• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji..tak ja pocitam urco ze koupim pas...a stahovacky az se zahojim :sweat_smile: az za cas
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Jééé ahoj viktorko co dělá david, má trening nebo natáči reklamu???? :grinning:
8. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
no david se zrovna promenaduje uplne nahatej po byte...ale nezaviddte holky, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Maji tak ho zrovna ne kdyby se ti tam poflakoval takovej bruce willis tak asi trochu žárlit budu :grinning:
8. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
maji teda takova slavna a pochlubis se az ted :grinning:
8. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
suny :grinning: :grinning: :grinning:
carcul, to vis, nemuzu hned zverejnit kdo su :grinning: :grinning: :grinning:
hele holky, potrebuju rychlou, dobrou a levnou inspiraci na zitrejsi obed...sup sem s napady...
8. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Maji, krupička?
8. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
car to je bordel co? to je ten net nevíš s kým si píšeš :grinning: :grinning:

čočku na kyselo, chleb a párek, koprovka, čína, zemlovka, bramborová kaše a ryba na másle stačí????
8. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Suny...teda :grinning: to je teda dobrot :grinning:
8. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
holky jdu zadelat palacinky :confounded: se mi nechce
8. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
no jo na všechno mám chut krom žemlovky nebo ještě špenát ten je taky rychlej. :grinning:
8. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
car jéééé, kdybych měla marmošku tak sjem je dělala taky ale asi budu i tak zítra.

A ztíra udělám rizoto asi
8. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
hm, spenat mam v mrazaku, to by slo a k tomu vajco a brambory...dobrej napad, diky suny :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
maji no není zač, a když mám něco vymyslet pro sebe tak mám zatmění mozku :grinning:
8. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
no a ve ctvrtek bych mohla udelat buchticky s kremem...potrebuju se zbavit kvasnic :grinning:
8. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
no vidíš to je dobrej nápad, teda šikulka.

Holky mě dneska pobolívá v tom podbřišku to je divný ne?
8. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Maji, jak děláš ty buchtičky? Já jsem na kynuté těsto levá... Já mám dvě droždí...bych je taky mohla spotřebovat :wink:
8. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
luci, ja je jeste nedelala :grinning: pockej pridam recept, vypada dobre, jen bych trochu zmenila pomer buchtickyXkrem :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
holky bych buchticky taky mohla udelat nekdy..ale ete sem je nedelala jsem na to jak lucka :grinning: ..tak sup hazejte recepty :grinning: ...

sun..my je budem mit s tvaruzkem a jahudkama a na to slehacku :grinning:
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
carcul, zvlastni chute...tvargle se slehackou... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
ja je snad pujdu upict uz na zitra, takovy chute jsem si nadelala, ze tu malem slintam :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Maji, jsi zlatko...děkuji moc :dizzy_face: No, zkusím to, ale jak říkám...moc se mi tyto kynuté buchty nedaří :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
luci, tak pokud ti dobre vzejde kvasek, tak na tom neni co zkazit :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
jo jeste jsem cetla ty komentare k tomu receptu a prej je ten krem moc sladkej a buchticky malo, tak bacha :grinning:
8. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
no tak dnes udelam prd, musela bych si umyt tu hromadu nadobi a to se mi fakt nechce :grinning:
8. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Maji, díky za info :wink: Asi je zkusím ve čtvrtek nebo v pátek :wink: Zítra mám v plánu zapečené makarony se smetanou, anglickou a balkánem :wink:

Car, jedu k Vám na véču :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme si teď dali buchtu s meruňkama a na véču si plánuju dát párek v rohlíku :wink:
8. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Maji car myslela palačinky s tvarohem a šlehačkou. :grinning:

ted jsem snědla rohlík se sýrem a okurek. mnam ale ještě mám na něco chut tak vůbec nevím co si mám ještě dá. chtělo by to brambůrky ale ty jsou mastný a nezdravý.
8. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Suny, to já si taky vždycky říkám a pak je stejně sežeru :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
no já luci nevím co všechno dneska můžu jíst víš když jdu zítra na tu internu nevím co mi tam můžou dělat co by třba mohlo něco ovlivnit víš??

já dneska jako sladkýho měla hodně, jako lázenský oplatek a 8 čtverečků čokolády. :wink:
8. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.