• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, vydrž...najdu ho :wink:
8. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Luci co to jsou florenty??? U mě zvítězil pomeranč:slight_smile:, musím taky zdravě přeci a přemýšlím, že bych si ostrouhala mrkev. Dostala jsem na ní chut:grinning:

carcul zatím stejného favorita, ale přítel ho ještě neviděl na živo, tak musí pozjištovat technický stav:grinning:
8. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
8. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Moni, to jsou oplatky od Opavie :wink: Dělají čokoládové a s mandlovonugátovou příchutí :wink: Já měla dneska kiwi a dvě mandarinky...
8. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
holky ja si du dat kakao a chleba a rajcatka(aby se nereklo) :grinning:

luci..kraaaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou fakt nadherny
8. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Car, ve skutečnosti je fakt nádherný a velký...je úžasně měkoučký :dizzy_face:
Kakao a rajčátka? To by ve mě dlouho nezůstalo :grinning:
8. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Moni, a kdy budete kočík kupovat?
8. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
no kakao nez trosku vystydne tak uz rajcatka si chleba mam v sobe :grinning:

luci a jakou mas barvicku?

holky,zitra jdu vyzvednout kojici kosilky na postu,pak jsem objednala hadrovy pleny(dvacet a pak naky barevny)a ty plenkovy osusky a dnes chuvicky :grinning:
8. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Car, mám tu první...tu světle šedou :wink:
A kde jsi kupovala kojící košilky, taky si chci dvě objednat :wink:
8. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
http://www.tehotne.cz/na-kojeni/kojici-nocni-kosile
maji super ceny

a ty plenky jsem objednala kikko lux-pry jsou nejlepsi..v kramech co jsem videla tak mi prisly hrozny a slaby..tak jsem zvedava
8. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
holky parada-klube se mi moudrak-jsem ted zjistila :angry: :angry: :angry: a druhej asi taky :angry: :angry: :angry:
8. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
carcul, to je normalni, me s Tobikem vyrostly horni osmicky a ted dolni :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Car, tak to není nic příjemného...já mám naštěstí všechny vyklubané, ale ještě nejsou úplně ve správné velikosti, takže občas mmě zatlačí :confounded:
Díky za odkaz :wink: už na ně mrknu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
luci nevím ještě právě kdy, zaleží jakou barvu si vybereme. Pokud si vybereme jinou než budou mít v obchodě, tak jí nechám obědnat a zamluvit a po novém roce bych si jí vyzvedla. A nebo bych si ho šla zatím zamluvit. uvidíme, jestli bude vůbec vyhovovat.

Já jsem dostala kojící košili jednu a druhou mám svoji na knoflíčky, tak to mi bude stačit. Mám už i kalhotky sitovany, jen jsem dneska nenašla v drogerce vložky po porodu. Holky myslíte, že mi ty kalhotky budou stačit troje?? Vůbec nevím a ty stahovací kalhotky koupím kde?? V drogerce jsem je dnes taky neviděla, já vlastně ani nevím jak vypadají. dneska jsem si koupila bna bradavky mastičku, začinají mě pěkně bolet, tak je budu preventivně masírovat. A o tom mlezivu ani nemluvím, mám pořát mokré trika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
bože to je chyb :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
maji..a delaji neplechu nebo v poho?

luci..mrkni :grinning:

mona..myslim ze dve staci :grinning: do porodky pisou myslim dve..ty vlozky koupis v lekarne..a kde si koupila ty kalhotky?jinak ty stahovaci byt tebou koupim az po porodu-az uvidis jak budes velika :sweat_smile: ..protoze hned je stejne nenavleces..jooo a bradavky by se masirovat nemely-rikala nam to PA ze je to ravovina-ze drazdenim bradavek se podporuje stahovani delohy,coz v tehu je blby..
8. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
ne rarovina,ale kravovina..
8. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
car to je divné, já četla, že se zase mají masírovat, aby byli připravené na kojení. Tak fakt nevím:grinning:...kalhotky jsem koupila normálně v DM. Aha v lekarně mě nenapadlo se zeptat.... tak stahovací až po porodu jo?? Já ted klikla na ten tvůj odkaz a všimla jsem si, že ty kalhotky tam taky prodavají a zaujalo mě tam to body.

