• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun a co ti pise k utz?kdyz ti ho dela pokazdy tak tam musi psat cemu prcek odpovida podle utz
8. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Mě naposledy psal 16.10. k utz že tp se mění a že jsem ten den v 21tt a od té doby tam nic nemám no chápeš to??
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
ahaaa..hmm tak to netusim..
8. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Mabe, děkujííí :dizzy_face:

Car, taky koupím ty kalhotky i ten korzet :wink: No, příští týden jdu na alergologii a doktorka mi bude psát zprávu pro gynďaře, možná budu kvůli tomu astmatu rodit císařem, ale já bych raději přirozeně, budu to s ní muset probrat...se mi to teď v těhu zhoršilo...ale kdybych rodila přirozeně, tak by možná stačilo, že by mi jen něco píchli...uvidím.
8. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
no to já taky ne se ho v pátek zeptám jeslti na to nezapomenu. a bude ale budu to počítat zatím podle ms
a uvidím lepší když bude malje větší než menší a já budu žít v domění že je to jinak a když sjem se ho minule ptala kolik tak malje může vážit tak řekl že je to ještě malinko
8. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Mabe čtu si to a já chápu na jeden výrobek jeden kupon ale zas tam píšou že hodnota je jako ty dva kupony dohromady, zkus se zeptat nebo já ale jdu ve čtv až do drogišky.
8. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Luci krásný bříško ale takový malinký mě příjde už abych měla ten kablík a vyfotila co všechno máme plus břuch.
8. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Suny, děkuji....mě přijde obrovské :grinning: Už bych to tvoje taky chtěla vidět :wink:
8. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
luci a korzet vemes pres net?kalhotky koupim az po porodu-lip vyberu velikost az budu videt jak vypadam :grinning:
a jakou vel.vemes korzet?..a hodne se ti to zhorsilo?
8. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Luci no to neboj já ho tam dám.

Jinak kamoška má astma jak kráva a rodila normálně :grinning:
8. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
ehm, ony se delaji stahovacky az po kolena jak je tu nekdo chtel :wink:
8. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Suny, fakt? Tak to bych mohla rodit taky normálně :slight_smile: Záleží, jakou napíše doktorka tu zprávu gynďaři, on ji po mě chce...

Car, já ho budu kupovat asi přes net...no, záleží, kolik do porodu přiberu, jak na tom budu centimetrově a podle toho ho koupím :wink:
8. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Majííí :grinning: to jsem byla jáááá :grinning:
8. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
No ona má velký astma a rodila 30 hodin normálně a malej měl 4 kila chudina.

holky já asi budu po porodu nosit skafandr.
8. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning: skafandr, mě pobavil :grinning:

Teda 30 hodin? To je mazec :confounded:
8. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
luci, az budes v Shopping parku, mrkni se do Lindexu, maji tam celej stojan stahovacek, ja jsem si nemohla vybrat.. :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
luci..ale dyt se nemuzes ridit cm s briskem ne.dyt po porodu taky splaskne o neco..

maji jakou myslis tu vel?
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Maji, díky za tip :wink: určo se tam podívám...jak se ti to nosilo?
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
maji..a ty uz sis taky poridila poporodni stahovacky?
8. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Luci no aji s tou helmou protože jebáky mám na držce od začátku těhu a ne to zmizet.

stahovačky mě nepomůžou to chce vymizet celá nějak. horší to bude pak v posteli s manželem asi budeme zhasínat. :grinning:
8. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Car, no právě to budu muset nějak odhadnout...ale spíš počítám s tím Lkem.
8. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
carcul, ja nevim, ja mam 34/36 a vetsi kupovat nebudu, narvala se do toho aj kamaradka, ta muze mit normalne tak 40.. :grinning:
luci, dobre, akorat bych potrebovala normalne jeste o cislo mensi a to nemeli...ale aspon me to nutilo chodit rovne a nehrbit se (kostice zapichly pod prsama fakt nic moc) :grinning:
car, kupovala jsem je pred svatbou (mam pas), ale nakonec jsem vyuzila jen parkrat na nejakou akci nez jsem otehotnela :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
teda neni specialne poporodni, ale rozdil v tom teda moc nevidim :wink:
8. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
ježiš maji co je to za velikost tu jsem měla za základce :grinning:
8. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
no a sla bych asi spis do pasu, pokud vas smiknou nebo se natrhnete, tak stahovaci gatky na sobe fakt nesnesete... :wink:
8. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
:grinning: maji nesttraš se šmikáním ježisi teda se začínám upolně bát a to ju jako pak budu mít od prs po záda??
8. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
suny, no me prijde normalni, ne? :grinning: ale je fakt, ze kdyz jsem prisla do obchodu s tim jestli maji stahovacky ve vel.34 tak na me hledeli jak na debila :grinning: zlatej Lindex, tam mysli aj na hubeny s povislym brichem :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
suny, klid :grinning: co budes mit od prs po zada? nechapu... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Maji no to je velikost tu má bekhemová ne??? :grinning:
8. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
suny, jejda, ja se vam jeste nepredstavila kdo jsem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.