• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
me je dnes dobre, hec... :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
suny, my ju vlastne mame, uskladnenou ve sklepe :grinning: a vubec mi k zivotu nechybi abych rekla pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
zato bez pc bych mela asi peknej abstak :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Mony jo jo s těma zádama to mám taky tak se aspon musím protáhnouti ale po dvoupokojovým bytě to jde blbě. ještě 5 hodin a manža je doma, zítra když mi bude dobře tak povalíme dopol ještě dokoupit dárečky a pak adomů a já vařit asi. nevím na to cvičení pro těhule asi nepůjdu nevím jak s tím tlakem můžu nebo ne no. radši.
a pátek kontrola chjo zase. a pak jedem pro nový nádobí a vaničku a večer děláme těsta a v sobotu pečeme no a půlka prosince pomalu za nama.
9. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Maji teda to se máš. no jo pc to bych bez něj a netu taky asi nedala no. tak ju tam nechte schovanou je dobře že ani malýho na to nezvykáte.
9. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
suny, taky cekam manzu asi za 5 hodinek :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
suny, no kdyz uz toho mam plny kecky, tak mu taky pustim pohadku a mam chvilu klid...ae myslim, ze mit televizu, tak pojede celej den jako kulisa a to fakt nechci, radsi si pustim radio, to tolik neodvadi pozornost :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
fakt? to se vrací taky tak pozdě? ty máš spon malýho já jsem tu sama a malej je sice se mnou ale ještě v břríšku ale dělá tam dneska přemety asi atlet náš
9. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Maji to je dobře, no já nevímjak to budeme dělat až se malej narodí ale pohádku jen na chvíli bxch chtěla at si na tu telku moc nezvyká.
9. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
suny, jo kdyz vecer uci soukrome tak chodi kolem te 22 :unamused: jinak je vetsinou z hudebky do 20 doma :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
manža je hudebník????
9. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
akorat mizi hnedka brzo rano do skoly, to mi vadi asi vic nez ty vecery :frowning2:
suny, my jsme oba prasteni, ja mam vystudovanou fletnu a ted delam muzikologii a manza je klavirista :grinning: a neptejte se kde jsme se dali dokopy :grinning: :grinning: :grinning:
autor
holky tak já nevím jestli za 5 hodinek, ale určitě čekám přitele pozdě. Spravuje vyfůk na autě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jsem dneska z těch obchodů unavená, tak snad konečně dneska brzo usnu.
9. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
ja se dnes hrozne tesim az usne Tobik, ja si uvarim kaficko, zapalim si svicky na stole a udelam si pohodicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
muzeme pohodickovat vsechny spolu na konovi koukam :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
majo tak to mě ted zajímá jak jste se poznali:grinning:..
9. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
kde se muze seznamit fletnistka s klaviristou jinde nez............................................................................................................................................................................................................................................................................................. na hudebnim tabore?
9. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
jej, jsem to tu ted nejak rozhodila svym prispevkem... :grinning:
9. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Hudebním táboře?? :grinning: :grinning: :grinning: ...doufám, že ty přihody s flétnou atd. nejsou i v reálu jako v tom filmu :grinning: :grinning: :grinning:.
9. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vis ze jsem jeste Prci prci ani nevidela? ale tuhle scenu uz znam nazpamet diky reakcim vsech kterym to reknu :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
maji tak to je chyba:grinning:..na to se musíš určo někdy kouknout :slight_smile: ...já taky hrala 8 let na keybord:-P
9. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
no nevim, nejak me to nelaka :grinning: jeee, ze bych si vecer pustila nejakej sladak a poplakala si? :grinning: :grinning: :grinning: manza to se mnou nechce sledovat :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
já ted poslouchám sladáky:grinning:...jinak já si dneska pobrečím u modrého z ne :sweat_smile: ba
9. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
me ted hraje Ceskej rozhlas :slight_smile: ale uz to vypnu, leze mi na nervy kdyz to hraje celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
holky já koukám na ulici a budu dlábit špagety ale hned jak dojím tak se ozvu. byla tu mamča tak jsme popovídaly si a je mi líp no. potřebuju rozptýlení.
9. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
tak jsem tu.
9. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
tak my jsme se najedli, prekonali hysterickej zachvat, ted se pujdeme okoupat, dam Tudlu spat a pak se tu zjevim... :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
jsem se nadlábla špaget mnam, ale furt mě bolí v podbřišku a jako by ledviny holky co to může být??
maji ajaj jakej hysterickej záchvat?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.