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/kojici-body-stahovci-brisko-po-porodu-kod-006/
8. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
ja kojici kosili nemam a ani neplanuju, s Tobikem jsem si koupila jednu na knoflicky, ale vzhledem k tomu, ze kosile nesnasim jsem ju pouzila tak mozna dvakrat :sweat_smile: kdyz uz tak bych chtela kojici pyzamo, ale za ty prachy je mi to lito :grinning:

mona, stahovaci gatky maji v kazdym obchode se spodnim pradlem, nebo uz jsem tu dnes doporucovala Lindex v Shopping parku, tam maji super vyber a maji aj stahovaci pasy :slight_smile:
porodnicky vlozky koupis v lekarne :slight_smile:
8. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
car, vypada to, ze v pohode, ty spodni mam prorizly jen kousek, ty vrchni uz uplne, ale jinak jim jeste hodne chybi, rostou strasne pomalinku :slight_smile:
8. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
Car, je jich tam teda hafo...podle čeho jsi vybírala? :wink:

Moni, já jsem taky slyšela, že by se neměly masírovat :confused:
8. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
mona..budes to mit lepsi po porodu az je koupit..a ted treba koupit naky tenstahujici pas-ktery navleces ikdyz budes dole bolava..

no ona prave rikala ze se to ted rika(nekde)a ze to tak neni..ze telo je uzpusobeny,ze pri drazdeni bradavek(coz dochazi u kojeni a vlastne i proto diky kojeni se lip deloha zavinuje)se uvolnuje naky hormon ktery pomaha k zavinuti delohy a prave rikala ze stejne dite ma takovy tklak,ze bysis musela dat na prso vysavac(s nadsazkou) abys je pripravila :grinning: ..ale ze to pry delat nemame,vubec je nedrazdit pry
8. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
a s tema bradavkama...kdyz to nebudou promasirovany hodiny denne, tak si myslim, ze to nebude zas tak dramaticky s tim stahovanim delohy :grinning:
8. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
maji..ale ja bych stejne musela koupit naky kosile do porodky-ty my tam zrovna nejsou vhodny..a ma mit clovek dve kosile s sebou pry..takze jsem koupila rovnou kojo

luci-pockej hodim ti je sem..jsem si podobnou vyzkousela v obchode a pak tady objednala :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
car, to ti tam nepujci ani nocni kosili? :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
no to je jedno, já si koupila tu mast halvně proto, aby mi nepopraskaly, tak jen když si vzpomenu a budou mě bolet tak si je namažu. Já v tomhle stejně moc poctivá nejsem:grinning:

majo no já ani neslyšela o nějakém stahovacím pásu jen o kalhotkách:grinning:...no jo nezkušená prvorodička :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
mona a co sis koupila? super je bepanthen a da se pouzivat jak na mami tak na mimi :grinning: :grinning: :grinning:
no ja jsem stahovak kupovala kvuli svatbe, pripadala jsem si tlusta...po porodu by me to taky nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
hele holky, chystate se na nejakou extra predporodni pripravu? :confused: ja z toho mam takovy nervy, ze jsem si dnes povypisovala co vsechno chci zkusit a podniknu nalet na lekarnu :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/kojici-kosilka-i-tehotenska-xssmlxl-kod-a1116/

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/kojici-kosilka-i-tehotenska-xssm-kod-a1113/

luci tyhle..

maji.pujci,a ze zacatku v nich urco budu kuli krvaceni..a jinak jsem z my porodky nedostala seznam ete..ale co vim na netu seznamy a holky co rikali(tady na konovi) se tim ridili..vsichni si braly dve kosile,ze to bylo na seznamu..a po porodu mely jejich dokud hodne krvacely

mona...jojo mazani je dobry,ale nemasirovat je..pry nekdo je masiruje i nakym kartackem
8. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
maji..a co myslis treba tou pripravou?

ja chci pit malinik a papat lneny seminko
8. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.