• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No mě osobně se hodně líbí ještě víc jak jsme mu kupovali minulý rok a ta stála v C&A 1199,-
A tady ta vypadá moc pěkně i na tom klučíkovy, že je dost hrubá.
13. zář 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
me se libi k prijmeni ten Ales nebo ten Simon
13. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
No Moni já bych spíš viděla Martin Zálešák, Jakub Zálešák, Ondra Zálešák, nebo tak, ale samozřejmě záleží na Vás. Aleš Zálešák taky nezní špatně, ale je tam to Š jak říká Libor.
13. zář 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
ten Jakub by se mi libil taky
13. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
martin v žadném případě, to byl můj byvaly:slight_smile:. jakuba já nechci a ondra se mi nelíbí no říkám, že je to bojový ukol :grinning: :grinning: :grinning: nechci mít moc klasické jméno, nevím proč. :slight_smile:

ted jsem řekla Liborovi o Simonovi a taky se mu líbí, tak uvidíme jak dlouho nám to vydrží:grinning:..říkalo by se mu Simonek,Simi, Simča..no jak si to člověk zkomolí, že?:slight_smile:
13. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
jakub se mi líbí moc, ale nechci ho z jednoho důvodu ale to by bylo na dlouhé vysvětlování:grinning:
13. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
mona,ze zas milostna zapletka :grinning:
13. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
carcul to néé:slight_smile:..Ale můj otec má přítelkyni (a to je hrozná lopata:grinning:) a její dcera má už Jakuba tak proto ho nějak nechci dávat, ale příteli se moc libí i mě, ale nevim prostě :unamused:
13. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
jo moni je to boj :confounded: taky netusime
13. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Ale kdybych si joo nemohla vybrat tak asi přistoupím na toho Jakuba. ještě uvidíme :wink:
13. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Holky, se jménama to mám taky složité...doma se na ničem neshodneme, tak jsme si řekli, že to budeme vážně řešit, až nám mímo prozradí, co má mezi nožkama :wink: Jelikož se kvůli toho s mým drahým akorát rozčiluju, jemu se líbí úplně něco jiného...a říká, že jsem zaujatá, že si hned jméno spojuju např. s někým, kdo mi nesedí...ale já za to nemůžu :confused:
13. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Luci vidíš ja to dělám taky, bohužel pořát spojuju, měla bych se na to asi vyprdnout, ale já néé pořád mám nějaký problém :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
luci,ale u nas si to spojujeme oba s nekym,kdyz to je opravdu nekdo hroznej..tak to chapu...no ale stejne to budem muset holky nejak rozseknout-nakonec :grinning:
13. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
holky, tak jsme nakonec na prochajdu nesly. Misto peciva tedka pecu buchtu. Delam hrnkovou a vzdycky me praskne na povrchu. Dneska jsem zjistila, ze davam jenom pulku kypriciho prasku. A co myslite? Zase me praskla. :unamused:
13. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Moni, já si taky nemůžu pomoct :rolling_eyes: ale tak to prostě je a já s tím nic neudělám :pensive: Budeme muset přemýšlet :grinning: My ten aspik budeme dělat s bramborovým salátem a šunkou :slight_smile: já už se těším :grinning:
13. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Holky ještě by se mi líbilo Jan Zálešák, ale zase si představím hloupého Honzu a je zase problém :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Koukám, že Kubík se tu ujal tak budeme mít kubíky :grinning:
13. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Mabe, a to pečeš tu moji? :wink:
13. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
luci to ti věřím, já už jsem zase přejezená aspiku i bramborového salátu, tak si dneska udělam perníček. :sweat_smile: měla bych jít na to, ale nějak ne a ne se hecnout:grinning:
13. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
aáááá čtu blbě neujal soráček. :grinning:
13. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Luci, tu tvoji jeste ne. Delala jsem svoji hrnkovou.
autor
suny ty chceš vlastně taky jakuba, že? no já mu pořád nemůžu podlehnout, uvidíme ještě :slight_smile:
holky, nejak hledam co znamena ta hodnota K80 nebo je to C80? Ale nejak na to nemuzu prijit. :unamused:
13. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Mabe, já mám v průkazce taky něco naškrábáno a nepřečtu to ani kdybych se postavila na hlavu :rolling_eyes:
13. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Mabe tak zkus do toho dát jedlou sodu to taky nakypří a třeba nepraskne no. mě klasická bábovka praskne dycky. :angry:
Nic manžel za chvilku dojede z práce, brzo nečekaně tak se mu půjdu věnovat. zatím papa
13. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Tak já to mám jednoduhší v tom, že když řeknu nějaké jméno co se mi líbí tak miláček přikývne :slight_smile:
Takže se vůči tomu nerozčiluju a mám klid, kdybych mu řekla, že chci Františka, tak on přikývne :grinning:
Nellu jsem vymyslela já a on , že jo, neprotestoval a on nabídl Patrička, tak jsem říkala, že ho asi dáme, jinak mě nic nenapadá, jak už jsem psala ty klasické české jména se hodně dávají a tu jich je už moc, malý má jen 4 Kuby a 2 Martiny ve školce.
Brácha je Kuba a mám i hodně kamarádů Kubů. :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
tak ja si s tim lamat hlavu nebudu. ta buchta me stve. na jidlo je dobra, ale nekde ju ukazovat... :confounded:
13. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Mabe já našla v mé knížce, že C znamená- cukr sediment. A K tady nemám.
Ale C80 tady taky né, jen to C
13. zář 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
vypada to jako K nebo C nebo IC :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
IC taky né, jen to C :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.