• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe..paa
9. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky já koukám na novu a jsem zvědavá kdo ten barák vyhraje? mě se teda moc nelíbí ale dostat ho tak ssi asi pískam
9. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
suny, jj, jasne, za pul roku uz se ti bude po brichu styskat...ja taky po porodu rekla, ze radsi manzela zabiju nez mit nekdy druhy a jak to dopadlo... :grinning:
9. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
me se libi, my sme taky chtely stavet moderni dum s rovnou strechou, ale nepovolily nam to. takze bude sedlova strecha napul s pultovou.
9. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky zatiiim,jdu neco delat
9. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak ja jdu taky :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Já jsem pořád tu. :grinning: ale asi sama teda
9. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
ja su tady taky.. :grinning:
9. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo fajn? ty vlastně nekoukáš na telkiu na ten dům snů že?
už máš manžu doma?
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
dobre rako devcata,

tak dneska prva? :slight_smile: uz mam psnidany a tedka cekam na tatku az dojede.
10. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Sla jsem spat v 11h, manza dosel v 1h a kecaly jsme do 2h a pak ja nemohla do 4h spat. Takze jsem nevyspana. tedka cekam na tatku az prijde a jedeme nakupovat a za darinkou a potom odpo plavat. dneska to mam nabity.
10. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Jdu Vás pozdravit :wink: Včera jsem až do večera dělala cukroví a pak jsem odpadla u telky...
Za chvíli valíme do Shoppingu, dokoupit ještě nějaké dárky...Mějte se hezky :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
luci, tak pekne nakup. :wink:

kde je dneska ta suny?
10. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
tak holky, kde vy jste? spinkate?
10. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
holky, vy dneska stavkujete? :confused:
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
mabe, ja se dneska ucim a uklizim :confounded: mam toho plny zuby, jeste ze mam tak hodny dite a ted me nechal chvilu schrupnout :dizzy_face:
hele, holky ostravacky, nechcete chodit v lednu na tehotensky cviceni a prednasky do Kastanka v Trebovicich?
10. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky, od rána lítáme po dárkách už máme všechyn až pro tatku ale to už vím. i balicí papír a stužky. jupííí.
dneska manžel půjčil z práce tlakoměr ten na paži co si od nich odebírají i dr a je přesnej měla jsem 110 na 68 takže jsem dneska v klidu. ale zítra ko tak uvidíme no. jen mě bolí v podbřišku a nahoře mi to břicho mrtví tak uvidíme co mi na to zítra řekne. ještě abych neměla tu bílkovinu v moči ale to až zítra. dneska jsem už hotová ještě dovařuju na zítra obídek a půjdu se sprchnout a ještě dám pračku. takže dneska nabitý jak hrom ale já už se nějak vybíjím. tak už tu asi nebudu. tak zítra papa
10. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj, kde jste všechny :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
halo halo, je tu nekdo??? :confused:
10. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ráno holky :dizzy_face:
Není možné, že jsme dneska první :grinning:
Včera jsme byli nakupvat a dneska budu ještě péct linecké, takže se nikam nechystám...teď jen uvařit a pak se do toho pustím... :wink:
Jak se máte?????? :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

luci, vidis. Ja sem spinkala do 8:45h a pak snidane. Vcera jsem byla mooc unavena, malo spanku, plavani, pak nakup. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska bych mela jet do mesta na trhy pro darek k nedelnim narozkam manzova bratrance. Ale jaksi tam mrholi a me se nechce. Ale musim. Na trzich maji nakladany hermeliny. :slight_smile: Anicka vcera mela stavkovaci naladu.
11. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
tak nic holky, rozhodla jsem se, ze budu doma v teple. zase mam trosku rymecku. do nedele jeste cas nebo koupime standartni darek - vino. vsak si nic nedavame vetsinou.
11. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Mabe :dizzy_face:
Já budu taky doma, škrábe mě v krku, tak jsem si udělala včera i dnes čas se zázvorem...snad pomůže. V noci jsem měla tradičně nespavost, takže se mi taky nic nechce :unamused: :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to me teda nastesti jeste neskrabe. tedka jsem byla nakoupit a dneska bude prejt se zelim a bramborem. ale udelam to asi az odpo, jak manza dojde. uvidime. jdu si udelat hermankovy caj s medem.

kolik jis cokolady? Ja mela jednu banku na stromecek a mam chut na dalsi. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Mabe, čokoládu jím podle chuti, někdy mi stačí jedna řada...jindy půlka nebo celá :grinning: Jen si dej... :wink:
Manža jel nakoupit s babičkou, tak nakoupí i nám a já už to nemusím řešit...Uvařím zeleninkovou polívku :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
tak ja si teda dam. :wink:
11. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Kde jsou všechny holky? Včera pomalu nikdo a dneska taky ne :confused:

Mabe, kdy máš poradnu?
11. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
ja ji mam pristi ctvrtek. ja nevim, kde vsechny litaji. cekam, jestli me dr. posle na tu cukrovku.

luci, ja se chci zeptat. vcera pri sprchovani spodku me pripada, ze mam vnitrni pysky nebo co to je zdurely. ale asi je to normal, kdyz tam mam mimiska a vsechno je prokrveny. mas to taky?
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Mabe, já to mám taky...mám to tam celé nateklé, ale už dlouho...Nic to nebude, zřejmě je to těma změnama :wink:

Jsem se teď převlíkla z pyžama a na chvíli si lehnu, jsem po té dnešní noci hrozně unavená...to už mám asi přípravu :grinning:
Jinak, včera už jsme nakoupili všchny dárky, večer jsme je zabalili a máme klid...jsem ráda, protože všude už začíná být hodně lidí a mě to ubíjí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
luci, ja si taky myslim, ze je to normal. jenom sem se chtela zeptat, jestli to ma nekdo taky. ja jsem v noci spala dneska fajn, protoze minula noc byla naprd ajete jsem musela vcera plavat a nakupy atd. ale jsem taky utahana, ono aji to pocasi. vy jste teda sikovni, to my to budem delat na posledni chvili.

holky, tak kde jste vy ostatni?!
11. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.