• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
koukám zase sama maji snad jste se neutopili. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky,

suny, tak jak je? uz je to lepsi?

me boli zada jak svina a slabiny na brise. taky jsem dlouho chodila. darky jsem nekoupila zatim. vyridila jsem ty hodinky a zapis a koupila manzovi pravej pendrek. trosku me kamoska zarazila. je v 5 mesici po umelym. taky jednou se nezdarilo. a nejak me pripada, ze to tehu neproziva. ze ho bere jako samozrejmost. sama o tom nemluvi a kdyz se ji zeptam, tak proste jenom tak odpovi. rikala, ze nechce na vanoce zadny veci pro malyho, ze si chce uzit svoje vanoce jeste a dalsi takovy veci. mozna se boji neco zakriknout nevim. ona je proste takova tvrda. trosku me to prekvapilo. :unamused:
9. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jééé mabe jsi tu? tak to je fajn. jdu tě dočíst.
9. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj suny, vzdyt jsem to slibila, ze prijdu :wink:
9. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Mabe určo se bojí o tom mluvit to docela chápu.

jinak se držím ale bolí mě v podbřišku a jde to do zad jak ledviny nebo tak něco celej ten pás mě bolí.
jo a talk jsem si neměřila prdím na to zatím. a kdyžý jsem byla holky na záchodě na malé tak jsem vstala a břicho se mi jaksi stáhlo jako by k zemi, to je to tvrdnutí??

jo a žeru velkou nugetu a už mám půlku snězenou. dneska 3 oplatky, jeden rohlík, paprika, banán a špagety. nic moc
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
jsi hodná. :grinning: jo já v sobotu chodila po městě skoro 4 hodiny a uplně jsem byla pak mrtvá. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ja si myslim, ze je to tim, jak je tvrda v techto vecech, ale nijak ju nelamu. ja si to svoje tehu uzivam a hotovo. :slight_smile:

vyborne, ze si se nemerila. mas ode me pochvalu. :wink: suny, to tvrdnuti ja nevim. ja ho jeste nemela, a nevim, jestli bych ho poznala.nugetu, mnam. ja si tedka dam zbytek tech brambor s tou syrovou mackou, i kdyz jsem mela ten bramborak a trdelnik. zitra rano pro me prijede tatka, jedeme kupovat tlakomer a pak se s nim podivat na bundu. mamka je v praci porad, tak pojedu ja. a pak jdu k nim a odpo plavat a pak s manzou za dedou. takze od rana do vecera fuc.
9. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
AHOOJ JAKPAK JE?NESTIHAM,NEDOCITAM
9. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jasný aspon ty si to užíváš já teda ne, ale aspon někdo. :grinning:

já ti říkala že si tam něco dáš :grinning: a pak tam voněly klobásky taksme vzali s mamkou i zabijačkovou polívku.prostě lahoda no.

Mabe tlakoměr pro koho?? no zítra je manža doma tak jedeme nakoupit zbytek dárků a mě dneska dr řekl že do výsledků nemám chodit cvičit takže zítra zas nic no.
9. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jéééé ahůůůůůůůůůůůůj car jo dáse to ale jinak na piíííííííííííííííííííííííííííp se máme :unamused:
9. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj car, ja se dopotacela z mesta. boli me v krizi a tahne bricho. jinak jsem dost vyvetrana, bude se me dobre spinkat. nic jsem nekoupila, byla jsem tam pro inspiraci a nasati vanocni amosfery, takze v patek budu delat vanocni vyzdobu.

suny, musis si to uzivat kocko, pak uz se budes jenom bat. tlakomer pro nase, ten starej maji rozbitej a tatkovy sem tam hapruje tlak - ma vysokej. tak se pujdeme podivat do nejakych zdravotnickych potreb a uvidime.
9. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mabe nevím jeslti jsi víc nenasávala vůně dobrot než vánoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak tatíka povzbud nenií jedinej s talkem. holky já jsem sebou málem švihla . psala mi tchýně. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
me se zdal dneska v noci sen, ze jsem byla na zachode a najednou ze me tekl krvavej hlen. normalne zacal porod. :confused: ale pak uz nevim, co dal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

suny, a co ti psala tchyne?
9. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
no nam dopoledne prijeli zamerit zaluzky do podkrovi,jsme vybrali jaky,pak jsem jela do sveta,obehla jsem jen pul co jsem chtela,jelikoz jsem se zdruela se zaluzkama,jinak bych jela rano uz,pak cvico,prednaska,nakup :grinning:

sun,ahoooj,a co jak si dopadla?

mabe..ahoj..jakpak se mas
9. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
mabe, dobry. mkrni o tri prispevky hore. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
doprcic, to si pisu sama se sebou :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Nepíšeš sjem tu. jinak car nic moc no. ale co už

mabe to sou teda sny. jinak psala jako prý že by chtěla nějak pomoct tak jsem jí rekl aže trochu pozdě a je klid.
9. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
jee mabe,mnam trdelnik :grinning:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
suny, ty ses na ni teda tvrda. chuderka mala. ja jsem myslela, ze sem chtela napsat car a napsala jsem mabe :slight_smile:

car, byl vybornej :wink:
9. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já na koho jsem tvrdá?????? na tchýni????
9. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
no :confounded: :confused:
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
sun a co ti teda rekli??

mabe..normalne mi delas chute :angry: :grinning:
me zas bude holky tezko, dojidam obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale kdyz na to mam chut. :slight_smile:
mabe..jen si dej :grinning:
9. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
carcu, ale jestli nebudu spat!!!!!!!!!!!!!!!!

suny, ja to tak nemyslela, nezlob se
9. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
jezis marjaaa, tady je to jak u duchodcu, tu boli tohle, tu zase tamhleto :grinning: :grinning: :grinning:
neutopili jsme se, ale Tobik chtel jit hnedka spat, usnul v pohode a jak jsem se hrabala z postele, tak jsem ho vzbudila a pak nemohl usnout a trapili jsme se dalsi hodinu :frowning2:
9. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
maji, vis kolik jsem toho dneska nachodila?!
9. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mabe jen si dej, já ti dám chuděrka celou dobu nic a ted se může poserkat Na to ji kašlu.

a já vím že to byla od tebe sranda, však jinak se to brát nedá :grinning:

Maji ahojda vykoupaní? no jo samá duchna za chvili začneme vymetat obchodáky. :grinning:

Car no blbej tlak no
9. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
suny, zase se me bude spatne spat. :confounded: to sem rada, ze si me pochopila :wink:
9. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
sousedi si ze me asi dnes delaji srandu nebo co, zacinam byt nas.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.