• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, děláme to na poslední chvli každý rok a letos jsem říkala, že to musíme udělat jinak :wink:
Tak jsme včera řešili, že u nás budeme mít na Štědrý den plný dům...budou tady naši, ségra s rodinou, tchán a možná i babička, protože druhá půlka rodiny je v Praze a nikdo z jejich dětí nechce přijet...mě to hrozně vytočilo! Tak jsme jí nabídli, ať je u nás, ale nechce být na obtíž...nevím, jak ji máme přemluvit, pořád si mele svou. Představa, že tam bude v celém baráku sama, je hrozná :frowning2:
11. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
muj deda je vdovec a nechce byt s nama. my budeme u tchanovcu - my, nasi, oni a vsechni prarodice od manzi. bude to super. ale deda nechce, chce byt sam. tak k nemu jdeme v 14 do 17h a pak rovnou na veceri k tchanovcum
11. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
dobre ranko zlaticka tak konecne som sa sem dostala aj cez den:slight_smile:)
11. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jak se vede?? :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj moni, a monako. ja jsem trosku nachlazena. muzu dychat pres nos, neboli me v krku, ale jakoby zahlenena trosku. asi vcera to mam po tom plavcu, i kdyz pro me manza dojel. anicka byla vcera lenora, snad se dneska vic pohne, ale zatim nic. co vasi mimisci? kopou porad a jak moc? treba je to pocasim. jinak si tedka delam obed - prejt se zelim a bramborem, mnam.odpo chci vysat, utrit prach a umyt podlahu a navecer vyzdobu.
11. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Ahoj mabe, tak jsem docela zdravotně fit, až na těhu problémy. Začínáji se mi pomalu dělat křečáky :confounded: . Jinak malý se pořát hýbe, až to není možné, ani spát nemůžu. No a už mě strašila tchyně, říkala, že přítel se taky v břišku moc hybal a tím si obmotal pupeční šnurou, tak si to mám pořát hlídat. Tak jsem se trochu vyděsila, protože známa tak porodila mrtvu holčičku, ale nebudu na to myslet, protože bych se akorát vystresovala a ještě bych si to přivolala. Takže radši klidek :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Mnam prejtík bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já mám ještě ze včerejška kuře na smetaně a s těstovinami. Zítra budeme malovat a uklízet. a konečně si dodělám vyzdobu, taky:slight_smile:
11. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
moni, jezis, proc ti to rika?! to ti teda na klidu neprida. :unamused: tak ty jses uz dal o nekolik tydnu. doufam, ze je anicka v poradku. proc by nebyla, ze? sem tam se mele, ale me pripada ze malo. teda aspon podle toho co rikate vy ostatni. asi je to individualni.
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
presne preco ti to hovori?
no ja maleho cez den skoro vobec necitim len ked si lahnem tak mi skace brusko ale niekedy len mna postucha a zasa asi spinka
monci odkedy mas taketo pohyby nech vieme na co sa mame tesit od kedy sa ani nevyspime hehe :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
moni, tak jsem rada, ze nejsem sama. sem tam citit i kdyz se hejbu, ale to musi mit anicka dobrej den. jinak kdyz si lehnu, tak tukanecky jsou. takze ji citim. a sem tam vecer a rano jsou to vetsi stouchance. kdyz jdu spat, tak ji citim a i nekdy v noci. ale jde to zaspat.
11. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
mabe-tak v noci mne nikdy nezbudil niekedy aj rano ho citim myslim ze to mame uplne narovnak :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
moni, takze to vypada vse v poradku. jeste budem radi, ze nas tak setrily. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
vcera vecer jsem do ni teda skarede stouchala. manza me sprdnul, at ju necham chudaka spinkat :grinning:
autor
mabe a mona, vůbec nevím proč mi to řekla. Asi, abych si ty pohyby hlídala.

Holky u každého jsou pohyby individualní. Znám plno holek co se jim mimčo málo hybalo. To moje je zase moc akční:slight_smile:.

Mona no jak popisuješ, že ho přes den necitíš a když si lehneš tak ano, tak to jsem taky tak měla. Až ted pár týdnu ho citím dost, i když chodím, někdy mi vystrčí na boku nožku nebo nevím co, ale je to někdy moc nepřijemné, tak se musím zastavit a počkat až se trošku uklidní a nebo ho pošimrám a hned se schová:grinning:...každopádně ho těd často nahmatám na břiše. Dělá mi bouličky atd.:slight_smile:
monci-jeeeee aj ja chcem :grinning:
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
mabe-aj ja to niekedy robim :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
my je teda zlobime :slight_smile: . holky, ja se tak na anicku tesim. strach z porodu je, ale uz se me pravidelne o ni zdava, jak jezdim s kocarkem a tak. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
holky nebojte, všechno bude:grinning:...škoda, že nevím, ve kterém týdnu mi udělal první bouličku, ale uplně si to pamatuju jak jsem ho hladila a zničeho nic šup a boule:grinning:, asi mi naznačoval ruce pryč:grinning:....Ale ted holky co bych za to dala, aby bych chvili vklidu:slight_smile:...už se opravdu těším až bude venku a hlavně to budu mít vše za sebou...
11. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
uz zacina byt konecne snih na horach. manza jede 26. do rakouska, tak snad tam bude dost snehu. ja mu to preju. uz nebyl v zahranici lyzovat aspon 5 let. porad jenom v jesenikach na chaloupce. tchanovci to nechapou, ze ho pustim a jede beze me, ale ja rikam, at si chudak tatka jeste uzije. pak bude mala a bude stavet barak.
11. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
mabe-ja zatim strach z porodu nemam mozno to prijde ale nenormalne sa na milacka tesim malinkeho :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky, zeli udelano, tak my jdeme papat. pak se jeste prijdu rozloucit pred spinkanim. :wink:
11. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
monci-mna ked kopka tak mam tiez take malu boulicku ale zatim je to len tak ze mi pekne naskakuje brusko vcera som to chcela aj natocit ale ako som zacala natacat tak trucoval :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
mabe-tak zeli bych si dala
11. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
mabe jéé ten se má, já bych jela taky:frowning2:...já v loni byla lyžovat jen jednou a to byla taková kosa, že se to nedalo a zkončila jsem v hospodě na česnečce:slight_smile:...kdybych věděla, že letos nebudu moct, tak toho více využiju:slight_smile:....mabe já bych přitele asi taky pustila, když to ještě není před porodem tak je to v pohodě. Mám kamošku, která je stejně těhotná jako já a ten její přitel jede lyžovat přimo v její termín porodu. :frowning2:
11. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
monci-tak to by som ho urcite nepustila :unamused:
11. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
mona to já taky ne, jenže on jí řekl, že mu to nemůže zakázat. Že má všechno na co si vzpomene. On má totiž hodně peněz a docela toho využívá:frowning2:
11. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
monako, tak to je sprostej. :angry: manza by urco sam jet nechtel, kdybych mela pred porodem.

holky, uz jsem napapana. jezis, to bylo vyborny. tedka jeste kousek cokoladky a spinkat. jeste me zbylo pro manzu na veceri a na jednu mensi porci i pro me. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
moni-tak to by som nechcela radsej budem bez penazi a z lasky :frowning2:
11. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holkyýýý :dizzy_face: konečně se to tu trochu rozhýbalo :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
mabe ted mi píše kamoška, že jde na plodovku. a mám se tě zeptat jestli to bolelo a co to všechno obnášelo. jestli by jsi byla tak hodná...má nějaké malé procento na srdeční vadu :frowning2:
11. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.