• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..tak nam taky naznacili ale rovnou rekla at to beru s rezervou ze je prcek ete malinky...ale myslim ze sou to dost povery,kamaradka mela u maly nadhernou plet i vlasy a zas jiny holky naopak....zalezi na hormonech..jinak me kdo vidi vetsina tipuje holku,ten prstynek vysel taky na holku-takze je to vtipny....
13. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
mona..prd vyjmka :grinning:
13. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Mony tak to jsme asi vyjímky dvě já to teda ještě nemám jistý.

No to jsem zvědavá co nám teda řeknou ae to si ještě měsíc počkám no.
13. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
No je to taková záhada holky :grinning: :grinning: :grinning:

nic fičím k rodičům tak se mějte holky pěkně, když tak se tu objevím později, papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
sun v tom pripade vim i o treti vyjmce :grinning:
holky fakt si myslim ze se to neda podle toho rict jednoznacne...kazdy jsme jiny a telo reaguje uuuplne jinak
13. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
sun tak ve 12tt pokud to bylo na genetice nebo někde v nemocnici na velkym UTz tak možná ale ve 12tt je to dost nejistý, ono ze začátku tam holka i kluk mají jen výběžek a až kolem 15tt se to dá určit ale třeba má zkušenoasti ale určitě bych nevěřila na 100%. já mylsim že to co mě řeknou v 18tt už bude na 100%, hlavně manžel bude v klidu, ten je s tim posedlej furt co to bude a co mam za tušení :wink: .
na pověry nevěřim vůbec, nejvíc mě dostáváže holky kopou v pravo akluci vlevo :grinning: .
teď jsem na balkon dala vypraný zimní věci tak snad nejsem za blázna :slight_smile: , jen mě mrzí ta nextová bundička :frowning2: a pro holku být prostě nemůže :unamused: . Co se dá dělat, Viki roste a loni mu byla akorát, zase se mě nelíbí když na nich ty věci visí :slight_smile: .
Já právě na manželovo naléhání řekla že myslim že by to mohla být holka a on to vzal jako hotovku, navíc mě něco vyndaval ze skříně a já z dob snažení tam mam čínský kalendář početí a tam vychází taky holka atak jsem mu řekla že to je 50x50 ale on tomu asi věří :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
market...tak treba mu ta holcicka vyjde :grinning:

jinak sun..urco je to nejisty a nemohla ti to rict uz najisto..jen jsem to myslela ze se neda soudit podle pover...
13. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
uvidíme, stejně už je to danný od spojení spermie s vajíčkem :slight_smile: , jen kdyby mě fakt nebylo tak blbě :unamused:, asi mě neni souzeno si těhu užívat v klidu a bez problémů :wink:
13. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky tak my už jsme po obědě a jdeme do hajan, zatím papa :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak podle nějaké tabulky doba početí to taky vychází kluk, jen my dvě s mamkou si myslíme že to bude holka.

Mony a mony ahojky a večer písneme.

Car on říkal že si to mylsí že tam něco vidí

Markét, tak já jsem v tom samým týdnu co ty a nic moc dobře mě taky nebývá no, nevím co si dát na oběd
13. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
moni brou :wink:

sun..dyt jsme si o tom min.psali :grinning:

