• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni, ja si myslim, ze vedes. :wink: :grinning:
8. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
holky, manza je na ceste, jdu delat ty buchticky se sodo. prijdu kolem behem ordinace. :slight_smile: jinak vyuziju, ze je manza se mnou, pokud teda neusne. v 20h jde na basket.
8. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
No byla tu jen chvilku, car já jdu zítra na tu internu a vpátek na ko, mě teda dr malýho ukazuje dycky.

nějak mě rozbolel podbřišek .
8. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Kočky, hodila jsem břuch :grinning: a nějaké nové věcičky :wink: Omluvte kvalitu, blbé světlo a foceno mobilem :sweat_smile:
Car, takhle nějak vypadá tank :grinning:
8. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
mabe..tak zatim papa a ukaz se vecir :grinning:

mona..ahooj

mne taky ukazovala drv vzdycky ale posl.dve kontroly ne :angry: :angry: :angry: (chodim po trech tydnech)
8. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
luci--aj ta vedem s bruchem a to som 25tt :grinning:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
lucinko,vzdyt mas krasny brisko..to my zkresluje jak fakt roste hned pod prsama ..a mas krasny vecicky-nakupujes u vas nebo pres net?
8. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Car, děkuji :dizzy_face: ale já se fakt začínám cítit, jak vepřice :grinning: Kupuju většinou přes net :wink: To, co jsem fotila dneska je všechn z netu :wink:

Ahoj Mona :slight_smile: ty máš bříško parádní, to je fakt :grinning:
8. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
holky ja ho mam niaky velky :sunglasses:
8. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
luci-no pravje doteras som vobec nepriberala skoro ale brusko rastlo a teras som za posledny tyzden pribrala skoro 3 kila :unamused: takze uz mam navrch 7 kilo
8. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
luci..chapu jak se citis..clovek kdyz neni zvykly byt jak sud,tak na sobe citi jen par kilo a prijde si jak velryba(tak je to u me teda)ikdyz nekdo rekne ze brisko neni velky,ja si prijdu jak pred porodem :grinning: ..no a bude hur
8. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Car, taky tak :grinning: Doky mi minule říkal, že nemám tělo srovnávat teď a před těhu, že to hodně těhulek srovnává...Ale já se obávám, že už to nebude nikdy jako před těhu :confounded: Já mám zatím jen 5kg nahoře, ale vypadám na víc...to mi říkala i rodina o víkendu :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Holky teda ty ořechy to je hnus vyloupla jsem tak půl kila už jsem hotová teda. :grinning:

Luci tak já mám už všechno jen v břichu protože už na začátku jsem se rozjela ted se mi dělají strie na stehnech a zadku. bříško zatím v pohodě.
8. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Suny, já jsem ráda, že už ty ořechy mám za sebou...jsem t zoho měla zničené prsty :confounded:
Já mám strie na zadku asi od 15ti, nikde jinde ne...A kde se Ti dělají na stehnech?
8. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
luci..no me to jde prave i do prdele ,stehen a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a taky se bojim jak se to srovna a jestli,ale uelam pro to co budu moct po porodu :grinning: (teda az se vse trosku uklidni)
8. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
No to já ty moje malinký hnusný nehty mám ještě hnusnější teda. jiank ještě mě čeká pytel ale ten nechám na jindy. furt do toho čučet a tak to se mi nechce už.

Luci jako na bokách zvenku je to hnus a to se mažu tak já nevím no. takový červený jizvy ale docela velký tka to nechápu když se mi to všechno už dává do břicha.
8. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Jsem se ptala ségry a ta mi říkala, že teda nejvíce popraskala až v porodnici :rolling_eyes: A říkala mi, že si mám s sebou vzít krém na strie a hlavně jelení lůj na rty, že je měla po celou dobu po porodu hrozně suché a rozpraskané...
8. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
No to jsem slyšela už taky. luci kdy si budeš balit věci do porodky? jo a jak přesně jsi těhu já jsem asi teda nějak s tebou. si myslím teda. :grinning:
8. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Suny, já je budu mít nachystané asi už v únoru :grinning: Ségra si je nabalila měsíc před porodem a říkala, že byla klidnější...nakonec rodila den po termínu :slight_smile:
Dneska jsem 26+6 (27tt), takže ve čtvrtek začínám 28tt :wink: Se na to zeptej dokyho, jak to přesně máš, ať Ti to napíše do průkajdy :wink:
8. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Car jeýžiš a to si dáš na sebe??

No já luci budu balit taky v únoru a bude to. já se musím mrknout do té průkazky vydrž a písnu ju?
8. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
car, vypada podobne jak ten muj, takze je krasnej :grinning:
ja chci poradne balit az to na me prijde... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
tak manzovi jsem dala buchticky se sodo. ze zbytku pudinku jsem udelala pohary tri s piskotama. nadobi umyto. takze tedka setrvat do 18h na basketbal.

suny, ja su asi uplne blba. pochopila jsi, jak pouzit ty kupony z DM? Na jednom kuponu jsou dva vyrobky. muzu to roztrihnout a pouzit vzdy jeden nebo jak? cetla sis vrub?

moni, budes mit poradnyho chlapaka :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
sun..no n sebe po porodu,vis..jeste budu hledat..je pry dobry koupit naky stahujici pas a dat ho co nejjdriv po porodu jak to jen pujde-pomuze to brisku se vratit zpet
8. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Car, to vypadá hodně dobře, ale já bych pak potřebovala něco, co by mě vymodelovalo až ke kolenům :grinning: :grinning: :grinning:

Suny, koukni ke mě do alba, hodila jsem bříško :wink:
8. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
luci, pekny brisko. :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Mabe nečetla ale jo na každej obrázek sleva :grinning:

luci už jdu na to, i na bříško i na průkazku vydrž ještě si udělám čajdu a jsem u vás
8. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
luci,ja po porodu normalne koupim naky stahujici kalhotky(ty s nohavickou-aby byly i pres boky)-ale az se to dole zahoji :sweat_smile: ..no a ten pas prave chci nasadit co nejdriv,ikdyz to bude asi ze zacatku nic moc prijemny na bolavy bricho ale prekousnu to,nechci mit mega lavor vytahanej :sweat_smile: ..

maji..a jakou myslis velikost ze mam vzit?M nebo L?a sedi dobre?
8. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
ja vim, ale muzes si precist ten rub? nejak to nechapu, jdu uplne blba. :grinning:
8. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak jsem koukala do těhu průkazky a on to dr počítá asi podle ms takže jsem dneska 27+0, neva snad bude všechno ok.
Mabe četla jsem si ho jasný můžeš použít na jeden výrobek jeden kupon nebo dva??? se zeptej.
8. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.