• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..no my se mame celkem fajn..je se nemuzu dokopat k uceni :confounded: a to chci jit na predtermin z prava v sobotu a jeste jsem nezacla..a co jinak ti je lip? a chodis na to cvico?

jo a pridala jsem brisko
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
holky, tak jsme vyspinkani a napapkani znova. mozna se z toho po....uz me zase rvou streva :grinning: chudak anicka :grinning: . jdu docist
8. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
car no na cvičo jsem ještě nezačla minulej čt jsem byla u 3 dr tak jsem to nedávala ted bych snad už měla jít ale neívm jak to bude no. musím počkat co mi řeknou zítra teda jestli ty výsledky budu znát zítra.

si připadám jak marfuška, loupu ořechy a do toho si pouštím koledy ale asi se na to vyprdnu a budu u toho koukat na nějakej film a bude. :grinning:
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
ahoj car, kde mas brisko?
8. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
sun a kdypak vyfotis brisko ty:slight_smile:
8. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
car, tak kde ho mas???? :confused:
8. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
mabe..viz ip :grinning:
8. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Holky, tak jsem nachystala jídlo, pokecali jsme...teď jsem si dala kiwi a mandarinku a za chviličku asi půjdu do buchty :grinning: Manža s tchánem řeší nějaké věci ohledně domku (pořád mají na čem pracovat) a já půjdu asi konečě lepit to linecké :wink:

Car, krásně Ti vyrostlo :grinning: Taky vyfotím :wink:
8. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
luci..ty jsi ale pilna..
sup sem s nim ,luci... :grinning: ...no ja uz jsem jak tank :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Car, tchán se chystá odejít, tak vydrž...pak hned nafotím :wink: Tank vypadá jinak :grinning:
8. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
jojo vydrzim :grinning: jsem zvedava :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
carcu, dekuju. koukam.

luci, teda ty mas apetit. ja mela dneska 2 rohliky rano, pak na obed tu brokolici s omackou bez testovin, po spani taky, pred chvilkou jednu mandarinku a jsem jak zok. kolem 17-18h si dam vanocku. koupila jsme ji dneska, je obrovska, ale vyborna, tak si ji dam s cajem. :slight_smile: a pak vecer asi jogurt. tot vse.

holky, me pripada, ze to bricho mam zase nejak obrovsky a hlavne tedka jak jsem najezena. uz ho mam zvedly i pod prsama. doma nenosim podprdu a ty prsa jsou polozeny na tom brise. :grinning:

pijete cernej caj? ja rano musim k snidani, jinej nesnesu a vzdycky jeste jeden vecer, treba k te vanocce. jinak si delam ovocny s medem. tedka si delam tehu caj od Lerosu s medem.
8. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
car, ty si teda byla hubena. kam se na tebe hrabu. :confused: jdu se divat dal.
8. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
carcu, ty a tank? :sweat_smile:
8. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
mabe a cernej piju podle chuti, nekdy vubec, jindy zmaknu klidne litr :grinning:
8. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
carcu, je ta knizka dobra - Kniha pro tatinky? tedka me napadlo koupit neco takovyho manzovi k vanocum. :grinning: co ten tehu pas nosis?

ty poslouchej, kde mas to bricho????!!!!ty, ze mas nejakej bruch? a co mam rikat ja, sakra?! :grinning: jezis, ted mam z toho deprese. ty ses tak stihla. :confused:
8. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
maji, ok, tak ho muzu. :wink:
8. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
holky..ty fotky nejak zmensujou :sweat_smile: ..vsak pri min kontrole bylo devet nahore a ted budou v po zas novy prirustky :sweat_smile:

maji..ahuuuj

mabe..cerny cajik piju uplne normalne :wink: ..jinak ta knizka-manzilek se na ni teprv chysta..a neni draha,s tim nic nezkazis :grinning: aspon jako symbol kdyby to necetl :grinning:
a dyt uz mam urco neco pres deset kilo-to je prece uz kus..a tloustnu pres stehna a prdel-bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co,pak to dam dolu po porodu,ted se sidit nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ten pas vubec nevyuzivam :sweat_smile:

jinak holky pry je hodne dobry knizka -nezna naruc rodicu(nebo tak nejak)...se chystam sehnat :grinning:
8. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
mabe,dyt ty mas malinky brisko
8. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
carcu, no jasne, 9kg nahore, ale kde si zacala holka? :grinning: :wink: ja kdyz zacla tehu, tak uz jsem mela speky. a ty si byla krasne stihlucka. :wink: vsak kila pribiras akorat a myslim, ze po porodu to shodis. :wink: tak az budes vedet nazev te knizky, tak kdyztak rekni. :wink:
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
carcu, ja a malinky, to nejak teda blbe fotim. ja se budu muset zitra vyfotit cela, abyste videla hrudnik, jako bez koz. ty kozy mam obrovsky a ono to zkresluje. to teprve uvidis brisisko. :grinning:
8. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Holky tak tu byla kamoška na 5 minut jako tak jdu vesele dál loupat ořechy.
ty kila co máte nahoře jsou fakt směšný :grinning: oproti mým 13
8. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
suny, ja mam 7kg, neboj taky jeste neco priberu :grinning: . kamoska byla nejak chvilicku, ne?
8. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
mabe..no jsem nebyla nak extra hubena,takova akorat..snad se zas vratim :grinning: uvidime..jinak me brisko roste klasicky holcici jak se rika(uz pod kozama)..jinak mi taky prijde ze fotky zmensujou :grinning:
8. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
sun..ja uz taky budu mit pres deset..mozna te predezenu..v pondeli vam reknu :grinning:
8. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
no, byla si stihla, ja vyzrana uz pred tehu :grinning: . uz me to celkem fakt tlaci pod kozama. :confounded:
8. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
holky, ja uz jdu pristi ctvrtek na ko. treba me prcinu ukaze, ale myslim, ze ne. mam takovej kalendar otacivej o tehu. a podle neho bych mela mit dalsi UTZ az v lednu. neni to zase nejakej velkej? nebo normalni u sve dr.? ta moje ma takovy siditko UTZ. kamoska ma dr., ktera ji dava z kazde ko na flesku mimiska. takze ho ma porad na videu. a ja 3 foto. :confounded:
8. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
mabe..kolem 30tt by mel byt utz velkej :wink:
8. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
aha, tak to bude ono, takze me tedka malou neukaze. urco se zepta: hejbe se? a prohlidne me.
8. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
holky tak ja mam na moj tyzden mega brusko :grinning:
ahojte zlaticka moje zasa som sa konecne teras zastavila a le robim este veceru
8. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.