market,me je taky vecne zle a jsem neschopna neco delat a ted jsem ete naka nachcipla tak lezim..ale za prcka to prece stoji :grinning: ale jinak pohodovy tehu kdo by nechtel :grinning:
13. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
o čem??????
13. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Suny já ani hlad nemam ale musim si píchnout inzulín tak se najíst budu muset. Máme pečený kuře a brambor :wink:
Carcul, to je jasný že to malý za to stojí ale tak nějak jsem si říkala že přece každý těhu mě nemůže být po celou dobu zle a asi bude :wink: , ale zase si řeknu že mimís o sobě dává vědět :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
o tom komu co rekli....a ze to ete neni jisty ze zatim je to jen ze si mysli ze tam neco vidi
13. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Markét a tobě zjistili cukrovku kdy??
13. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky zatim paa
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Car papa
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
No já jí měla v minulém těhu a teď když jsem měla jít na revizi tak dělali předoperační a já v 6+1tt měla vysoký cukr na lačno a tak jsem se hned domluvila a šla na diabetologii a prý je možný že už mě zůstane :unamused:
13. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky, tak jsem jedla az ted a malem jsem zdechla. snidala jsem v 9h a nejak dlouho se to kure peklo. uz na me sly mdloby a bylo me spatne. a pak kdyz to konecne muzu snist, mam zaludek zmensenej a nic se me tam nevejde. takze jsem snedla pulku a pak snim dalsi. a samozrejme ze si pujdu tedka lehnout.
13. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
My jsme opět vstali až ted, a kdyby nám nevolal tatka tak ještě spíme :confused: :sweat_smile:
Ted si dávám ještě obídek a pak si dám něco dobrýho :slight_smile: A koukám na Beana, malého ho to dost baví :wink:
Pak vezmem psa a půjdeme se sním projít.
13. zář 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: tak jsem vás dočetla..uff :slight_smile:
Měla jsem tady rodiče, tak jsme jen jedli a kecali :wink: Dostala jsem chuť na tuňákovou pomazánku :sweat_smile: tak ji půjdu připravit...Prý mám více jíst, že nemám žádné bříško :frowning2: chjo!!!

Mě v 6 ráno vzbudil pejsek, začal zvracet a měl tam i trochu krve, vylekalo mě to, tak jsem to řešila telefonicky s veterinou a snad to bude ok, od rána nic a už běhal i venku...má piškoty a černý čaj...to je jako s dítětem :wink:
13. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
m.on.i., ja jdu taky jeste dojidat ten obed. ale jsem prespana. ach jo.

luci, to je me lito pesana. snad uz to bude lepsi. znam to, jsou bufetaci a pak je jim spatne. :unamused: nase holcicka musela jit jednou i na kapacky - zvracela a mela prujem dva dny.
13. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsem zpět:slight_smile:

Luci chudák maly, určitě to bude dobrý. to ten můj dneska pěkně zlobí už tak 4x dostal, no jo puberta s ním tříská :unamused: ...tunakovou pomazanku?? Hmm tu bych si dala:grinning:..Já za chvilku půjdu péct perníček s marmeládkou, přítel jede na dva dny do Prahy tak at má nějakou svačinku :slight_smile: Jinak s tím bříškem si nedělej starosti, já v poslední době taky slyším jenom kritiku, že mám bříško nic moc, ale každá jsme jiná a každé i jinak rychle roste :wink: .
13. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, děkuji :slight_smile: od rána nezvracel, nemá průjem a ani teplotu, tak uvidíme, jak to bude v noci, ale myslím, že to bude v pohodě...má chudák hlad, ale já mu nic nemůžu dát...musí to dnes vydržet...piškoty a čaj ho moc nezasytí :confounded:
Moni, už jsem s tou pomazánkou snědla dva rohlíky a pořád nemám dost :sweat_smile: Ale musím si dát na chvíli pauzu, jelikož jsem měla i štrůdl, tak aby mi nebylo blbě...Jsem se domluvila s mamkou, že v úterý k ní zajedu a uděláme ten aspik, já na něj mám čím dál větší chuť a kupovat si ho netroufám :sweat_smile:
Mabe ahoj :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
holky z brisek si nic nedelejte,dyt sou holky kterym seneklubou ale vubec do patyho mesice a rikejte si cim mensi tim li(co se tyce strii atd) :grinning:
13. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
luci já tu ještě posledni papriku mám s aspikem:slight_smile:

car máš pravdu:grinning:

Jinak holky dívám se na jména a ne a ne mě nic cvrnknout do nosu, z některých jmen se mi opravdu protáčí panenky, kdo to kdy vymyslel :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Moni, tak sem s perníčkama :grinning:
Holky co říkáte na tuhle kombinézku pro malého? Modrá.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26307851&tab=0
Myslím si, že pěkná,né? A za tu cenu, supér.
13. zář 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
mona :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
ja myslim ze za tu cenu super :grinning:
13. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
moni to nebudou perníčky, ale perník jako buchta, s perníčkama by se mi nechtělo drbat:grinning:

Holky co říkáte na jména k příjmení Zálešák:

Aleš
Štěpán
Leo (Leon)
Tobiáš
Šimon (Simon)

přítelovi se nelíbí Š v křestním, když má v příjmení. bože k tomu přijmení se fakt nic nehodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..libí se mi i ten Simonek.
13. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.