• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak jsem zpet. koupila jsem si arasidovy krupky. :slight_smile: rozhodla jsem se, ze uklizet dneska nebudu. udelam to v patek. musim nabirat silu na mesto. uklidim v patek. jako uklizeno mam, ale chtela jsem umyt zem a prach.
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
ty seš taková rychlá??? to ten obchod máte za rohem ne?? :grinning:
9. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
mam ho 5 mint a je to malej obchudek
9. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ajooo tak to jo. já jsem byla na záchodě a jdu se pomalu chystat o půl jedenácté jedeme protože přes to město to bude asi zážitek jsem zvědavá co mi řeknou už zase nemůžu moc dýchat.
9. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
suny, a neni to treba nervozitou to dychani? bude to dobry!!! :wink:
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
no asi trochu jo nevím ale možná mám skříplý záda nevím snad to nic nebude no.ježiš za půl hodky jedeme bojím bojím
9. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
suny, neboj. bude to dobry :wink:
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
jj snad máte holky pravdu, já tady ty vyšetření fakt nemám ráda nevím do čeho jdu a jak dlouho tam budu.
9. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Suny, jde to :wink: Bolení břicha naštěstí přešlo, ale kde je do večera, že? Budu na Vás myslet :dizzy_face:

Moni, a jaké budeš nakonec kupovat, takové to modré? Já taky vymýšlím, co ještě koupit k Vánocům... :wink:

Čauky Mabe :wink: uklízení neuteče :wink:
9. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
luci, a jakpak te bolelo brisko?

jasnacka, tedka jsem aspon zametla a umyla nadobi. a jeste se objednam tedka k zubari konecne. tato prohlidka me chybi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky tak já se loučím. papa
9. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
suny, drzim palce. :wink: pak napis
9. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
moni, ty odkazy jsou uplne stejny, ne? :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Suny, držím palce :wink:

Mabe, včera jsem celý den měla bolesti v podbřišku a pak mě i píchalo vevnitř v děloze :confounded: Ale dopovala jsem se magneskem a pak bylo líp :wink: Taky mám puštěného Gotťáka :grinning:
9. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Moni, tak to druhé má kámoška, viděla jsem ho v reálu a je super, říkala, že je to bomba na uspávání malého, že neví, co by bez toho dělala :wink:

Já musím jít uvařit, zapeču ty těstoviny...zase přijel tchán, dělají s manžou něco venku...že se jim chce, je tam hnusně :rolling_eyes:
No, a pak se doufám už pustím do toho lineckého...jsem se na to včera vyprdla, tak snad dneska :grinning:
9. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Tak už jsem objednala to druhé:slight_smile:...Kupuje mi to totiž tatka k Vánocům a já to měla objednat, protože on to neumí a u nás v obchodě to stojí 1650,-.
9. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
luci, to bude urco tim, jak se vsechno roztahuje, posunuje a tak. gott to je borec. :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky, už mám těstoviny v troubě a na chvíli si odpočinu :wink:
Moni, tak to máš super, že to dostanete jako dáreček :wink:
Mabe, no snad je to tím...teď v tom třetím trimestru už to nebude asi nic moc :confounded: Viď, Moni? :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
luci, ja se trosku toho tretiho trimestru bojim, co nas ceka. druhej byl nejpohodovejsi. tedka koukam na CT1, je to z roku 1987 a kamoska chodila do tohoto souboru uz. Chodi tam od skolky, tak na to cucim. :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
ja mam brambory taky v troube.
9. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Mabe, já se toho taky bojím, ale zvládneme to a na konci nás čekají ty naše štěstíčka :dizzy_face:

Volala mi ségra, že je venku s prcekm, ona ho musí vozit za každého počasí, jinak jí přes den neusne...a říkala, že je tam zima, takže dneska budu zase doma...Ale plánuju ještě tento týden Shopping, než začnou ty šílené shony před svátkama :wink:
9. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
snad jo. ja su tento tyden nejak unavena porad. :unamused: jestli uz je to ono, ten treti trimestr? nebo je to tim pocasim. ja asi s manzou az v nedeli nakupovani. no nevim, uvidime. nejak neni cas. tedka se koukam na ty lehatka, jestli taky nekoupit. :confounded: rikala jsem si, ze treba by stacila autosedacka. :confounded:
9. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Luci jojo je to fajn...jinak v shopinu už je plno, ani parkovat není kde..takže shony už začly :frowning2:
9. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
moni, nedes me. my doufame, ze se nebudeme muset mackat. ale je pravda, ze pujdem akorat do elektra a knizek.
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Mabe, s tou únavou jsme na tom stejně, ale určo na tom má svůj podíl i počasí :wink:
To lehátko je super, ségra sice taky používala autosedačku i doma, ale říkala, že to není ono, že ji v ní maličký už pak nechtěl spát, tak ho pak stejně brala na ruce a říkala, že to byla největší chyba...on si na to strašně zvykl, teď už má přes 10kg a ségra má v háji záda :confounded:
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
takze lehatko je teda lepsi? uvidime, co nam prinese jezisek a pak se podivam po lehatku. ja sem nad tim premyslela, ze bych mohla malou,kdyz nebudu zvladat nebo neco potrebovat dat babicce nahoru v necem, at ji koliba. babicka nemuze moc chodit. tak bych ju dala ke kreslu a babicka muze houpat. :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Moni, fakt jo? To je děs...no asi pojedem hned ráno přes týden, to snad tolik lidí nebude :confused:
Musíme koupit ještě peněženku pro tchýni, pouzdro na notebook, mikrovlnku tchánovi a nějký šmrncovní šátek pro ségru :wink:
Moni, včera jsem dala konečně nové fotky do alba :wink:
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
luci, ty mas dobry, ze muzete s manzou i dopo. muj je v praci od 8-18h, takze az navecer. :unamused:
9. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.