• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, taky sis to mohla zapnout. :wink: byly fakt dobri. tedka uz jenom ordinace.
8. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
mabe ale u ordinačky tady budeš,?? no mě basket moc nebere.
8. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
asi si na ni lehnu, nejak mam dneska jakoby plny bricho a to sem toho moc nesnedla. mozna jak se nase princeznicka posouva nahoru nebo ja nevim.
8. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
možná jo no je to už trochu náročnější když ti mimísci rostou.

mabe ty jsi ještě tu a z brna nevíš kde jsou dobrý masáže lávovýma kamenama??
8. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
lavovy kameny nevim. :unamused:
8. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
a nějakou jiniou dobrou masáž enbo kde jsou dobří víš já to chci mamce na vánoce ale to jsou pálky jako
8. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
no, ja chodila jeste pred tehu k jedne fyzioterapeutce. ta se na ni podiva komplexne a rekne, co je potreba. dela banky, sice toho mam moc, ale je vyborna. je teda treba, aby tam mamka pak sla jeste nekolikrat. jedna hodina 450Kc. je fakt vyborna, teda aspon se me tak zdala.mrkni http://www.masaze-brno.eu/
8. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak tam byla loni kamoška a říkala že hrozný tak já neívm.
8. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
mamka chtěla ty lávový kameny.no ale celková je za dvanáct stovek a to je moc no
8. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
aha, tak to radsi tam neobjednavej. ja jsem byla teda spokojena.
8. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
jupi, kvasek vykvasil, jdu zadelat testo :grinning:
8. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
maji tedka????

mabe ale to je věc názoru no, třeba tam spokojená bude no
8. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Maji, pak napiš, jak se to povedlo :wink:
My jsme teď povečeřeli a je mi těžko :sweat_smile:
Holky, jdu dát sprchu...zatím :wink:
8. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
suny, jj, rano jdu k te kadernici a buhvi kdy se vratim, tak zitra budu dodelavat jen ten krem na ne :slight_smile:
luci, to vis ze dam :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
luci,te cekam na tu vecu.. :grinning:

uvareno,zameteno,pradlo poveseny,nadobi umyty :grinning:
8. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky já tu zas padám, motá se mi hlava, srdíčko může vyskočit. chvílama necítím nohy. motá se mi hlava to je mazec nevímco to je a já jsem sama doma. ty jo teda to sou stavy
8. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
sun,kdyby ti bylo hodne blbe volej hned manzilka..a ted si lehni radsi
8. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
no já mu volala tak snad dojede brzo včera mi bylo taky tak car já mám strach nevím co se děje. asi tlak zas

si pořídím ten tlakomer
8. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
sun..no me je ted zle kazdou noc ale srdicko to nee...sun tak se zeptej zitra dr radsi
8. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
car jak zle??? no mě spíš buší protože mám strach chjo co to je? bojím se ale asi je to ten ttalk
8. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
jejda holky vy jste toho napsali od dvou hodin. :sweat_smile: ...vy jste teda drbny :grinning: :grinning: :grinning:

Já byla nakonec i v tom škaredém počasí na těch trhách, od kamošky tatka má stánky, tak jsme se tam pěkně nažrali doslova :grinning: ..Malý zase tancuje, takže je to někdy nepřijemné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
mona..jee tak to jste se meli :grinning: :grinning: :grinning:

sun..bóli brisko,je mi na zvraceni zaha uz nepali ale snad hori,ataaak..proste asi slizavam ty nevolnosti tretiho trimestru..proste mi je celkove blbe..ale tak beru to jako tehu problemy,mohlo by byt i hur..kdyz naky tehulky musi jen lezet a nebo jsou celou dobu v nemocnici atd..tak jsem na tom milionove..dokud mala o sobe dava vedet,tak mi nic nevadi :grinning: ale zacinaj ty stavy vecer nebo v noci..a rano dobry
8. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
no tak mě je blbě tedka a vůbec to nepolevuje a začínám panikařit, že umřu.
8. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
sun..tak volej manzu a at te hodi k dr
8. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
já nevím no snad už dojede brzo, ale ty jeho směny to je mazec tedka před vánocema
8. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
carcul jojo bylo to fajn a to jsem neutratila ani korunu :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky mě taky není dobře, stála jsem asi 3 hodky na nohách a mám děsné křeče v bříše a žáha je fakt hnus. Ale taky s tím nějak bojuju a říkám si, že ještě chvilku a malý už bude mezi námi. Ale šly jsme do toho, tak to musíme nějak vydržet, však nikdo neříkal, že těhu je pohádka:grinning:.
8. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Mony to ne ale já mám o malýho strach víš abych něco nezanedbala nebo tak jsou to takový návaly až hrůza no. a serou mě ty směny manželovi protože ted je v práci od rána do noci a když je mě tak blbě tak na to seru a budu asi u našich bývat protože už měl být doma a prdí na mě.
8. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
holky, me je zle :sweat_smile: je mi hrozne blbe od zaludku a boli me bricho :unamused:
8. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
maji to je ten kefír
8. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
suny, mozna, ja krava jsem to zajedla jeste parkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.