• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, no včera jsme to zase řešili...u nás je to vážně kámen úrazu, pořád si říkám, že je ještě čas...ale štve mě, že jsme pořád na vážkách. Zatím vede Nikola...ale jak to bude ve finále, to netuším. Holčičí máme, takže ho v porodce uvedu :wink:
8. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Suny, v pohodě :wink:
8. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak jsem napapkana a jdeme spinkat, jeste trosku cokoladky a hura. tak se zatim mejte.
8. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mabe, dobrou noc :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Luci tak to jsme na tom stejně. Nejhorší je, že tady už padají takové jména, které by mě ani nenapadly :unamused: ...před tím se nám libil oboum Simon, pak se mi to jméno přestalo líbit. A když se mi zase začalo líbit, tak už se nelibí příteli :grinning: :grinning: :grinning: . No děs... holčičí už máme taky dávno vymyšlené. I když taky už o něj mám pochybnosti, ale holka by to stejně neměla být:grinning:
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Mabe dobrou noc. :grinning:

Holky já se jdu najíst. my máme jména jasný aspon něco tak papa
8. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Moni :grinning: jsem si říkala, že jsme divní, že ještě nemáme jméno, ale vidím, že v tom nejsme sami :wink: Holčička je u nás jasná, jmenovala by se po manželově babičce Anastazie, ale je to kluk, jak buk, takže s tím nepočítám vůbec :grinning:
Je to děs, se mi taky vždycky něco líbí a pak to zavrhnu...jsem netušila, že to bude takový problém :confused: :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Luci přesně tak, taky jsem nevěděla, že to bude tak těžké :pensive: . nechtěla jsem moc obyčejné, ale zase ne moc extravagantní. tak si vyber:grinning:...přitel ted vymyslel jména jako je Adrian nebo Marian. Ale to bych radši toho Simona u něj vím jak bych mu říkala (Simonek, Simi, Simča). Pak mě ještě napadl Radim nebo Jan. Ale to se zase nelíbí příteli:slight_smile:...No není to opravdu jednoduché ti teda povím:slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Moni, ten Simonek je pěkný...Honzík taky, ale těch už je moc...se mi zdá :wink:
Jsem si zapálila v krbíku (venku se muselo fest ochladit, tady mám nějakou zimu) a čekám, až dorazí manža s tchánem...se napapkáme a já se pak pustím do cukroví :wink:
Včera přišlo chodítko a odrážedlo v jednom pro synovečka k Vánocům, se těším, až ho uvidí pod stromečkem :grinning:
8. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Luci no já vím, že jich je hodně. proto ho ani moc nechceme dávat. :unamused: Ale perfekně se hodí k příjmení. no jsem zvědavá co nakonec teda zvítězí. V neděli jsem slyšela jméno Alan, tak mě tak trošku zaujalo. :grinning:
Ty Vánoce jsou stejně nejhezčí, když jsou u toho malé děti a dívat se na ty jejich usměvavé tvářičky:slight_smile:. my ted jen malé neteřince koupili k narzeninám pokladnu s penízkama a měla takovou radost, že si hrala celou dobu s tím a ostatní dárky ji nezajímaly. To potěší :grinning:
8. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj, tak od včera začla přestavba akuchyn je teď jako skladiště a prý tak na 14 dní, takže počítam že Vánoce fakt budou letos bez výzdoby. V noci mě chytla hnusná křeč do lýtka :confounded: , to samé jsem měla u Vikína kolem 30tt takže ve čtvrtek jdu do rizikovky tak jim to řeknu :wink: .

Koukam že tady se furt řeší jména, u nás to byl docela neřešitelný problém ale naštěstí už je to danný a měnit se jméno nebude :wink:
8. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate?nedocitam :sweat_smile: ..
8. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Moni, no já se těším až budeme mít prcka a budou se dělat Vánoce pro něj...to bude krása :dizzy_face:

