• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
kde jste, to me tu nechate ubohou umirajici samotnou? :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
ne mají já tu umírám s tebou
8. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
co, tobe taky neni do zpevu? :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
mona..presne tak,rekla jsi to spravne.. :grinning: :grinning: :grinning:
a kdyz je ouvej,pockam a kdyz mala kope,tak si rikam ze je v poradku a je to jenom tehu problem :grinning:
8. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
no dyt tady omdlívám kapoš na hlavě a manža před hodinou řekl za chvili jsem doma pěkně na mě kašle jako. dkybych tu chcípla tak je mu to asi jedno.
8. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
aha, ja to nedocitala tak mi to nejak uniklo :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
jo maji v pohodě, tak manžel volal ze do hodiny je doma to tady zakalím nevím jeslti nepojedeme do špitálu
se bojím o malýho neívm co to je takovej stav už druhej den fuj a chvílama jako necítím nohy.
8. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky, co je to za večer? Mě se udělalo taky zle...Jsem se osprchovala a pak mě začalo bolet břicho, ale úplně dole, takové hnusné intenzivní bolení...jsem si hned vzala magnesko...já mám pocit, že už jsem na něm závislá :rolling_eyes:

Suny, myslím na Tebe, drž se...
8. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
luci na co to magnezko berete? jako na bolení břicha? to mám a nic no.

díky moc ale na manžu je fakt jako spoleh no takže asi budu volat mamce vůbec nevím co to je, nebo vydržet do zítřka na tu internu nevím. ale je mě pekelně ais jak včera hnus.

ale malje kope
8. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
luci ty jsi ete nesla spinkat?

sun..at je brzy lip :wink:

holky posl.dobou mivam v noci-pamatujete si jako maly na rustovy bolesti( kosti) tak neco podobnyho..

holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsme horsi jak duchodci :grinning:

maji pekna kombinace-perek s kefirem :grinning:
8. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Suny, já to beru na bolení břicha...mám s tím potíže od začátku těhu. Ale maličký taky kope, takže to musím vydržet...Snad bude ráno líp...
A kdy teda ten manža dojede? Nezkusíš si lehnout a zaspat to?
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
car no to jsi vystihla fakt, nebýt mě to blbý tak jedu do špitálu fakt. ale malej kope a josu to návaly chjo teda. nesnáším manželovu práci a ž začnu rodit tak bude první práce a pak já. :angry:
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Car, ještě ne... :wink: Jaké byly palačinky? :grinning: Ty jsi zlatá, že jsi na mě myslela :dizzy_face:

Suny, hlavně se nenervuj, to ti nepřidá...klid a třeba zkus pravidelně dýchat a vypít sklenici vody. Já bych Ti tak ráda poradila, ale fakt už mě nic nenapadá :frowning2:
8. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
luci v 23 a to měl dojet dřív už na něho kašlu fakt. jako, jsem se ještě do toho nasrala. a já debil mu tady vyvařuju a on není schopnej přijít dřív ž etady padám na hubu. snad to vydržím do zítřka a to povalíme na tu internu a všechno jim tam řeknu tak uvidíme.
8. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
luci já to měla tak i včera no asi fakt tlak co já vím vodu už mám vypitou asi litr nohy nahoře otevřený okno dýchám ale chvílama mám pocit že sebou seknu.
8. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Car, já si na ten růst kostí nepamatuju :confused: :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Suny, možná máš kolísavý-jednou nahoře jednou dole...ale to se dá řešit. Zítra tam jdeš hned ráno?
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
nee jdu tam na půl 12

tak to snad vydržím no nebo nevím co s tím.
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Suny, dopoledne Ti uteče a pak Ti doky poradí a řekne co a jak...Hlavně se fakt nenervuj, vím, že Tě manžel štve, já bych byla taky vytočená, ale pokud Ti je zle, tak si nedělej ještě hůř...
8. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
luci..no oni to maji deti co rychlejc vyrostou..proste je to tomu podobny-mi treba zacnou bolet hrozne klouby,kosti(pride mi to divny-ale mam takovej pocit) i treba svaly..a hlavne kolena to je bes(mam jedno operovany a druhy mi chteli kdysi kuchat taky)...jinak palacinky byly dobry,jeste zbyly tak muzes zajet :grinning:

sun..rada bych poradila ale nevim jak na tom jsi,takhle se to neda posoudit pres pc
8. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Luci aspon si tím zvednu tlak.

car dík moc já to snad zvládnu malej kope až mi nadskakuje břuch tak ten je snad ok no.

Nic holky já si valím lehnout a uvidíme ráno no. papa
8. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
sun..tak to zkus zaspat jak rdila Lucka a zitra ti dr rekne
papa sun a drzim palce
Suny, dobrou a hlavně, ať je líp :wink:

Car, přišel mi bájo fusak z Lodgeru :dizzy_face: Budeš nějaký kupovat?
8. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
holky já mám tááák na něco ještě chut, ale vůbec nevím na co.už jsem snědla dva pásky čokolády a ještě bych pořát něco do sebe tlačila :confounded: . A pak se divím, že přibírám a mám strie :pensive: .

Suny budu na tebe myslet, ráda bych ti poradila jestli počkat a nebo jet hned, ale nevím jak se citíš. Sama musíš vědět jak je to moc vážný. Ale pokud malý kope tak bych asi počkala do rána. Ale říkám, nevím jak se cítíš....
8. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
uz je mi lip :slight_smile: ale buchticky jsem v zaveru pripalila, takze maji fakt zajimavou chut :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
luciii,vyfot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty lodgerovy jsou kraaasny..no ja beru mininest od teutonie-da se pouzit do autosedacky a pak spodek jako podlozka do sportaku..ale pristi rok budu urco muset koupit..ikdyz jsem premyslela uz letos ktery pak pouziju pristi rok-ale nevim

mona..ja jdu taky na neco dobreho :grinning:
8. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
car, jenže já už nevím co bych do té pusy narvala:grinning:....Holky já budu mít fusák ještě po mě:grinning: vbec mu nic není, já jen doufám, že se vleze do kočáru, protože prý to dost často nesedí. V pátek se jdeme konečně podívat na kočár, přítel si vzal volno :slight_smile: .
8. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Maji, to je dobře...mě magnesko celkem zabralo :wink:

Car, já už ho mám zabalený ve vánočním :grinning:

Moni, já jsem si teď otevřela Florenty :grinning: a asi padnou...jsme se do nich pustili s manžou a pes taky pochtívá :grinning:
8. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
mona a furt mate stejnyho favorita? :grinning:

luci..skoda..tak ho ukaz nekde na netu jaky mas ty :grinning:
8. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.