• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci týýý jo to už je břuch:slight_smile:..krýsný máš pupík a věcičky jsou krásné :slight_smile: .....
9. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Mabe, to jo, ale vždycky to tak není :wink:

Monííí :grinning: já si taky myslím, že už mám buben :grinning: Děkuji :wink: :slight_smile: Ségra mi o víkendu říkala, že mám větší břicho než měla ona :sweat_smile:

Tak jsem vyndala těstoviny a budu čekat na pracanty, až to venku dodělají a můžeme se najíst :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
luci, s cim to mas zapeceny? ja cekam na bramburky. jeste tak 10 minut.
9. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mabe, já jsem zapekla makarony se smetanou, balkánem a anglickou :slight_smile: Už se na to těším :grinning:
A ty si pečeš jen tak brambůrky a dáš si k nim tu včerejší sýrovku, že? Taky bych mohla někdy zkusit, jsem to ještě nedělala :wink:
9. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
hoky fičím si pro dopis na poštu, zase něco od policie:frowning2: bez tak kvůli toho auta. Snad to budou alespon dobré zprávy, když se od rána nedaří. A pojedu nakoupit, nemáme už co papkat. :confounded:
9. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Moni, tak ať se daří :wink: A pak se ukaž :slight_smile: pááá...
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
luci, presne tak. ted jsem dojedla opikacky s tou syrovou mackou se sunkou. byla to lahoda. snad se v tom meste odpo nepo.... :grinning:

moni, ahoj.
9. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak ja taky vypinam. jdu si dat trosku cokoladky a hura do postylky. :slight_smile: ukazu se az vecer.
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
nazdarek, zdravi vas cerstva patnactka :grinning: posledni dve fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=389574&vReferer=
9. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mabe, dobrou :dizzy_face:

Maji, ty jsi kóča :dizzy_face: Parádní střih, já ho mám taky...i když teď už to mám přerostlé :wink:
9. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak jsem zpátky. chjo :frowning2:
9. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
To lehátko mám už doma a je to fakt super doporučuju.

Maji krásný vlásky.
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Suny, tak jak? Jsem napjatá....
9. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luci tak příští úterý jdu na krev a moč a pak čekat na výsledky.
Dneska ekg v poho , plíce v klidu prý. ale tlak mě naměřil 126 na 88 a prý aby byl malej dobře vyživovanej tak je hranice max 85 takže ještě mi to naměří jednou a valím do špitálu nebo prášky. ale že jsem v pondělí měla 105 na 75 tak na to nic neřekl jsem z toho smutná nevím jestli malej má hodně výživy moc se bojím.

mám si ten tlak měřit a dkybych ho měla hodně vysokej tak valit do nemocnice. zas týden čekání se poseru fkat. to jsou zprávy na hovno
9. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Suny, nezlob se, internet stávkoval :angry:
Já mám tlak vždycky trošku vyšší a zatím mi doktor nic neříkal...ale asi víc, jak 130 na 85 jsem neměla, mrknu pak do průkajdy. A co Ti ještě říkal na ty nevolnosti, co tě přepadají?
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Luci mě taky nějak ten net trochu blbne tak dobrý. :slight_smile:

No že se prý to tělo ted rozhoduje jakej budu mít tlak teda tak já netuším. moc se bojím každej říká klid ale to nejde mám strach. máme doma půjčenej takovej ten ruční tlakoměr.ale nevím jak teda měří protože jsem si ho měřila a přeed hodkou jsem měla 126 na 72 a tedka 140 na 85 tak fakt jako nevím.
9. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
ted jse se koukala, ze jsem minule mela 125/85 a rikala, ze tlak je uplne v poradku... ja nevim suny, prijde mi, ze to moc prozivas, vim ze mas strach aby bylo mimco ok, ale timhle to delas horsi nez to je..a kdyby neco hrozilo, tak si te nechaji v nemocnici a rvou te praskama :confused:
9. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
maji, paradni strih :wink: . moc ti to slusi.

suny, tak zatim i kdyz to tak nevypada, tak je to dobry. pustily te jeste domu. jak pise maja, snaz se co nejvic byt v poho. fakt si vubec tim stresovanim nepomuzes. zkus se nejak zabavit do dalsi ko. nejakou cinnost, treba vymysleni darku, vybavicky, ja nevim. vim, rika se me to snadno, me nic neni a nemusela sem jit do nemocnice, doufam, ze chapes jak to myslim. ted mysli na mimiska, snaz se byt v klidu. zatim to neni kriticky a snaz se, aby nebylo. :unamused: bude te to stat hodne sil, ale zvladnes to.
9. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Maji prožívám jsem stresmen od malička. :grinning:

Mabe taky sis prožila dost oproti tobě je to prkotina jáse bojím jen o malýho ale jak mám doma ten tlakomeěr tak se furt měřím a je to na prd si myslím no. no podle všech ostatní ch je to nromální tlak mě vy nervoval dneska na té interně že se malýmu nedostává jako výživa no.

