku chodila co 14 dní ale jen asi 2 měsíce ale myslím že to nějak extra nevadí ale zas tak jednou za měsíc ej asi optimální.
8. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Peprlíku, já jsem od 8tt do 12tt chodila na Utz každý týden, měla jsem nějaké potíže, ale říká se, že by se to nemělo přehánět :wink:
8. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Já jdu umýt nádobí a uvařit si asi rýži k tomu masu. :grinning:
8. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
tak holky, budu mit teda brokolici se syrovou omackou se sunkou. :slight_smile: uz se na to tesim.

suny, ja bych byla rada, kdyby mela rada basketbal. ja jsu hroznej fanda, tak do brezna budu chodit na zapasy a pak snad co nejdriv az se s malou zabehnu. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
no holky, ja jsem ve 14 tt, resp 13+6 tt a na utz jsem byla uz asi 7 krat, zezacatku byly nejake problemy tak proto tak casto....tak co myslite??
8. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Mabe pak napiš jak se ti to povedlo. a budeš to mít s těstovinama??

My zas doufáme že malej bude mít rád tenis. :grinning:
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
peprlik, pokud byly problemy, tak bud rada, ze ses pod dohledem a mas jistotu, ze je mimco ok :slight_smile:

hele, me se samo uspalo dite...nechapu :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Maji vidíš jakýho máš doma šikulku?? :grinning:
8. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Maji, to bude asi tím počasím :grinning: jsme dneska všechny, jak přejeté :grinning: Tak to na bobka asi taky dolehlo :wink:
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Luci a to já mám od včerejška to mě teda bylo hrozně ale ted je mi taky slabo takže asi dám kafe protože to počasí je fakt na prd a malý kafe snad nezaškodí
8. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
tak holky, uz to mam´. musim se pochlubit. je to vyborny. bez testovin samozrejme. :slight_smile:

psala jsem to manzovi a on me napsal, ze se poblije. :grinning: on brokolici nema vubec rad. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
mabe jojo on to vydrží, my ho tak nějak naučili. Navíc on ani nevstane ráno, když vidí že spíme. Je to sice bígl, ale říkáme mu yorkširák (nebo jak se to píše) :grinning: , on je totiž tak pohodlný a přítulný, že to není až možné. A prý lovecký pes:grinning:.

Suny ne jdu příští týden na poradnu po 3 týdnech. A minule jsem byla po 4 a předminule zase po 3. Vůbec tomu nerozumím:grinning:. Tak jsem zvědavá, kdy mě objedná ted v útery.

Ale co píše maja, tak bych už měla chodit co 14 dní ne? I když přes ty svátky, jsem zvědavá jak mě objedná.

Luci, tak hlavně, že jste to nějak zvládli:slight_smile:

Holky já dneska chtěla jít na trhy do centra se podívat, ale jak vidím to počasí, tak to asi kalím. Uvidím co mi na to řekne kámoška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
tak ja teda nejsem hotova z tlaku, ze by me bylo nejak soufl, ale jsem unavena. takze se tesim na spanek po o. :wink: tedka se napapkam, u toho se podivam na kriminalku new york a spinkat. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Suny, jen si dej :wink:
Holky, taky vás tak bolí celý člověk? Jestli mi nedovolí žádné cvičení až do porodu, tak budu vyřízená :rolling_eyes: Včera jsem dělala těsto na buchtu a bolí mě z toho ruka ještě dnes...chátrám :grinning:
8. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
ja jdu na trhy zitra odpo s kamoskou, tak snad uz nasaknu vanocni atmosferu a udelam doma nejakou vyzdobu. ani ten venec nemame. :astonished: kdyz manza je pres celej vikend na stavbe...

moni, tak to mate dobry, ze je tak naucenej.
8. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
luci, tak me boli ten clovek prave z toho cviceni. ale co me boli je v krizi. porad - dyl chodim, dyl lezim, ......
8. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
holky, jdu se najest a na tu kriminalku, pak se pred spanim jeste ukazu
8. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
jee, ten serial uz skoncil. :confounded: takze je tam jina kriminalka. a ja ten new york tak mela rada. uvidime, co bude toto.
8. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
HOlky já byla na trhách v neděli a super ale od včera je mi fakt blbě asi fakt ten tlak jsem zvědavá co mi řeknou zítra.
My věnec taky nemáme ani žádnou výzdobu zatím.
Mabe tak se pěkně nadlábni a dobrou chut a noc :grinning:

Já si vařím tu rýži k tomu maso a ledovej salát s nálevem mnam. a bude kamoška zatím nedorazila tak na ni nebudu s obědem čekat.
8. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Luci a už máte vybrané teda to jméno??? Já zjistila, že, aby mohla jít nahlasit na magistrát, že chci přijmení po přítweli, tak musím mít už i křestní jméno, holčičí i klučičí. :confused:
8. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Suny, už jsi koupila tu hrací hačku? Jsem našla pěkné na netu :wink: chceš odkaz?
8. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky včera vypadl Bendig?? nokonečeně ani nevím. :grinning:

Mony prý i v porodnici musíš zadávat i pro holku i pro kluka. každej to tak prý má.
8. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Luci už máme ze sparkys je to medvídek takovej sladkej a hraje a svítí. :grinning: ale děkuju moc.
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky kdy a kde a jak se mám nahlásit na mateřskou??
8. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
suny to vím, že v nemocnici, ale nevěděla jsem, že když jdu vyřizovat přijmení, že je zajimá křestní. To mi přijde divné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem měla včera takovou radost, když vypadl ten bendík:grinning:
8. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.