• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ale nie to nie nebude to mat oblecene na sebe :wink: je to kocarek
11. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
majo, no ten poslední je hrozně zajimavý:slight_smile:

mona, no ptala jsem se prodavačky a říkala, že si ještě nikdo nestěžoval na černé a že se docela dost prodavají. tak snad ne.

Holky dělám ty květináče a už mě pěkně bolí záda :confounded:
11. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Moni, tak ten poslední kočárek je pecka! Takové retro...moc se mi líbí :slight_smile:
Já jsem celé odpoledne pekla a mám toho tak akorát...jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
tak co jste tady napovidaly? ja si dala dalsi porci zeli s prejtem a manza si dal taky. pak jsem si oloupala pomeranc a jablko, to jeste musim dneska snest. tedka jsem dala varit slepici na polivku, at to nemusim delat zitra. a jeste jsem tedka udelala rybi pomazanku.
11. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
monako, tak to je i muj kocarek. akorat nevim, jakou kombinaci. :slight_smile:
11. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Luci taky se mi líbí:slight_smile:

mabe jojo já vím, však ty jsi chtěla ten červený ne??

Holky mě se ten jeden květináč nepovedl. Nalepila jsem tam ten ubrousek a moc se mi to nelíbí a nevím jak to ted sundat :angry: . Ach jo :pensive:
11. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
jo, premyslim nad cervenym pruhem, at to neni moc cerveny
11. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
já právě taky nechci takové barvy jako je celý modrý nebo zelený. chci nějaký tmavý a do toho nějaký barevný pruh. mamka mi řekla, že se ji ten kočár nelíbí, ale ve sportaku ano. :unamused:
11. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
kocarek je peknej a rozmery jsou super i funkce. ja tedka taky cucim na ty barvy a nevim. mozna oranzova, zelena nebo ta cervena. :confounded: to je dilema. ta princeznicka si dava nacas a ja uz jsem z toho nervozni. ale zda se me, ze je otocena smerem ke strevum.
11. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
peknucka kombinace. ja myslim, ze muzes mit cervenou barvu, proc ne? a ty ho budes objednavat pres net nebo mate v blizkosti nejaky obchod?
11. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
ahooooooooooooooooj zeny...
nedocitam,nemam na to sil..jakpak je?
11. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
ahoj carcu, je celkem dobre. trosicku jsem nachlazena. muzu dychat pres nos, ale citim se tak. jinak jsem byla celej den doma. tedka delam slepici polivku na zitra. jinak mala trosku stavkuje i dneska. sem tam se ozve, ale neni to jak normalne. je to asi tim, ze jsem i ja unavena. a trapi me velka. musim si dat hrnek mlika na noc, a zitra si nevzit rano zelezo. dam si rano jeste chleba ve vajicku a snad se po....

a co vy?
11. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
mabe..no od rana jsem mela honicku,a te ete udelat neco v kuchyni..jinak jsem uuuplne vyrizena,cely den fofry a v noci jen dve hodky spanku :sweat_smile: ale jinak je fajn :grinning: no a taky zjistuju kolik musim zaridit veci a kolik litani ete bude :confounded:
11. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
jakpak to ze spis 2h? ja dneska spala 10h :slight_smile: . vcera jsem spala tak 4h a jeste to plavco a nakupovani, takze jsem byla vystavena. me trosku nervozni anicka s tim kopanim. :unamused: a tedka mam nejaky takovy moc naply bricho. asi uz to tak bude, kdyz nejsem vyprazdnena a pribyvaji ty tt. kuze uz se natahuje a nema rezervu. musim teda hodne mazat.proste se citim hodne plna.
11. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky jsem tuuuuuuuuuuuuuu
11. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj suny, tak jak bylo celej den?
11. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Mabe, super fakt. jsem zničená jak hirošima nateklý nohy bolavý záda. hrůza děs
11. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
a co vsechno mas nakoupeno? vypravej
11. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
nakoupeno??? nic hrůza :grinning:

byla jsem u dr, pak v práci pak u našich ted jsem došla dělaly jsme těsta a já úly, a dala jsem ještě pračkua jsem hotová
11. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
aha, tak to jsem se nejak spletla. :astonished: :grinning:

co rikal pan dr.? ty teda toho dneska mas za sebou. ja nedelala skoro nic. uvarila si obed, umyla nadobi, tot vse. tedka delam na zitra slepici polivku
11. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Mabe mám toho plný zuby včera jsem usla o půl druhé a vstávala v 6 no bylo toho dost a ještě jsem měla jit na firemní vánoční večírek ale to jsem už nedávala.

Pan dr byl v pohodě prý mě na interně moc vylekali a zbytečně, že mám dobrej tlak vyšší ten druhej ale v poho žádný že se malej nebude vyživovat. ale ještě prý počkáme kvůli tomu dýchání na výsledky krve ve středu ale mylsí si že to bude v poho. moč v pohodě bez bílkoviny, malej v pohodě hlavičkou nahoru koped o močáku já taky jinak ok až na to dýchání a tlak jsem si měřila doma a měla jsem nižší. :grinning:
11. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
mabe..no bylo mi nejak vselija :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale dnes se snad trosku prospim..ale vstavam pred sedmou no..
a jaky bylo plavani?

ahoj sun..vidis ze vse neni tak cerny
11. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
AHoj car no není no můj dr mě dycky uklidní malej už se vrtí tak jsem ráda dneska jsme unavení oba. :grinning:

car a jak to že ti bylo tak všlijak co se stalo??
11. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
suny, no vidis to :wink: . tak vsechno je v poradku. me ta mala dneska zlobi s tim kopanim. :confounded:

carcu, plavani parada. vzdycky me to pomuze na zada. ale byla jsem z toho totalne grogy.
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky, nejak me to bricho dneska tizi, jako pripadam si porad takova plna, nafoukla.

vidis suny a tedka budu silet ja s tema pohybama. :unamused:
11. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
no, nafoukly ho mam asi kvuli tomu, ze nejsem uz dlouho vyprazdnena
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mabe plavání je paráda škoda že já nemůžu aspon budu chodit na ty masáže a snad i na to těhu cvičení když budou výsledky ok.
mabe to mám někdy taky mě už druhej den bolí b podbřišku jak na ms nic moc ale dr říkal že je to normální tak nevím a ni magnesko mi nedal.

mabuško proč šílet s pohybama? co se děje, malá nekope??
11. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
suny, sem tam citim, ze se pohne. ale je uz druhej den lenora leniva. jako celej den sem tam neco, ale malo. :unamused: urco to nic neni, ale me to na klidu neprida. taky je tam mozna utlacovana hov.... :grinning:
11. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mabe hlavně že ji cítíš aspon trochu, malej ráno kopal pak celej den docela klid až na ty kopance do močáku no a ted se začíná pohybovat ale jako tak lážo plážo nic extra teda nepředvádí, asi jsou unavený. protože dneska to počasí to je hrůza no.

tak a cítíš ji jako že se tam pohne??
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.