• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, ty jsou pěkné :slight_smile:

Holky, už jsem hotová...páček zítra, dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
luci,dobrou :wink:
8. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
maji já se ted zrovna bavila s přítelem o předporodním kurzu, přemýšlím jestli jít nebo nejít:slight_smile:někdo říká, že je to zbytečné, někdo zase, že ne. Kdo se má v tom všem sakra vyznat :grinning: :grinning: ...A co tě stál ten pás stahovací??
8. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
holky fičím spát...dobrou noc :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
mona..brou
8. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
uz tu taky usinam...
car, no ja jsem se rozhodla, ze budu pit malinik, jist lneny seminko, chci se zeptat v lekarne na homeopatika...a pak jeste masaz hraze, epi-no.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
luci, dobrou
mona, pojd se mnou na lednovej v kastanku v porube :wink: hodina cviceni nebo tanecky pro tehotne a hodina prednaska :slight_smile: pondelky dopoledne..
8. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
jdu taky, dobrou :slight_smile:
8. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

výýýjmečně první:grinning:....Ale kdyby mě nevzbudil telefon, tak určo ještě spím:slight_smile:...Holky já si nějak uvědomila, že za 14 dní jsou Vánoce a já nemám ještě ani dárek:frowning2:...jenom ty dva květináče, ale ještě nejsou hotové. A navíc nevím ani co kupovat :unamused: .
9. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu zatím žiju je mi malinko líp ale šla jsem spát až o půl 2.tlak mi manža měřil půjčil si tlakomer z práce a měla jsem ho normální tak neívm co to bylo.

Mony já taky nevím co kupovat ale vymysleli jsme takový prkotiny takže to budeme mít koupeno hnedka. já se tedka asi nasnídám, ale představa že si vemu něco slanýho fuj tak jdu na nějaký oplatky asi. no a kolem půl 11 jedeme tak se uvidí. jestli teda se mnou budou něco dělati.
9. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
dobre ranko, tak dneska je me dobre. v noci me teda zlobily krize, ale jinak dobry. jo a mala me dala takovej obrovskej kopanec do strev, az jsem se lekla. dopo si asi utru prach a umyju podlahu a hotovo. na obed budu mit tu syrovou macku a upecu si k tomu bramburky. v 16h jdu s kamoskou nacuchnout vanocni atmosku. :slight_smile:

monako, je to tak, za 14 dni. je to mazec. my mame dva darky, tot vse.

suny, no vidis, tlak ok, takze zkus byt co nejvic v klidu, aby si i u dr. mela dobrej tlak.

my asi budeme kupovat samy knizky krome par drobnosti.
9. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj mabe no uvidíme co mi dneska řeknou žaludek mám na vodě ale prostě to nějak musíme zvládnout. malej ráno kopal, tak jsem se uklidnila je to moje sluníčko.
9. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
suny, no vidis, malej te uklidnuje. :slight_smile: jak jsme se bavily vcera o kopani, tak nase princeznicka vecer rozjela rodeo. pred spanim me tak moc kopla, az sem se lekla, co se me stalo. rano na probuzeni sebou taky hazela. :slight_smile: bude to dobry, uvidis. :wink: budu drzet palecky a nervozne cekat az napises.
9. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Mabe tak malá si dává načas ale mě taky kopal vždycky malej víc večer jak ráno a ted už se to tak nějak vyrovnává, dávám si kávenky oplatky páč slanou snídani nemůžu ani vidět.

No já budu nervozní i tak takže to bude se mnou složitý no. ale uvidíme tak od toho tam budu aby třeba něco zjistili, ale třeba dostanu na měření tlaku nějakou tu krabičku co musíš mít pořád u sebe nevím co mi můžou dělat. asi to bude trochu náročnější
9. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
holky já jsem uplně zoufala, fakt to není nic lehkého vymyšlet dárky. Asi to vidím opět na kosmetiku:grinning:
9. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Mony my máme avon pro babičky a sourozence a tak, ještě k tomu sypaný čaje, nějakou knížku, a mamce asi poukaz nebo něco z chir oceli nevím ještě a to je všechno my dva si asi koupíme ten tlakoměr.
9. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
suny, ja mela vanocku. ale tedka mam nejak chut na maso, salam nebo tak neco.

moni, jojo, je to naprd ty vanoce. porad dokola a kdyz ti lidi nic nepotrebuji, tak to je tezky. my budeme vetsinou kupovat manzove rodine knizky.
9. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
mabe jojo přesně. Já hlavně nevím co mému tatkovi, tomu davam opravdu každy rok kosmetiku a už mi je to trapné :confounded: .
9. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak to já po ránu na nic takovýho teda chut nemám. už mám v sobě oplatky dva a ještě bych si něco dala protože v nemocnici na tom vyšetření asi budu hladovět.

Mabe já se těším na příští vánoce to už budou malý třeba trochu vnímat i ty dárečky a tak. :grinning:
9. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Mony já mému tatkovi koupím spodní prádlo od andrie jeho značka. :grinning:
9. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
suny, vidíš? Minule koukal po spodní prádlu:grinning:
9. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Mony no já to vyřeším tímto, jako nějaký trenky jsou příjemný a tak dvoje nebo troje mu bodnou určo. :grinning:
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
moni, my budeme kupovat tatkovi flesku a sluchatka na telku a zaroven do radia.

suny, vem si sebou svacinu. a kam ze jdes do nemocnice?
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Mabe neboj nachystám si rohlík se sýrem :grinning: no a banán a oplatek a vodu na pití. budu vybavená.

jdu na obilnák. jsem zvědavá jako kde tam zaparkujeme.
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
jdu nakoupit. v 10:15 je v telce koncert Karla Gotta - to bude zase parada. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
kolem obilnaku je to blby parkovat, ale snad neco najdete.
9. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Mabe no snad jo spíš aby ty výsledky byly super. já se jdu mučit na záchod. jéééé káju toho asi neuvidím. :wink:
9. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
jééé vy už tu nikdo nejste??
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
suny, ale jo jsme jen brouzdám po internetu co koupit k těm Vánocům. A hlavně jsem chtěla objednat to křesílko od fisher price a hledám, kde mají nejlepší cenu.
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj luci, jak je??
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.