• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe no oni asi jiný nebudou, jsou ješitní ale počkej až milostpán udělá nějakou krpu a poletí toho šéfa fakt nechápu..

Kdy jdeš načerpat tu vánoční atmošku??
9. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
no, prave se bojim, ze ho bude vzdycky obhajovat. on to tak dela. me to mrzi vuci mym lidem, kteri nejsou vychcanci. ti vychcanci lezou zastupci do...a ti ostatni to obsiraji. proste lidi vi, co maji delat a funguje to tam samo, flakaji se na zachod, na piti a tak. vybiraji si praci, misto toho, aby delaly vsechno. kdyz vi, ze toho prijede hodne nebo bude prescas, vezmou si dovolenou nebo vybiraji prescasy a tak. a ten jim vsechno povoli, ale ti nevychcanci to musi udelat na prescase. :unamused:
9. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
uz jsem prave oblecena, tedka do koupelny a v 16:00 jdu. Jeste skocim manzovi tu baterku vymenit do hodinek a hodit zapis z basketu a pak na 17:00 na nadr na sraz. :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Mabe ale s tím ty asi nic nenaděláš tak se nerozčiluj tě čekají krásný 3 roky na mateřské a pak třeba na druhé a kdoví kdy se tam vrátiš no.
9. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
jasnacka, tedka me ceka anicka a pak mozna tonicek a novej baracek. :wink:
9. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Mabe teda ty si to plánuješ. :grinning: uplně ti závidím že máš takovou pohodu dneska že valíš na ty trhy já tu budu zas sama až do 23 tak to bude tragoška no. ještě s tím tlakoměrem ted tady leží vedle mě. hajzlík.
9. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
suny, nekam ho zastrc!!! at se na neho nemusis divat.
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
no on na mě tady čumí ludra jedna hnusná. :grinning:
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
no vidis, ze se smejes. :wink: :grinning:
9. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
ja vlastne nic kupovat nejdu, uvidime, co me prijde pod ruku. :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
uz vidim, jak me bude zase bolet v krizi. :confounded: ale co, zitra na plavcu to treba rozhejbu.
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
tak ja jdu, zatim pa, ukazu se vecer :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Mabe je tam parádních vůní já byhc se tam osobně šla asi najíst. :grinning: ty cigárky z udírny a tak mazec no. a ted to bude hezký páč bude svítit stromeček.

Malej hrozně kope až mi mega skáče břicho tak třeba máhlad a ono se ta výživa k němu nedostává. bojím.
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už jsem konečně doma, uff:slight_smile:....bolaju mě nožičky a zadička a všechno :grinning:

maji super účes :wink: ! Sluší ti to....
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jeeeej, me se to ani nechce zase docitat :sweat_smile:
mona, dekuju :slight_smile:
jdu si dat parek :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
majo není zač, já mám zrovna na talíři párek:grinning:....zdravá výživa :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Maji zase párek ti bude šoufl, no holky já mysliela včera že padnu doufám že mi dneska jako bude lip. :grinning:
9. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
dneska mi teda na rozdil od vcerejska chutnal, zbouchala jsem ho jen tak bez niceho :grinning: :grinning: :grinning: a zajedla ho pusinkama, miluju sileny kombinace...:grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
majo tak to já si ho dávám s hořčicí a rohlíčkem:slight_smile: a pak si na to dám něco sladkého, možná banán se šlehačkou, uvidím ještě :grinning: :grinning: .

Suny neboj bude lépe uvidíš:slight_smile:
9. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
No maji to koukám teda. já dneska měla dva oplatky a rohlík jeden jako tak si půjdu asi dělat špagety za chvíli protože jsme toho dneska moc nesnědli.
9. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
mona, taky musis slany zajidat sladkym a naopak? :grinning: :grinning: :grinning:
suny, tak supej na spagetky...ja ani nemuzu napsat co vsechno jsem dnes sezrala :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Holky já dneska zas vůbec nic nesnědla dva oplatky a jeden rohlík a papriku a asi 3 lžíce nutely tot vše ted si dám asi ty špagety dáváám tomu na prdel a to bych měla jíst jako normální jídla jenýe já ty kontroly nemám rada. tak jsem nervozní a nemůžu ten den nic moc sníst
9. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
no kde vy všichni ste??? :grinning:
9. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
ja odskakuju hrat pexeso :grinning:
9. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
já koukala na miami kriminálku na markíze:slight_smile: nebo na joj? Já nevím:grinning:....nějak jsem se těch párků přežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
ajo no já si říkám že jsem zase jediná která dřepí u pc zas . a kdo vyhrává??
9. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Mony koukám že seš nějaká plná já si dala oplatek a banán a špagety budou večer k ulici asi. holky mě zas bolí levej vaječník a celý to tam dole já z toho fakt jako zcvoknu .
9. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
holky, no jeste ze nemame televizu, taky bych musela kazdej den odsledovat neco :grinning: :grinning:
suny, my hrajem tak, ze je jedna dvojicka a jedna samotna...ukazu je otoceny obrazkama nahoru, pak je poobracim a Tobik ma za ukol bud najit tu dvojicku nebo tu samostatnou, nebo obrazky roztridime na dve rady a ja pak vyberu obrazek z jedne a Tobik hleda stejnej v druhe :grinning: to je cely nase pexeso :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
suny mě dneska taky od rána bolí břicho a nejhorší je, když sedím u pc, to mě bolí strašně žebra ze sezení :pensive:
9. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
maji ale to je dobrý to bych si zahrála s vama hnedka. jak to že nemáte telku? no ono je to někdy lepíš kolikrát čumím celý den jako. hruza.
9. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.