Jinak mě druhej den pobolívá v podbřišku a mám takový trochu malinký křečíky v bčichu ale malej docela řadil před chvíli tak snad to bude tím nebo nevím už.
9. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
suny, nic neni prkotina. naprosto chapu, jak to prozivas. jenom se snazim rict, ze pokud te pustily domu, tak to neni uplne katastroficky, ale mela by ses snazit se nejak zabavit, aby si tolik na to nemyslela. malej to citi a aby si zbytecne nemela tlak zvyseny. to pobolivani bude urco roztahovanim. malej si dela mistecko.
9. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Mabe děkuju, asi jo no. ty jo já jak mám ten tlakoměr doma tak to je mazec protože se furt měřím a jsem vystresovaná tak mě to ukazuje uplně blbý hodnoty. holky co mám dělat???
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
nekam si ho zamci nebo dej na hur pristupne misto. takovyhle mereni nema cenu. akorat se vynervujes.
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
no toj o každopádně já sjem debil kterej si to bude měřit furt navíc prý to je to jen orientační tak já neívm jestli si to nebudu měřit až večer ale i tak jakmile vím že se bude měřit tlak tak ho budu mít vysoký protože se budu bát že mě vyskočí. :frowning2:
9. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
suny, presne tak, spravne si to uvedomujes, jeste s tim neco udelat....
9. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
holky, dovolte me se vyzpovidat. tedka volal muj zastupce z prace. ma moje heslo do PC. sere me to, ze nema prevedeny lidi pod sebou a hrabe se me v PC. a dalsi vec, zepry s sefem resi navysovani penez a tak. hlavne ze sef na zacatku rikal, ze pul roku ma zkusebni dobu a ja tuto dobu budu mit pristup k platum. on ne, radsi. a tedka to spolu probiraji. do konce ledna se ma delat osobni ohodnoceni a sef minuly tyden se me ptal, jestli bych neprisla prvni tyden v lednu a nepodivala se na to. a najednou to chce resit do konce roku a me nedal vedet. tak sem rekla zastupci, at se zepta, kdy to ma teda byt a ze ja prijdu a budeme to delat teda spolu. ty lidi znam 4 roky a on 3 mesice.
9. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Mabe nezdá se ti ten tvůj šéf nějakej divnej? to trochu řeší za tvýma zádama se mi to teda nelíbí.
nechápu to, ale já být tebou tak si s ním promluvím proč to teda řeší s ním když chtěl s tebou a tak no. a na tvůj počítač já neívm co tam všechno máš ta moje nástupkyně je taky na mým ale to je asi něco jinýho nevím
9. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
suny, on to takhle dela od zacatku. kdyby se to netykalo "mych" lidi, tak me je to jedno. ale jedna se o jejich penize. nastesti ten zastupce to PMP neumi, tak jsem ho presvedcila, at me da vedet, ze to udelame spolu. no, mam tam platy mych lidi, ale to uz asi tedka stejne vi, ten muj zastupce. ale potom v tom systemu hodnoceni jsem i ja. takze muze videt muj plat a tak. a to se mi nelibi. takze reknu sefovi, kdyz uz ten muj zastupce dela vse, tak at ty lidi preradi pod neho. nejhorsi je, ze ten zastupce je na hovno. ale je to chlap, tak to sef omlouva. vsichni na neho nadavaji, moji lidi ne, protoze si delaji co chteji. zadna disciplina, on vsem vyhovi jako kamarad, ale to nejde v te firme. :unamused:
9. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Mabe to by se mi nelíbilo má to vědět jen šéf a ne nějaká náhrada teda. :angry:

a s těma lidima tvýma vycházíš? tak se optej jak ho berou, a jeslti ho neberou tak stojí za hovno promin mi ten výraz, no jo chlap omlouvá chlapa teda. a ty lidi sou ted pod kým??
9. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
no prave. on zatim nevi, kde se da na to divat v tom systemu. prave rikal, ze se na to musi podivat, tak jsem mu rekla, ze chci byt u toho.a on to vzal. nastesti. zitra bude mluvit se sefem zase kvuli penezum a zepta se, do kdy chce mit hotovy to ohodnceni a pak me napise smsku. takze tam pujdu pristi tyden a udelame to spolu. zaroven si vymazu veci z meho PC osobni. ty lidi mam v systemu pod sebou. dovoleny, propustky a tady to ohodnoceni a muj PC je pod jednim heslem, jeden pristup. on zatim vyuziva jenom ty dovoleny a propustky, ale vlastne ma heslo do vseho. mozna uz se me do PC podival, ja nevim. :unamused: sere me to a sere me, ze sef je slepej. on si teda pry taky na neho stezuje a je z neho na nervy, ale jak ho vsichni zname, tak podporuje chlapy. mely jsme 1,5 roku mistra na lince, kterej delal hovno a tak dlouho vydrzel, sef to vsechno vedel. proste chlapy sobe. :angry:
9. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
nemelo by me to rozcilovat, ale kvuli tem lidem me to stve. kdo zastupci poleze doprdele, tak by mu dal vic. to si chci pohlidat. jinak ten plat, je to blby, ale co. ja tam stejne nepujdu zpatky tak brzo a kdovi, jestli se tam vratim. protoze ten nas sef je fakt debil, i kdyz v dnesni dobe si asi nevyberes.
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.