Market, vydrž a pak to budete mít super :wink: Tu křeč už jsem jednou taky v noci měla, ale jen malinkou...ale i tak je to hodně nepříjemné. A jak se jinak máte? Koupila jsi něco nového?
8. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face: dneska je únavný den :rolling_eyes: je hnusně, zima, tak budeme doma a budeme lepit linecké a válet se :grinning: Co Vy? Vše ok? A jak bylo v Praze? Nakupovala jsi? :wink:
8. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
luci co zbývá :slight_smile: , naštěstí manžel teď odmítnul dost kšeftů a tenhle týden bude dělat jen pokoj. V sobotu ještě jdeme na večeři když bude to výročí. a prostě začnu uklízet až bude vše kompletní :wink: . Včera konečně jsem odevzdala tu špatnou podložku do e butiku ale s PPL byla fuška se domluvit :unamused: . Čekam další balíček ale zatim nedorazil :unamused: . Tu křeč proberu s doktorem apočítam že mě dá taky magnésium, u Vikína jsem to nijak neřešila ale v noci t bylo dost nepříjemný :unamused:
Ahoj Car, ty už jseš 30t :wink: , kdy máš UTZ :wink:
8. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsem zpátky napapaná ale teda to nádobí bude horor, je to ho jak kdyby tu bylo 8 lidí. :grinning:

Ahoj Markét jak je??
8. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
luci..ahooj..dnes se musim ucit :rolling_eyes: jinak varit,poklidit,valet se :grinning:
my tam byli neco vyridit,ale i jsme pokoupili naky darky
8. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Luci jojo bude to super:slight_smile:...už se na to moc těším a na další vánoce to už budou trošku vnímat:slight_smile:...

market tak já ty křeče už mám dlouho, vždy mě to chytne v noci, ale musíš jakoby tlačit špičku k sobě a ono to přejde. Mu dr. mi na to taky chtěl dát magnesium, ale zapomněl :grinning: .

Holky jedeme ted s přítelem do mlečnáku, nehce se mi vařit:grinning:
8. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
suny docela ok, ve čt jdu na UTZ tak jsem zvědavá kolik malej bude mít. počítam že by moh mít něco přes kilo :wink: . jinak nic moc nedělam, doma to j jako ve skladišti tak se ani nic dělat nedá. dneska jem vařila na oběd jen polívku :wink:
8. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
market..v pondeli na nej jdu :grinning: a jakpak se mate?by jsme zas meli dat kavicku :grinning:

sun ahooj.

jo moni a posl.mesic myslim ze budes chodit kazdy tyden do poradny
8. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
car no mohly by jsme :grinning: , až budeš mít čas tak dej vědět a domluvíme se. jen příští středu mam poradnu a asi půjdu i s Vikínem :grinning: .
8. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
moni..pekne jste to vyresili :grinning: :grinning: :grinning:

market..tak treba v patek bych mohla :grinning: a nebo prisi tyden

holky ja dnes budu delat palacinky s tvaruzkem a jahudkama
8. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak klidně tenhle pátek :slight_smile: , my můžem kdykoliv, manžel stejně je zalezlej v pokoji a maká tak já můžu jít na kávu :grinning:
8. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
market,tak si ete pisnem :grinning:
8. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
joo moni..tak 31plus1 zacina osmy mesic a je do 35plus4 takze uz jsi v osmym ,tyyyy jo :grinning:
8. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Taky už bych chtěla být v osmým to fakt mony letí uplně příšerně. ty jo.
já už mám trošičku nervy z toho zítřka co mi najdou nebo nenajdou. jejda jak já se bojím. :frowning2: :frowning2:
8. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
sun..zitra vse dopadne dobre :wink: musiiii
8. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
car děkuju snad jo no ale už mám strach tedka. je to asi normální no navíc tam jdu až na půl 12 tak nevím jak to do té doby vydržím. ted jdu umýt nádobí, kamoška se měla stavit a nikde tak se na mě asi vykašlala ted to mám tak pořád no ale neva. obejdu se i bez ní.
8. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
sun a to ti ani nedala vedet?
8. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
car ne ona je taková no
když potřebuje tak příjde ale jinak se s ní třeba domluvím a ona se ani neozve prostě to ona neumí no
ale prdím na to já mám samý takový kamošky co jsou takový no. jenda si furt stěžuje a nemá na co a tak no a pak tahle prostě to už neřeším ani mě to nějak nemrzí. asi budu loupat ořechy, manža dojde až kolem 11 zase takže hnus no.

a co ty jak se máme?
8. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.